mgr Przemysław Kotłowski

Wicedyrektorzy

mgr Gabriela Kilisz, mgr Alina Gromacka, mgr Małgorzata Gawarecka

W poprzednich latach funkcję Dyrektora Szkoły pełnili mgr Elżbieta Wiewióra oraz wcześniej mgr Rafał Rachubiński. Jednym z wicedyrektorów był mgr Zbigniew Daszkiewicz. Przez okres dwóch lat od powstania szkoły funkcję wicedyrektora pełniła mgr Urszula Kieler, a następnie mgr Honorata Stróżyk.

Elżbieta Wiewióra

Dyrektor Szkoły w latach 2010-2015. Wcześniej Wicedyrektor szkoły od roku 1990. Nauczycielka nauczania początkowego. Współautorka programu wspomagania rozwoju psycho-społecznego i poznawczego uczniów klas I - III zatwierdzonego przez Kuratorium Oświaty. Pełnomocnik Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA w Bydgoszczy. Współpracownik Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży. Trener programów psychoedukacyjnych dla nauczycieli małych dzieci. Autorka kilku publikacji dotyczących kompetencji zawodowych nauczycieli oraz roli oceny w procesie edukacji.

Rachubiński Rafał

Pedagog, Dyrektor szkoły od początku jej istnienia do sierpnia 2010 r. Twórca wielu koncepcji programowych i uregulowań wewnętrznych. Od 1999 roku pełnił również obowiązki dyrektora zlikwidowanego w 2002 roku Gimnazjum nr 21. Autor wielu publikacji dotyczących pracy szkoły i reformy systemu edukacji. Prezes Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Dyrektorów Szkół. Interesuje się numizmatyką i filatelistyką.

Daszkiewicz Zbigniew

Nauczyciel matematyki. Od roku 1990 do sierpnia 2010 r był wicedyrektorem szkół. Prowadzi zajęcia dodatkowe, podczas których rozwija zainteresowania matematyczne uczniów. Przygotowuje młodzież do konkursów matematycznych i Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Interesuje się muzyką. W roku 2000 został laureatem Konkursu Czytelników "Ekspresu Bydgoskiego" SUPERBELFER 2000.

Kieler Urszula

Wicedyrektor szkoły w latach 1990 - 1992. Odpowiedzialna m. in. za uspołecznienie szkoły. W latach 1974 - 1991 pracownik naukowy WSP w Bydgoszczy. Autorka kilku publikacji z zakresu pedagogiki społecznej . Aktualnie dyrektor I Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego i I Prywatnego Gimnazjum w Bydgoszczy. Członek zarządu Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy. Interesuje się teatrem, muzyką i turystyką.

Stróżyk Honorata

Wicedyrektor szkoły od roku 1992 do 2004. Nauczyciel języka polskiego. Autorka książki dla uczniów klas czwartych pt. "Ćwiczenia redakcyjne dla klas czwartych. Opowiadania", cyklu lekcji związanych z lekturą "Pan Tadeusz", programu wychowawczego szkoły.Otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej (1996) i nagrodę ministra (1999). Interesuje się muzyką klasyczną i historią sztuki.