Nawigacja

e-dziennik

TEST

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie artykuły

Polecamy

Aktualnie online

-> Gości online: 2

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 330
-> Najnowszy użytkownik: lala001

Rozdanie nagród

Z życia uczniów

23 czerwca miłe chwile przeżywali uczniowie, których trud i zaangażowanie w zmagania konkursowe zostały nagrodzone. Z rąk Pani Wicedyrektor oraz nauczycieli do laureatów powędrowały nagrody, dyplomy oraz słowa uznania, a zgromadzeni uczniowie każdy sukces nagradzali brawami. Jeszcze raz gratulujemy.

Zabawa klas VI

Z życia uczniów

W ostatnią środę roku szkolnego, popołudniową porą spotkali się wychowawcy oraz uczniowie klas VI aby razem spędzić czas oraz bawić się w tanecznym rytmie. Spotkania w salach oraz wspólna zabawa na parkiecie przebiegły w radosnej atmosferze, mimo świadomości, że to ostatnie chwile w takim gronie. Dziękujemy za udaną zabawę.

Podsumowanie BOM

Sport

16 czerwca w Zespole Szkół nr 10 odbyła się uroczystość zakończenia XXIII Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Uczniowie naszej szkoły w sportowej rywalizacji zajęli I miejsce za co odebrali pamiątkową statuetkę oraz nagrodę. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom, którzy  przyczynili się do tegorocznego sukcesu.

Dobre rady na wakacje

Z życia uczniów

W środę 15 czerwca odbyły się warsztaty plastyczne, na których uczniowie klas drugich przygotowali plakaty ostrzegające kolegów i koleżanki przed różnymi niebezpieczeństwami w czasie wakacji. Mamy nadzieję, że dobre rady pozwolą spędzić nadchodzące wakacje wesoło i bezpiecznie, czego wszystkim uczniom naszej szkoły serdecznie życzymy!

Testamenty wilków morskich i syrenie śpiewy

Z życia uczniów

"Ahoj, żeglarze" - takim zawołaniem rozpoczęła się uroczysta  gala wręczenia nagród laureatom VIII Przeglądu Twórczości Dziecięcej pt. "Testamenty wilków morskich i syrenie śpiewy". Oranżeria Pałacu w Lubostroniu przeistoczyła się na ten czas w okręt, który powiódł wszystkich na spotkanie ze sztuką: z literaturą, plastyką, muzyką i filmem.

Wśród gości honorowych znaleźli się pani Elżbieta Wiewióra - Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu w Bydgoszczy, Radni Miasta Bydgoszczy pan Tomasz Puławski i pan Janusz Czwojda, oraz wieloletni przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 63 pan Bogusław Deja - Przewodniczący Rady Osiedla Szwederowo wraz z żoną.

Uroczyste przecięcie czerwonej wstęgi przez panią Elżbietę Wiewiórę i jej przemówienie rozpoczęło galę. Wręczanie nagród umilały pieśni żeglarskie w wykonaniu zespołu "Własny Port" oraz deklamowanie wierszy wyróżnionych w konkursie przez uczniów SP63. Wszystkie utwory znalazły swoje miejsce w tomiku - kolejnym - który stał się uwieńczeniem projektu artystycznego. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem i projekcją filmu niemego, powstałego podczas warsztatów teatralnych, którego autorem był młody i utalentowany Mateusz Ciemniecki.

Wszystkim syrenom i wilkom morskim jeszcze raz serdecznie gratulujemy twórczego działania. Pozostawiliście po sobie kolejne małe dzieło. Dziękujemy i czekamy na Was w przyszłym roku, niech MUZA Was nie opuszcza!

-->>Film<<--  -->>Zdjęcia<<--

Dzień Dziecka - dzień sportu

Z życia uczniów

1. czerwca, jak co roku w Dzień Dziecka został zorganizowany w naszej szkole Dzień Sportu. Zmagania sportowe odbywały się równocześnie na sali gimnastycznej, boisku i basenie. Przygotowane konkurencje wyzwoliły wiele adrenaliny oraz dostarczyły radości uczestniczącym w nich uczniom. Poza rywalizacją indywidualną odbyły się zawody drużynowe w przeciąganiu liny oraz sztafeta, który wyłoniły najbardziej usportowioną klasę.

