Strona Szkoły Podstawowej nr 63 w Bydgoszczy

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 222
-> Najnowszy użytkownik: lala001

Projekt Indywidualizacja

Nasza szkoła przystąpiła w roku szkolnym 2010/2011 do realizacji projektu Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania klas I-III szkół podstawowych w Województwie Kujawsko-Pomorskim współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Poddziałania 9.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.


Projekt zakłada zindywidualizowanie procesu nauczania i wychowania uczniów klas I–III szkół podstawowych, poprzez realizację określonych zajęć dodatkowych dla uczniów w okresie 01.09.2010 – 30.08.2013 r. oraz doposażenie bazy dydaktycznej w odpowiednie materiały dydaktyczne, a także niezbędny sprzęt. Realizacja projektu przyczyni się do skutecznej i efektywnej realizacji nowej podstawy programowej w szkołach podstawowych, co w kontekście trwałości projektu przełoży się na uzyskanie lepszych wyników egzaminów zewnętrznych w wyższych klasach, a także podczas sprawdzianu po VI klasie.


Jednym z komponentów tego projektu są zajęcia wyrównawcze z matematyki, z wykorzystaniem kształtów Numicon. Zabawa nimi pozwala dzieciom w wieku wczesnoszkolnym rozwijać bogate obrazy pojęciowe liczb, budować rozumienie struktury liczb oraz dostrzegać związki zachodzące pomiędzy liczbami.


Zapraszamy na strony, na których można znaleźć informacje o kształtach Numicon:

http://numicon.blogspot.com/

http://odkrywamy-matematyke.blogspot.com/


 


Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.01
11,549,155 Unikalnych wizyt