Nawigacja

Klasy 1-3

Losowa Fotka

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie artykuły

Polecamy

Aktualnie online

-> Gości online: 2

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 330
-> Najnowszy użytkownik: lala001

Warsztaty Plastyczne "Cztery pory roku"

Edukacja wczesnoszkolna

30 października 2014 roku odbyły się warsztaty plastyczne z cyklu "Cztery pory roku"- "Jesień". Udział w nich wzięły dzieci z klas pierwszych, drugich i trzecich, ogółem dwadzieścioro pięcioro dzieci.

Zdjęcia.

 

Kiermasz świąteczny

Z życia uczniów

Podczas środowego spotkania z rodzicami uczniów klas IV - VI w ramach "drzwi otwartych" odbył się kiermasz świąteczny. Uczniowie prezentowali własnoręcznie wykonane, piękne ozdoby, stroiki i kartki okolicznościowe oraz zachęcali do zakupów, gdyż zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na cel charytatywny. Klienci dopisali, za co serdecznie dziękujemy.

Warsztaty fotograficzne

Edukacja wczesnoszkolna

Warsztaty fotograficzne od 28.10 - 27.11 prowadzone przez fotografika Dariusza Arnolda. Zakończone zostaną wystawą zdjęć wykonanych na warsztatach przez uczestników - dzieci z klas 2 i 3. Zdjęcia można oglądać na holu w pawilonie SP63 od 26.11 do 5.12. Zapraszamy chętnych na godz 16.00 dnia 27.11 będzie spotkanie z uczestnikami i prowadzącym warsztaty.

Zdjęcia.

IV edycja "Śniadanie daje moc"

Edukacja wczesnoszkolna

Śniadania edukacyjne, w czasie których nauczyciele uczniów klas 1-3 szkół przekazują najmłodszym cenne informacje na temat zdrowego odżywiania stają się już tradycją w naszej szkole. To także wspaniała zabawa dla dzieci.

Zajęcia były bardzo urozmaicone: niektóre klasy pracowały w grupach inne przy wspólnym stole, ale śniadanie bardzo się udało i smakowało - co widać na zdjęciach (część 1 i część 2).


Sukces Najmłodszych Piłkarzy

Sport

Sukces odnieśli nasi najmłodsi piłkarze w Turnieju Piłkarskim z okazji Dnia Niepodległości, który odbył się 11 listopada w Solcu Kujawskim. Nasza drużyna zajęła 3 miejsce w gronie 8 klubów. Dodajmy, że byliśmy jedynym zespołem poza klubowymi, gdyż występowaliśmy jako zespół SP63, który ma za sobą treningi dopiero od października! W pokonanym polu pozostawiliśmy szkółki piłkarskie: Unia Solec Kujawski, Wisełka Solec Kujawski, Juventus Bydgoszcz czy Mały Piłkarz Inowrocław.

Drużynę reprezentowali 2klasa: Kordian Małkowski, Jakub Szczukowski oraz 1klasa:Paweł Król, Filip Chabowski, Adaś Ciarkowski, Jaś Ciesielski, Igor Zieliński, Gracjan Powała oraz Bruno Nowak. Trenerem jest Piotr Ciesielski. Gratulacje!!!

 

Świętujemy...

Z życia uczniów

Tydzień, w którym obchodziliśmy Święto Niepodległości, był okazją do wskrzeszenia w każdym z nas patriotycznych uczuć. Oprócz świętowania odzyskania niepodległości przypomnieliśmy sobie także o 70. rocznicy wybuchu powstania warszawskiego oraz o początku II wojny światowej 75 lat temu. Na znak naszej pamięci o walczących za Ojczyznę na odświętnych ubraniach pojawiły się biało-czerwone wstążeczki. Uwieńczeniem tygodnia była przygotowana przez uczniów inscenizacja, która przeniosła nas w czasy niepokoju i codziennej walki. Na pytanie, które padło na końcu - "Czy warto było?"- odpowiedź nasuwa się sama. Dziękujemy uczniom z klasy VIb za wzruszające przedstawienie, chórowi za oprawę muzyczną oraz nauczycielom, dzięki którym wszystko zostało "dopięte na ostatni guzik".