--> Galeria zdjęć <--

Dyskoteka szkolna

Z życia uczniów

25. maja odbyła się ostatnia w tym roku szkolnym, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski dyskoteka dla uczniów klas IV-VI. Gorące muzyczne hity zachęcały bawiących się do tańca pełnego ekspresji i trudno stwierdzić, czy wyższa temperatura panowała za oknem czy na parkiecie. Dziękujemy za wspólną zabawę.

W świecie mitów

Z życia uczniów

W tym roku po raz kolejny uczniowie naszej szkoły mierzyli się z bogami olimpijskimi.

W  XVI edycji miejskiego konkursu mitologicznego pt. „W świecie mitów” organizowanego przez SP 14 aż troje śmiałków okazało się godnymi nosić wieniec laurowy. Byli to:

 

Nina Czajkowska – I miejsce

Jakub Ziółkowski – II miejsce

Helena Ledzińska  – IV miejsce

Należy dodać, że nagrodzona trójka to uczniowie klasy V f. Aż trudno pomyśleć, jak olimpijski bój będzie wyglądał w klasie VI :) Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Mistrzostwa w szachach drużynowych

Z życia uczniów

Drużyna w składzie: Katarzyna Barczewska, Igor Jankowski, Karol Kacprzak, Kacper Kacprzak pod opieką mamy, Pani Anny Kacprzak reprezentowała naszą szkołę i województwo w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół Podstawowych w szachach drużynowych. Nasi uczniowie zajęli 4 miejsce, tuż za podium. Gratulujemy

Kangur matematyczny 2016

Bydgoski Festiwal Nauki

Z życia uczniów

Bydgoski Festiwal Nauki, odbywający się w dniach 18-21 maja, był dla uczniów okazją, by kolejny raz, jak mówi hasło przewodnie festiwalu, "złapać bakcyla nauki". Uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami udali się w akademickie progi, aby wysłuchać wykładów, wziąć udział w warsztatach i skorzystać z przygotowanych atrakcji. Poza szkolnymi ławkami poznali piękno różnych dziedzin nauki i mieli okazję dotknąć jej fascynującego świata.

Sukcesy tancerek

Z życia uczniów

6 i 7 maja Zespół Taneczny ECHO trenujący pod dachem naszej szkoły wziął udział w European Championships & World Dance Cup 2016 World Artistic Dance Federation. W zawodach łącznie brało udział ok. 1300 tancerzy z 14 krajów. ECHO stanęło na podium aż 22 razy. 
Sukcesy wywalczone przez tanecznie uzdolnionych uczniów i absolwentów naszej szkoły:

ZŁOTO - 1 miejsce Wiktoria Topolewska (klasa 5) duet contemporary balet juveniles, solo urban pop juveniles

ZŁOTO - 1 miejsce trio contemporary balet youth&adult Wiktoria Krausa, Natalia Rycharska, Julia Prekop (absolwentki)
ZŁOTO - 1 miejsce Zuzanna Stranz (klasa 1) duet jazz dance mini kids, duet artistic dance show mini kids, trio jazz dance mini kids, trio urban pop mini kids 
ZŁOTO - 1 miejsce grupa ECHO showcases artistic dance show juniors 
klasa 6: Kasia Skowrońska, Wiktoria Szajna, Paulina Serwińska, klasa 5: Zosia Kowalska, Nina Czajkowska, Wiktoria Topolewska
absolwentki: Pola Kaniewska, Ewa Walczak, Natalia Rycharska, Julia Prekop, Magda Kulczyńska, Wiktoria Goszczak
ZŁOTO - 1 miejsce Wiktoria Krausa i Natalia Rycharska (absolwentki) duet artistic dance show youth&adult 
SREBRO - 2 miejsce trio contemporary balet juniors Wiktoria Szajna (klasa 6), Magda Kulczyńska (absolwentka)
SREBRO - 2 miejsce trio urban pop juveniles Tosia Stranz (klasa 3)
SREBRO - 2 miejsce trio urban pop juniors Katarzyna Skowrońska (klasa 6), Wiktoria Szajna (klasa 6), Magda Kulczyńska (absolwentka)
SREBRO - 2 miejsce trio urban pop youth&adult Wiktoria Krausa, Natalia Rycharska, Julia Prekop (absolwentki)
SREBRO - 2 miejsce Wiktoria Topolewska (klasa 5) duet urban pop juveniles 
BRĄZ - 3 miejsce grupa ECHO Kids large teams artistic dance show juveniles
klasa 2: Ewelina Radecka, klasa 3: Tosia Stranz, Marcelina Rycharska, Zosia Kaźmierska, klasa 4: Ola Ciesielska, Gabrysia Lewandowska, Oliwia Majewska, Julia Jarek
BRĄZ - grupa ECHO Kids small teams artistic dance show juveniles
klasa 3: Tosia Stranz, Marcelina Rycharska,
BRĄZ - 3 miejsce - grupa ECHO small teams artistic dance show juveniles
klasa 6: Wiktoria Szajna, absolwentki: Magda Kulczyńska, Julia Prekop, Natalia Rycharska
BRĄZ - 3 miejsce - trio jazz dance juveniles Marcelina Rycharska (klasa 3)

