Klasy 1-3

Losowa Fotka

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?

-> Najnowszy użytkownik: lala001

Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

Z życia uczniów

W piątek uroczyście zakończyliśmy czas nauki w roku szkolnym 2014/2015. Podczas podsumowujących rok spotkań wysłuchaliśmy wystąpienia Pani Dyrektor, obejrzeliśmy część artystyczną przygotowaną przez klasy Vb oraz VIc, a także byliśmy świadkami publicznego uhonorowania tych uczniów, którzy swoją wiedzą i zachowaniem zasłużyli na świadectwo z wyróżnieniem. Nadszedł czas upragnionych wakacji, więc życzymy wszystkim, aby te dwa wyczekiwane miesiące upłynęły radośnie i bezpiecznie.

Rozdanie nagród i dyplomów

Z życia uczniów

Jak co roku ostatni tydzień czerwca był doskonałą okazją do podsumowań i uhonorowania uczniów biorących udział w konkursach przez cały rok szkolny. Język polski, matematyka, historia, muzyka, plastyka i wiele innych dziedzin opanowali na wysokim poziomie uczniowie naszej szkoły, za co do ich rąk trafiły dyplomy oraz nagrody. Gratulujemy i życzymy dalszego rozwijania swoich pasji.

ŻYCZYMY WSZYSTKIM BEZPIECZNYCH WAKACJI!

Edukacja wczesnoszkolna

W ostatnich dniach szkoły odbyły się warsztaty plastyczne dla uczniów klas II pod nazwą „Bezpieczne wakacje”.

Uczestnicy warsztatów zastanawiali się jak przestrzec koleżanki i kolegów przed niebezpieczeństwami grożącymi w czasie wakacji. Wykonali plakaty, które można podziwiać na holu szkoły i które z pewnością będą przypominać innym dzieciom o zasadach bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku.

Dyskoteka szóstoklasistów

Z życia uczniów

23 czerwca odbyła się przygotowana specjalnie dla kończących szkołę uczniów klas szóstych pożegnalna dyskoteka. Na parkiecie spotkali się uczniowie oraz ich nauczyciele, aby wspólnie bawić się w rytm muzyki. Energetyczny taniec królował przez dwie godziny, które tego dnia upłynęły wyjątkowo szybko. Dziękujemy za udaną zabawę.

-->zdjęcia<--

1f

Klucz do...

Z życia uczniów

W sobotę, w Lubostroniu odbył się VII przegląd twórczości dziecięcej "Klucz do...". Był on zwieńczeniem poszukiwań kluczy do: poezji, plastyki i grafiki komputerowej. Licznie przybyli goście mieli okazję obcować ze sztuką na wielu płaszczyznach. Podczas spotkania pojawił się taniec, śpiew, a także wystawa i recytacja dzieł konkursowych, których autorzy zostali nagrodzeni. Nie zabrakło niespodzianek. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek oraz premiera filmiku stworzonego przez dzieci specjalnie na ten dzień.

-->Zdjęcia<-- -->Film<--

Kiermasz podręczników

Czar 2 kółek - finał

15 czerwca 4-osobowa reprezentacja SP63 wzięła udział w finale miejskim "Czaru 2 kółek". Zwycięzcą w swojej kategorii wiekowej został Sebastian Lewandowski z klasy IVb, który otrzymał złoty medal, puchar, dyplom i nagrodę rzeczową - rower. Piotr Laskowski z klasy VIa zajął drugie miejsce (srebrny medal), Franciszek Donarski z klasy IVg był piąty w finale, a Piotr Wnuk z klasy IVb zakończył zawody na półfinale (miejsce 7-12). Gratulujemy.

Konkurs Mali Ratownicy

Drzycimska Patrycja z 2c, Tarlecka Weronika z 2d i Aleksandra Dembińska z 2d

przygotowujący do konkursu Zduńska M. i Bogulska H.

Konkurs plastyczny "Kosmiczna Podróż"

Edukacja wczesnoszkolna

Konkurs plastyczny "Kosmiczna Podróż" organizowała świetlica ZS nr 25.

Cele konkursu m.in.
- propagowanie Światowego Dnia Kosmosu 21V
- rozwijanie umiejętności prezentowania swoich przemyśleń w sposób zrozumiały dla innych
- rozbudzanie postawy twórczej u dzieci
- wykorzystanie różnych materiałów w pracach plastycznych.

Wśród 137 prac w formacie A4 wykonanych dowolną techniką nasze dzieci też zostały docenione i nagrodzone dyplomami i upominkami.

Konkurs Mój Pupil

Edukacja wczesnoszkolna

W maju braliśmy udział w konkursie  plastyczno-literackim "Mój Pupil" organizowanym przez świetlicę Zespołu Szkół nr 25 Mistrzostwa Sportowego.

Wczoraj dzieci otrzymały dyplomy i drobne upominki za prace A3 wykonane w technice origami płaskie z kół.

Zdjęcia.

Celem konkursu było m.in.:

- rozwijanie twórczej działalności i wyobraźni dziecka
- doskonalenie warsztatu techniki plastycznej origami
-popularyzacja praw zwierząt wśród dzieci.

Czar 2 kółek

Nasi uczniowie kolejny raz z sukcesami wystartowali w eliminacjach III strefy zawodów "Czar 2 kółek". 11 czerwca zdobyli medale i awansowali do finału, który odbędzie się 15 czerwca na stadionie Zawiszy:

Piotr Laskowski 2002 - złoty medal

Sebastian Lewandowski 2004 - złoty medal

Piotr Wnuk 2005 - srebrny medal

Franciszek Donarski 2004 - brązowy medal

Poza medalistami, drużynę SP 63 reprezentowali:

Michał Frąckowiak 2003 - finalista (6 miejsce), Bartosz Palicki - półfinalista, Paulina Papke, Kasper Borkiewicz i Hubert Ledziński.

Ster na Bydgoszcz

Z ekologią za pan brat - warsztaty dla klas trzecich

4 pory roku - warsztaty dla klas pierwszych

Edukacja wczesnoszkolna

9 czerwca odbyły się warsztaty przyrodnicze dla uczniów klas pierwszych. Wzięło w nich udział 17 uczniów. Dziękujemy!