-->zdjęcia<--

Święto Niepodległości w Szkole!

Edukacja wczesnoszkolna

Dzięki zaangażowaniu i mobilizacji dzieci z klas 0-III, nauczycieli i wychowawców świetlicy udało się stworzyć na holu wystawę prac (galeria) przygotowywanych w ubiegłym tygodniu przez dzieci dla uczczenia ważnej daty - 11 Listopada.

Dzisiaj w Małej Szkole miał miejsce apel z okazji wczorajszego Święta Niepodległości. Dzieci i opiekunowie uroczyście odśpiewali hymn, zaprezentowali historyczne fakty w formie pytań i odpowiedzi, recytowali wiersz "Kto Ty jesteś? Polak Mały" oraz ogłoszono wyniki konkursu plastycznego ilustrującego wiersz W. Bełzy.

<Czytaj więcej>

-->Zdjęcia<--

Spotkanie z klaunem - Fundacja Oddech Nadziei

Edukacja wczesnoszkolna

W czasie dzisiejszego spotkania uczniowie klas pierwszych dowiedzieli się od Klauna Mietka jak zgubnym nałogiem jest palenie papierosów. Na zakończenie każde dziecko otrzymało maskotkę „Tymka - Niedymka” z plakietką „Nie pal przy mnie”. Zadaniem domowym dzieci jest chronienie maskotki przed dymem tytoniowym.

Zdjęcia.

18' południk

Z życia uczniów

6 listopada odsłonięto na terenie naszej szkoły tabliczkę akcentującą przebieg 18 południka długości geograficznej wschodniej przez Bydgoszcz. Tym samym symbolicznie połączyliśmy się m.in. ze Sztokholmem i Kapsztadem, leżącymi w tej samej linii. Zgromadzeni uczniowie poznali ideę 18 południka, byli świadkami uroczystego przecięcia wstęgi oraz wysłuchali kilku ciekawostek geograficznych.

-->zdjęcia<--

KONKURS PLASTYCZNY "Bezpieczna droga do szkoły"

Edukacja wczesnoszkolna

W październiku uczniowie klas pierwszych wzięli udział w konkursie plastycznym „Bezpieczna droga do szkoły”. Piękne prace wykonane różnymi technikami można oglądać na wystawie (hol na parterze dużej szkoły). Zapraszamy! Zdjęcia.

Wyróżnienia:
Zuzanna Wieczorek 1a, Mikołaj Hetman 1a, Ewa Okonek 1b, Maja Skaza 1c, Wiktoria Skiera 1c, Julia Freyter 1f, Małgorzata Frajtag 1hDziękujemy również pozostałym autorom prac:
Maja Rydyńska 1a, Eliza Jankowska 1a, Weronika Olczyk-Hojnowska 1b, Zuzanna Janicka 1b, Jakub Bilicki 1b, Miłosz Lica 1b, Filip Kowalski 1b, Oliwia Szopa 1c, Anastazja Woroniecka 1c, Kinga Lewandowska 1c, Maja Dulęba 1c, Julia Walkowska 1d, Pola Robakowska 1g, Emilia Jakubczyk 1g, Dominika Oppenkowska 1g

Warsztaty plastyczne dla klas trzecich

Edukacja wczesnoszkolna

W dniu 5 listopada br. w Szkole Podstawowej nr 63 w Bydgoszczy odbyły się warsztaty plastyczne dla klas trzecich.

W warsztatach wzięło udział 13 uczniów z klas: 3a, 3b, 3d, 3e, 3g oraz 3h. Każda z grup wykonywała swoją pracę inną techniką!

Zdjęcia.

Wygenerowano w sekund: 0.08
5,012,307 Unikalnych wizyt