-> Najnowszy użytkownik: DJ

Dyskoteka

Z życia uczniów

Hity z list przebojów dobiegające z głośników zachęciły uczniów do wspólnej zabawy na tanecznym parkiecie, natomiast chęć poznania przyszłości przyciągnęła do wróżb w andrzejkowym klimacie. Właśnie dlatego, piątkowy wieczór, 25 listopada, uczniowie klas IV-VI spędzili na dyskotece, zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski.

Dzień Misia

Z życia uczniów

To Jemu możemy powierzyć każdą tajemnicę. To On jest niezastąpionym towarzyszem do zabawy. To z Nim kojarzymy beztroskie chwile dzieciństwa. MIŚ PLUSZOWY - jego dzień obchodziliśmy w piątek 25 listopada. Tego dnia Samorząd Uczniowski zorganizował zabawy: "Misiobranie" i "Złap misia", które cieszyły się dużą popularnością. Uczniowie do szkolnych ławek zaprosili swoich pluszowych przyjaciół, którzy tego dnia opanowali szkołę. Dzięki takiemu towarzystwu lekcje i przerwy upłynęły szybko, miło i przyjemnie.

Turniej koszykówki

W sobotę, 26 listopada, koszykarki z klasy 4 b otrzymały  kolejne medale w Turnieju organizowanym przez MUKS Bydgoszcz w Szkole Podstawowej nr 60.  Nagrody indywidualne dla Najlepszych Zawodniczek otrzymały: Patrycja Drzycimska, Maria Szwajca, Gaja Wesół.

Szkolny zespół wokalny

Z życia uczniów

W pierwszą niedzielę adwentu, 27 listopada, szkolny zespół wokalny śpiewał na Mszy św. w zaprzyjaźnionej parafii p.w. Bożego Ciała. Mamy nadzieję, że będzie to początek owocnej współpracy!

Śniadanie daje moc - relacja z akcji

Edukacja wczesnoszkolna

W ubiegłym tygodniu w klasach I-III obchodziliśmy Dzień Zdrowego Śniadania. Jak co roku przygotowywaliśmy pyszne kanapki na drugie śniadanie. Nasze warsztaty kulinarne połączone były z zajęciami dydaktycznymi: w niektórych klasach tworzyliśmy z produktów piramidę zdrowego żywienia , w innych odbyły się prelekcje i pokazy filmów. Staraliśmy się także wykorzystać  rady dietetyka, który niedawno odwiedził naszą szkołę. Dzięki temu nasze śniadanie było nie tylko pyszne i kolorowe, ale zawierało niezbędne składniki odżywcze. Jak nam smakowało? Zobaczcie sami na zdjęciach!

-->>Galeria<<--

Olsztynek Cup

W dniach 10 - 13 listopada, drużyna koszykarek z klasy 4b (MUKS Bydgoszcz), uczestniczyła w XII Ogólnopolskim Turnieju Mini Koszykówki Dziewcząt i Chłopców o Puchar Burmistrza  " Olsztynek - Top 2016". W swoim pierwszym turnieju dziewczyny wywalczyły VII miejsce.

Sukcesy w tenisie stołowym

7. i 9. listopada 2016r. w Młodzieżowym Domu Kultury nr 2 w Bydgoszczy odbywały się Drużynowe Zawody Tenisa Stołowego. Wśród chłopców naszą szkołę reprezentowali Kamil Chabowski i Oskar Goede, którzy zajęli II miejsce. Jeszcze lepiej wystartowały wśród dziewcząt Karolina Hołda i Małgorzata Osińska, które zajęły I miejsce.

Z życia uczniów

Dzień przed Narodowym Świętem Niepodległości, p. Małgorzata Goszczyńska i p. Piotr Szczepańczyk wraz z uczniami zaprosili społeczność szkolną na akademię upamiętniającą odzyskanie przez Polskę niepodległości. Obejrzeliśmy patriotyczne scenki teatralne oraz wysłuchaliśmy pieśni, które wiele lat temu zagrzewały do walki o wolność.

Dziady - inscenizacja

Z życia uczniów

Początek listopada to czas zadumy i refleksji nad przemijanem. W Dzień Zaduszny, została zaprezentowana uczniom inscenizacja dramatu "Dziady" część II, przygotowana przez młodych aktorów, inspirowanych przez p. Monikę Bochańską-Kowalską.

-->>zdjęcia<<--

Żeńska reprezentacja unihokeja bez porażki w finale!

We wtorek, 8.11.2016r. żeńska reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 63 w Bydgoszczy rywalizowała w turnieju eliminacyjnym w unihokeju. Nasze uczennice sprawiły niespodziankę i awansowały do finału, do którego "zabierają" również zwycięstwo z faworyzowaną SP nr 57! Nasza Szkoła dwa spotkania wygrała, dwa zremisowała, co ostatecznie dało pierwsze miejsce w klasyfikacji i awans do miejskiego finału! Skład drużyny: Barczewska Aleksandra, Bartkowiak Zuzanna, Kruszczyńska Nadia, Ledzińska Helena, Majchrzak Nadia, Nowakowska Marika, Nowicka Zuzanna, Strach Karolina, Szatkiewicz Barbara oraz Szymczak Alicja. Gratulujemy!

Śniadanie daje moc

Edukacja wczesnoszkolna

Już od sześciu lat, 8 listopada obchodzimy „Dzień Śniadanie Daje Moc” wspólnie ze szkołami z całej Polski. W bieżącym roku szkolnym 2016/2017 do akcji przyłączyło się ponad 7000 szkół! Zachęcamy Was do zorganizowania wspólnie z nami  zdrowego śniadania w klasie. Jak to zrobić? Wskazówki znajdziecie tutaj:

www.sniadaniedajemoc.pl

Dzień nieba

Z życia uczniów

Piątek, 28. października w naszej szkole został "Dniem nieba". Uczniowie chętnie włączyli się do akcji ubierając tego dnia "niebiańskie" szaty.

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

Edukacja wczesnoszkolna

W październiku uczniowie klas pierwszych wzięli udział w konkursie plastycznym „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”. Wystawę prac laureatów można oglądać na parterze w dużej szkole.

Nagrodzone prace:

I miejsce:

Blanka Puławska kl.1b

II miejsce:

Zuzia Skowrońska 1b

Gracjan Zieliński 1b

III miejsce:

Konrad Maćkowiak 1a

Michał Skopowski 1a

Ala Pawłowska 1b

Gratulujemy!

"Wakacyjne wojaże"

Z życia uczniów

Za oknami jesień, a my na chwilę powróciliśmy do lata - za sprawą konkursu literackiego "Wakacyjne wojaże". We wtorek, 18.10.2016r., miało miejsce wyłonienie laureatów i rozdanie nagród.

Kategoria: wiersz Kategoria: opowiadanie

I Bartosz Burak

II Wiktoria Schulz

III Małgorzata Osińska

I Andrzej Kłos

II Wiktoria Palacz

III Julia Jacuk

IV Kamil Chabowski

Wyróżnienia:

Kinga Pinczewska

Mikołaj Kowalik

Gratulujemy!

Spotkanie z Beatą Mikołajczyk

Z życia uczniów

20. października gościliśmy w naszej szkole przedstawicieli UKS "Kopernik". Największe emocje towarzyszyły obecności tegorocznej brązowej medalistki Igrzysk Olimpijskich w Rio - Beaty Mikołajczyk. Podczas spotkania, kajakarka opowiedziała o swoich początkach w sporcie, porażkach oraz oczywiście karierze obfitującej w sukcesy. Odpowiadała także na pytania uczniów dotyczące życia sportowego i prywatnego.