-> Najnowszy użytkownik: DJ

Regulamin płatności za obiady

Odpłatność za wrzesień

REGULAMIN PŁATNOŚCI ZA POSIŁKI w Szkole Podstawowej Nr 63 w Bydgoszczy

1. W Szkole Podstawowej Nr 63 w Bydgoszczy wyróżnia się następujące rodzaje opłat za obiady:
- od dzieci,
- od pracowników (tj. personelu).
2. Zasady ustalania wysokości stawki określają odrębne przepisy.
3. Wpłaty  za obiady w SP nr 63  uiszcza się od 1 do 10 dnia każdego miesiąca.
4.Płatności za żywienie uczniów od stycznia 2017 roku można dokonać wyłącznie w postaci przelewu lub wpłaty na rachunek bankowy szkoły SP nr 63 o numerze

04 1240 6452 1111 0010 4800 9259 PKO SA

5. Za prawidłowo dokonaną wpłatę za posiłki uznaje się opłacenie kwoty należności określonej przez Szkołę, z podaniem wymaganych informacji w tytule przelewu :
- imię, nazwisko dziecka,
- numer na liście obiadowej, który jest przydzielany na początku roku szkolnego,
- określenie za jaki miesiąc.
6. Za nieprawidłowo dokonaną wpłatę za posiłki uznaje się:
- nieterminowo dokonaną wpłatę,
- pomniejszenie kwoty bez wiedzy intendenta, zaokrąglenie kwoty,
- błędne informacje w tytule przelewu/ wpłaty lub ich brak.
7. Płatności za posiłki przelewem na rachunek bankowy lub wpłaty na rachunek bankowy Szkoły, w wysokości zgodnej z informacją podaną przez Szkołę należy dokonać od dnia 1 do 10 bieżącego miesiąca. Kwoty przekazywane na rachunek Szkoły muszą być zgodne; nie dopuszcza się dokonywania przez rodzica/opiekuna prawnego zaokrągleń.
W wyjątkowych sytuacjach różnica (wynikająca z nadpłat dotyczących płatności przelewem) powyżej 1zł, będzie zwracana na konto rodzica. Różnica poniżej 1zł nie podlega zwrotowi.
8. Odliczeń i korekt w wysokości wpłat dokonuje wyłącznie upoważniony pracownik Szkoły –intendent. Kwota przekazana na konto szkoły musi być zgodna z kwotą wskazaną przez w/wym. pracownika Szkoły.
9. Szkoła nie ponosi odpowiedzialności za błędnie opisane przelewy / wpłaty na rachunek bankowy.
10. Odwołanie posiłków następuje przez telefoniczne (pod nr 052- 340-55-99 wew.26) lub osobiste zgłoszenia rodzica/ opiekuna prawnego w dniu poprzedzającym odwoływany dzień. W szczególnych przypadkach (np. choroba dziecka) dopuszcza się odwołanie najpóźniej do godz. 8.30 w dniu, którego odwołanie dotyczy do sekretariatu Szkoły tel. (052)-340-55-99.
11. Regulamin wchodzi w życie z dniem ogłoszenia.