Strona Szkoły Podstawowej nr 63 w Bydgoszczy

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 329
-> Najnowszy użytkownik: rafalbejtka

Dyrekcja Szkoły

Dyrektor Szkoły

mgr Przemysław Kotłowski


Wicedyrektorzy

mgr Gabriela Kilisz, mgr Alina Gromacka, mgr Małgorzata Gawarecka

 

 

 

 


 

W poprzednich latach funkcję Dyrektora Szkoły pełnili mgr Elżbieta Wiewióra oraz wcześniej mgr Rafał Rachubiński. Jednym z wicedyrektorów był mgr Zbigniew Daszkiewicz. Przez okres dwóch lat od powstania szkoły funkcję wicedyrektora pełniła mgr Urszula Kieler, a następnie mgr Honorata Stróżyk.

 

Elżbieta Wiewióra 

Dyrektor Szkoły w latach 2010-2015. Wcześniej Wicedyrektor szkoły od roku 1990. Nauczycielka nauczania początkowego. Współautorka programu wspomagania rozwoju psycho-społecznego i poznawczego uczniów klas I - III zatwierdzonego przez Kuratorium Oświaty. Pełnomocnik Zarządu Głównego Polskiego Stowarzyszenia Pedagogów i Animatorów KLANZA w Bydgoszczy. Współpracownik Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży. Trener programów psychoedukacyjnych dla nauczycieli małych dzieci. Autorka kilku publikacji dotyczących kompetencji zawodowych nauczycieli oraz roli oceny w procesie edukacji.

 

Rachubiński Rafał

Pedagog, Dyrektor szkoły od początku jej istnienia do sierpnia 2010 r. Twórca wielu koncepcji programowych i uregulowań wewnętrznych. Od 1999 roku pełnił również obowiązki dyrektora zlikwidowanego w 2002 roku Gimnazjum nr 21. Autor wielu publikacji dotyczących pracy szkoły i reformy systemu edukacji. Prezes Oddziału Polskiego Stowarzyszenia Dyrektorów Szkół. Interesuje się numizmatyką i filatelistyką.

 

 

Daszkiewicz Zbigniew

Nauczyciel matematyki. Od roku 1990 do sierpnia 2010 r był wicedyrektorem szkół. Prowadzi zajęcia dodatkowe, podczas których rozwija zainteresowania matematyczne uczniów. Przygotowuje młodzież do konkursów matematycznych i Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego. Interesuje się muzyką. W roku 2000 został laureatem Konkursu Czytelników "Ekspresu Bydgoskiego" SUPERBELFER 2000.

 

 

Kieler Urszula

Wicedyrektor szkoły w latach 1990 - 1992. Odpowiedzialna m. in. za uspołecznienie szkoły. W latach 1974 - 1991 pracownik naukowy WSP w Bydgoszczy. Autorka kilku publikacji z zakresu pedagogiki społecznej . Aktualnie dyrektor I Prywatnego Liceum Ogólnokształcącego i I Prywatnego Gimnazjum w Bydgoszczy. Członek zarządu Towarzystwa Miłośników Miasta Bydgoszczy. Interesuje się teatrem, muzyką i turystyką.

 

Stróżyk Honorata

Wicedyrektor szkoły od roku 1992 do 2004. Nauczyciel języka polskiego. Autorka książki dla uczniów klas czwartych pt. "Ćwiczenia redakcyjne dla klas czwartych. Opowiadania", cyklu lekcji związanych z lekturą "Pan Tadeusz", programu wychowawczego szkoły.Otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej (1996) i nagrodę ministra (1999). Interesuje się muzyką klasyczną i historią sztuki.

Komentarze

#1 | klaudiazielinska305 dnia listopad 05 2009 20:03:56
Tak nasi Dyrektorzy....Cool

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.01
11,245,593 Unikalnych wizyt