Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?

-> Najnowszy użytkownik: lala001

Zebranie Rady Rodziców

Aktualności

Przypominamy, że zebranie Rady Rodziców odbędzie się 28.09.2016 (środa) o godz. 17:00

Czwartki lekkoatletyczne

Rozpoczęła się kolejna edycja Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych, organizowanych przez Budowlany Klub Sportowy. Reprezentanci naszej szkoły jak zwykle nie zawiedli. Już w pierwszym spotkaniu zdobyli 9 medali. Kolejny start już 30 września.

Zajęcia sportowe dla dziewcząt

Dodatkowe bezpłatne zajęcia sportowe dla dziewcząt z klas II i III będą odbywać się w każdy czwartek, w godz. 16:15-17:15 w dużej sali gimnastycznej.
Pierwsze zajęcia 29.09.2016 r. Każda uczestniczka powinna mieć obuwie i strój sportowy.

Pierwsze mecze MUKS

17 września najmłodsze koszykarki z klubu MUKS Bydgoszcz rozegrały swoje pierwsze mecze. Na parkiecie Zespołu Szkół nr 7 wygrały z drużynami SP 60 i SP 48. Gratulujemy

Zajęcia z piłki nożnej

Klasy 1 - Wtorek 15.30-17.00

Klasy 2 - Piątek 15.00 - 16.30

Klasy 3 - Czwartek 15.00-16.30

Bieg młodych

Reprezentacje dziewcząt i chłopców z klas IV - VI, uczestniczyły w 2. Charytatywnym Biegu Młodych. Zmagania lekkoatletyczne odbyły się 8września na Stadionie im. Z. Krzyszkowiaka w Bydgoszczy. Wielki finał imprezy już w najbliższą sobotę. Życzymy powodzenia.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Z życia uczniów

Pierwszego września zabrzmiał w szkole dzwonek oznajmujący rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017. Na boisku szkolnym, wracających z wakacji uczniów witała dyrekcja szkoły, wychowawcy, nauczyciele oraz koleżanki i koledzy. Po przywitaniu i odegraniu hymnu państwowego, przemówił Dyrektor Szkoły Pan Przemysław Kotłowski. Następnie uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich klas by poznać plan lekcji na najbliższe 10 miesięcy nauki.

Obóz koszykarek

Młode koszykarki z klubu MUKS Flesz,  w dniach 22 - 28 sierpnia doskonaliły formę na obozie sportowym w Koszalinie. Mamy nadzieję, że efekty treningów będziemy mogli oglądać w każdym meczu.

At the Airport - Drama queens

Z życia uczniów

W wakacyjnej atmosferze zapraszamy do obejrzenia przedstawienia "A Day at the Airport" przygotowanego przez koło teatralne Drama queens.

-->>Film<<--

Z życia uczniów

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 już za nami. W sali gimnastycznej zebrali się uczniowie, nauczyciele i rodzice, którzy po obejrzeniu i wysłuchaniu programu artystycznego uczestniczyli w rozdaniu świadectw wyróżnionym uczniom. Z rąk Dyrektora Szkoły, razem z gratulacjami, odebrali je uczniowie, ktorzy osiągneli najlepsze wyniki w nauce. Gratulujemy sukcesów i wszystkim życzymy udanych wakacji.

Rozdanie nagród

Z życia uczniów

23 czerwca miłe chwile przeżywali uczniowie, których trud i zaangażowanie w zmagania konkursowe zostały nagrodzone. Z rąk Pani Wicedyrektor oraz nauczycieli do laureatów powędrowały nagrody, dyplomy oraz słowa uznania, a zgromadzeni uczniowie każdy sukces nagradzali brawami. Jeszcze raz gratulujemy.

Zabawa klas VI

Z życia uczniów

W ostatnią środę roku szkolnego, popołudniową porą spotkali się wychowawcy oraz uczniowie klas VI aby razem spędzić czas oraz bawić się w tanecznym rytmie. Spotkania w salach oraz wspólna zabawa na parkiecie przebiegły w radosnej atmosferze, mimo świadomości, że to ostatnie chwile w takim gronie. Dziękujemy za udaną zabawę.

Podsumowanie BOM

16 czerwca w Zespole Szkół nr 10 odbyła się uroczystość zakończenia XXIII Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Uczniowie naszej szkoły w sportowej rywalizacji zajęli I miejsce za co odebrali pamiątkową statuetkę oraz nagrodę. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom, którzy  przyczynili się do tegorocznego sukcesu.

Dobre rady na wakacje

Z życia uczniów

W środę 15 czerwca odbyły się warsztaty plastyczne, na których uczniowie klas drugich przygotowali plakaty ostrzegające kolegów i koleżanki przed różnymi niebezpieczeństwami w czasie wakacji. Mamy nadzieję, że dobre rady pozwolą spędzić nadchodzące wakacje wesoło i bezpiecznie, czego wszystkim uczniom naszej szkoły serdecznie życzymy!

Testamenty wilków morskich i syrenie śpiewy

Z życia uczniów

"Ahoj, żeglarze" - takim zawołaniem rozpoczęła się uroczysta  gala wręczenia nagród laureatom VIII Przeglądu Twórczości Dziecięcej pt. "Testamenty wilków morskich i syrenie śpiewy". Oranżeria Pałacu w Lubostroniu przeistoczyła się na ten czas w okręt, który powiódł wszystkich na spotkanie ze sztuką: z literaturą, plastyką, muzyką i filmem.

Wśród gości honorowych znaleźli się pani Elżbieta Wiewióra - Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu w Bydgoszczy, Radni Miasta Bydgoszczy pan Tomasz Puławski i pan Janusz Czwojda, oraz wieloletni przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 63 pan Bogusław Deja - Przewodniczący Rady Osiedla Szwederowo wraz z żoną.

Uroczyste przecięcie czerwonej wstęgi przez panią Elżbietę Wiewiórę i jej przemówienie rozpoczęło galę. Wręczanie nagród umilały pieśni żeglarskie w wykonaniu zespołu "Własny Port" oraz deklamowanie wierszy wyróżnionych w konkursie przez uczniów SP63. Wszystkie utwory znalazły swoje miejsce w tomiku - kolejnym - który stał się uwieńczeniem projektu artystycznego. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem i projekcją filmu niemego, powstałego podczas warsztatów teatralnych, którego autorem był młody i utalentowany Mateusz Ciemniecki.

Wszystkim syrenom i wilkom morskim jeszcze raz serdecznie gratulujemy twórczego działania. Pozostawiliście po sobie kolejne małe dzieło. Dziękujemy i czekamy na Was w przyszłym roku, niech MUZA Was nie opuszcza!

-->>Film<<--  -->>Zdjęcia<<--