Klasy 1-3

Losowa Fotka

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?

-> Najnowszy użytkownik: lala001

Konkurs plastyczny pt. "Projekt znaczka pocztowego"

Edukacja wczesnoszkolna

Wśród 90 nadesłanych do świetlicy ZS 25 prac nasze dzieci zajęły II miejsce i kilka wyróżnień. Dzieci otrzymały dyplomy oraz skromne upominki.

Prace dzieci wykonały pod opieką Hanny Bogulskiej i Małgorzaty Zduńskiej.

Zdjęcia.

Lekkoatletyczne Czwartki

Sukcesy naszych uczniów w Czwartkach Lekkoatletycznych

na obiekcie „Zawiszy”

I miejsce w skoku w dal – Mateusz Ejankowski

I miejsce w skoku w dal – Mateusz Ejankowski

I miejsce w biegu na 1000m – Piotr Wnuk

II miejsce w skoku wzwyż – Michał Frąckowiak (klasa V)

III miejsce w biegu na 300m- Nikodem Wiśniewski

III miejsce w skoku w dal – Piotr Wnuk

II miejsce w skoku w dal – Mateusz Ejankowski

II miejsce w biegu na 300m – Mateusz Ejankowski

III miejsce w skoku w dal – Zofia Kowalska

III miejsce w skoku wzwyż – Michał Frąckowiak (klasa V)

III miejsce w biegu na 300m – Michał Frąckowiak (klasa V)

Opiekun: Daniel Dobrowolski

Konkursy Kuratora Oświaty

Z życia uczniów

W ostatnim czasie uczniowie naszej szkoły zmagali się z zadaniami konkursów przedmiotowych z przyrody, j.polskiego, j.angielskiego i matematyki, organizowanych przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Do etapu rejonowego zostali zakwalifikowani:

- język polski - Agata Lutowska VIe

- przyroda - Oliwia Folkmar Ve, Jakub Kujawa VIe

- język angielski - Marta Chruszcz VIe, Agata Lutowska VIe, Gilbert Rudnicki VIa

- matematyka - Piotr Laskowski VIa, Oliver Grabski  VIa, Kamil Guźdźioł VIa, Dorota Mockiewicz VId, Paweł Ciudziński Vb, Maciej Tokarski VIe, Igor Jankowski Vc, Kacper Chyliński VIb, Kacper Kardacz VIa, Maciej Kitkowski VIc, Jakub Kujawa VIe, Wiktor Strzelecki Va

GRATULUJEMY

5 miejsce Naszych Futbolistek

Piłkarki Naszej Szkoły zajęły 5 miejsce w Mistrzostwach Bydgoszczy rozgrywanych na terenach Bydgoskich Orlików. Nasza drużyna pechowo nie awansowała do półfinału (zabrakło klka minut)  ale miejsce  5 jest godne odnotowania. Zespół rezprezentowały: Vanessa Stelmaszczyk, Jagoda Baranowska, Wiktoria Zimna, Martyna Raszka, Ola Krajnik, Kasia Barczewska, Zosia Żukowska i Agata Kwiatkowska. Zespół  przygotował i prowadził Piotr Ciesielski. Gratulujemy

Z życia uczniów

14 października świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie, szczególnie tego dnia, pamiętali o swoich nauczycielach oraz pracownikach szkoły, do których popłynęły szczere serdeczne życzenia. Podczas wspólnego spotkania uczestniczyliśmy w części artystycznej oraz specjalnie przygotowanej gali, podczas której Samorząd Uczniowski uhonorował nauczycieli wyróżniających się  w następujących kategoriach:

Nauczyciel Filozof - Pan Piotr Ciesielski
Nauczyciel Francja Elegancja - Pani Monika Bochańska-Kowalska
Nauczyciel Kosa - Pani Bożena Linka
Nauczyciel Pięknego Słowa - Pani Karolina Siudzińska
Nauczyciel Pełen Humoru - Pan Piotr Szczepańczyk
Nauczyciel Pogromca Leniuchów - Pan Wojciech Zarek
Nauczyciel Oaza Spokoju - Pani Ewa Łukasik
Nauczyciel Przyjaciel - Pani Marta Murawska-Gierszewska
Nauczyciel Krótka Piłka - Pani Elżbieta Wasilewska

Nie zabrakło też wyróżnienia dla Dyrekcji Szkoły, która odebrała z rąk uczniów pamiątkowe Oskary za perfekcyjnie odgrywane role pierwszoplanowe:)

Dyskoteka - lata 60' i 70'

Z życia uczniów

W czwartek 9 października, za sprawą Samorządu Uczniowskiego do naszej szkoły zawitały ponownie lata 60. i 70. Dyskoteka zorganizowana w tym stylu zgromadziła wielu uczniów klas IV - VI, którzy z pomocą swoich rodziców i dziadków znaleźli w szafach odpowiednie elementy stroju. Największe muzyczne hity porywały do zabawy, więc dwie godziny minęły radośnie i bardzo szybko. Już teraz czekamy na kolejne propozycje Samorządu Uczniowskiego.

-->Zdjęcia<--

Lekcja z logopedą w klasie I

Edukacja wczesnoszkolna

Lekcja z logopedą w klasie I - ćwiczenia oddechowe i artykulacyjne w formie zabawy, motywowanie dzieci do dbałości o poprawną wymowę oraz do korzystania z pomocy logopedy w szkole lub w innej placówce.

Dzień w muszce

Z życia uczniów

30 września - Dzień chłopaka w naszej szkole był "Dniem w muszce". Zgodnie z propozycją Samorządu Uczniowskiego pod szyjami wielu dziewcząt, chłopców i nauczycieli pojawiły się różnokolorowe muszki. Ten charakterystyczny element garderoby dodał elegancji i szyku szkolnym korytarzom. Dziękujemy wszystkim, którzy aktywnie włączyli się do zabawy.

Z życia uczniów

17 września na zebraniu rad klasowych odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Ze zgłoszonych 15 kandydatów, w wyniku tajnego głosowania, nowym przedstawicielem Samorządu została wybrana Anna Grzonka z klasy VI d. Życzymy owocnej pracy.

Mini Mistrzostwa

Z życia uczniów

Podczas trwania zakończonych niedawno FIVB Mistrzostw Świata, w Bydgoszczy na boiskach stadionu Zawiszy odbyły się Mini Mistrzostwa Świata w Piłce Siatkowej. Drużyna SP 63 występująca pod flagą Kamerunu zajęła w nich III miejsce. Gratulujemy.

Informujemy

Informujemy, że rozpoczęła funkcjonowanie w sali 201

Świetlica dla uczniów klas IV - VI

czynna od poniedziałku do piątku w godzinach