Czwartki lekkoatletyczne

Sport

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wiosennej edycji Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych. W sportowych zmaganiach wyróżnili się: Oliwia Krawczyk - 3 złote medale, 1 srebrny, 2 brązowe w biegu na 60 m i skoku w dal), Mikołaj Bartkowiak ( 4 złote medale w skoku wzwyż), Michał Łyczywek(1 srebrny, 2 brązowe - w biegu na 60 m), Daniel Koczorowski ( 2 złote, 2 srebrne w skoku wzwyż), Aleksandra Belt ( 1 złoty, 3 brązowe - skok w dal, bieg na 60 m), Piotr Wnuk ( 2 złote w biegu na 1000 m), Kinga Zdrojewska ( złoty, brązowy medal - bieg na 300 i 600 m), Maura Sławeta ( złoty medal w biegu na 60 m), Gabriela Topolewska ( 2 brązowe w biegu na 300m). Przed nami finał, 2 czerwca.

Wizyta uczniów w DPS Słoneczko

Z życia uczniów

Klasa 6e, wraz z wychowawczynią p. K.Woźniakowską, zorganizowała akcję charytatywną. Uczniowie zebrali artykuły papiernicze i drogeryjne dla dzieci mieszkających w DPS "Słoneczko". 9 maja klasowa delegacja udała się z zebranymi darami do domu pomocy społecznej. Przy tej okazji, dzieci z naszej szkoły i mieszkańcy "Słoneczka" spędzili miło czas na wspólnych grach i zabawach.

XVI Sprawnościowy Turniej Ekologiczny "Dbam o naszą Planetę"

Edukacja wczesnoszkolna
28 kwietnia 2016r. uczestniczyliśmy w XVI Sprawnościowym Turnieju Ekologicznym "Dbam o naszą Planetę" dla świetlic szkolnych zorganizowanym przez SP nr 41 w Bydgoszczy.
Udział w turnieju brali: Januszewska Zuzia kl. 2f, Tatarzyn Łucja kl. 2f, Wojciechowski Maksymilian kl. 1g, Wiliński Wiktor kl. 1g, Wojciechowski Gracjan kl. 3e i Tarlecka Weronika kl. 3d wraz z wychowawcami świetlicy Agnieszka Skotarczak i Małgorzata Zduńska.
Celem turnieju była popularyzacja obchodów Dnia Ziemi, pogłębienie wiedzy ekologicznej i przyrodniczej podczas podchodów na ścieżkach dydaktycznych Szwederowa.
Uczestnicy zmagali się z licznymi zadaniami spacerując ulicami osiedla Szwederowa i odkrywając kolejne ciekawostki. Mimo nieprzychylnej pogody radości, dobrej zabawy i niespodzianek było wiele.
Wychowankowie świetlicy w pawilonie zgodnie z zasadami turnieju wykonali metodą origami 3 różne ptaki i 3 kwiaty wiosenne, które przynieśli do świetlicy organizatora.
Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy, upominki niespodzianki oraz grupową nagrodę. Nie było przegranych! Bawiliśmy się wspaniale!
Czekamy na przyszłoroczny turniej!
Serdecznie dziękujemy Organizatorom za zaproszenie i dobrą zabawę!!!
Turniej
Wygenerowano w sekund: 0.06
5,658,345 Unikalnych wizyt