Nawigacja

Klasy 1-3

Losowa Fotka

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie artykuły

Polecamy

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 330
-> Najnowszy użytkownik: lala001

Idziemy do szkoły

Zwycięstwa w potyczkach z Królową Nauk

Edukacja wczesnoszkolna

1 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 64 na Osowej Górze w Bydgoszczy odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom XV Miejskiego Konkursu Matematycznego "Liczydełko".
Mamy powody do dumy! W gronie 96 laureatów (z 32 szkół bydgoskich i z okolic Bydgoszczy) znalazło się aż 8 uczniów naszej szkoły!

-->zdjęcia<--


W kategorii klas drugich
Grand Prix - Karolina Hołda z klasy 2e
I miejsce - Jakub Jacek z kl.2f
Wyróżnienia:
Paweł Przyborowski - kl.2d, Paweł Brakowski - kl. 2f

W kategorii klas trzecich
I miejsce - Igor Mazurek z klasy 3e
III miejsce - Oliwia Gusowska z kl. 3a  i   Anastazja Pałuka z kl. 3a
Wyróżnienie
Monika Frankowska z kl. 3a

 

Gratulujemy nie tylko wspaniałej ósemce, ale również  pozostałym uczniom, którzy startowali w tym konkursie wykazując się znakomitymi umiejętnościami matematycznymi.

Gala konkursu - występ naszych uczniów

Z życia uczniów

Uczniowie naszej szkoły z klasy 6b - Magdalena Kulczyńska, Natalia Zielińska, Agata Kwiatkowska i Aleksandra Krajnik uświetnili recytacją wierszy Galę wręczenia nagród Konkursu Wiedzy o Wielkich Polakach, organizowanego przez Centrum Edukacji Młodzieży im.Ks.J. Popiełuszki w Górsku. Gratulujemy młodym Artystom!

Bydgoskie Granty Oświatowe

Aktualności

Miło nam poinformować, że VII przegląd twórczości dziecięcej "Klucz do ..." uzyskał rekomendację komisji i został wsparty finansowo w ramach Bydgoskich Grantów Oświatowych 2015, które przyznawane są dla najlepszych inicjatyw edukacyjnych i kulturalnych wyróżniających się innowacyjnością, nowatorstwem i oryginalnością.

Sprawdzian szóstoklasisty 2015

Z życia uczniów

1 kwietnia całkiem na poważnie uczniowie klas szóstych sprawdzili swoją wiedzę i umiejętności podczas sprawdzianu szóstoklasisty. Zmagali się z zadaniami z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego po raz pierwszy w nowej formule. Mimo stresu, który towarzyszył piszącym, na twarzach wychodzących z sal uczniów nie zabrakło uśmiechu, który niech będzie zwiastunem samych satysfakcjonujących wyników.

Sportowe Sukcesy - Przegląd Wydarzeń

Sport

Drużyna Piłkarzy Naszej szkoły (klasy 5 i 6) zdobyła vicemistrzostwo Bydgoszczy Szkół Podstawowych na Hali. Pod wodzą Daniela Dobrowolskiego wspomaganego przez Piotra Ciesielskiego nasi uczniowie ulegli tylko w Finale ZS15 (Zawisza).

Naszą drużynę reprezentowali:

1.Oliwier Kiliński, 2.Mikołaj Baranowski, 3.Mikołaj Liberacki, 4.Piotr Wnuk, 5.Patryk Nowicki, 6.Maksymilian Borysiak, 7.Wiktor Trybuś, 8.Filip Grzeszczyk, 9.Kajetan Kupcewicz, 10.Nikodem Wiśniewski, 11.Oskar Kęskrawiec

 


W ostatnim czasie nasi reprezentanci uczestniczyli w wielu sportowych rywalizacjach. Największa grupa uczniów reprezentowała szkołę w corocznym Białym Misiu. Uczniowie klas 1,2,3,4,5 dotarli do Finału, który odbył się w Hali Łuczniczka. Po obiecującym początku i dobrym starcie klas 1 dalsza część zawodów nie potoczyła się tak jak zakładali trenerzy. Końcówka przyniosła dużo emocji i kontrowersyjnych decyzji sędziów. Ostatecznie nasza szkoła zajęła 4 miejsce.

Końcowe wyniki:

1. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 64 - 106 punktów (6,6,8,8,8,8,8,8,8,8,8,6,4,6,6);
2. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 37 - 70 punktów (4,4,6,2,2,2,4,6,6,2,4,4,8,8,8);
3. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 48 - 62 punkty (2,2,2,4,6,6,6,2,4,6,6,8,2,2,4);
4. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 63 - 61 punktów (8,8,4,6,4,4,2,4,2,4,2,2,5,4,2).Wtorek na Ergometrze wioślarskim


Sukces odnieśli również nasi uczniowie w zawodach na ergometrze wioślarskim. Zarówno sztafeta dziewcząt jak i chłopców zwyciężyła swoje konkurencje.


Dziewczyny 250m

1 miejsce Czas - 1,02 - Kaja Dzierkacz, Oliwia Wojewódzka, Marta Strzelecka, Paulina Polasik


Chłopcy 300m

1 miejsce Czas - 1,08,5 - Damian Ossowski, Piotr Laskowski, Dominik Macewicz, Dawid Kawka


Trenerem sztafet był Marek Kowalski

Pomagamy...

Z życia uczniów

Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę wśród uczniów naszej szkoły dla bydgoskiego schroniska dla zwierząt. Zebrano karmy dla psów i kotów, koce, legowiska, smycze, miski oraz zabawki dla zwierząt oraz inne rzeczy, które pozwolą zwierzętom przetrwać kolejne miesiące oraz zapewnią im godziwe warunki bytu. 25 marca przewieziono zebrane artykuły do schroniska dla zwierząt skąd otrzymano oficjalne podziękowanie.Przeprowadzeniem całej akcji zajęły się uczennice z klasy 6b Aleksandra Krajnik i Magdalena Kulczyńska pod opieką nauczycieli - opiekunów SU. Jest to kolejna akcja organizowana przez naszą szkołę. Pamiętajmy, że warto pomagać.

Mistrzostwa Polski Szkół Podstawowych w pływaniu

Sport

Reprezentacja naszej szkoły w składzie Brzostek Emilia, Dzierkacz Kaja, Lewicka Natalia, Raszka Martyna, Trambowicz Zuzanna, Laskowski Piotr, Macewicz Dominik, Olszewski Jakub, Ossowski Damian, Rudnicki Gilbert znakomicie spisała się na Mistrzostwach Polski, które odbyły się 20-22.03.2015 w Raciborzu. W klasyfikacji drużynowej nasza reprezentacja stanęła na drugim stopniu podium zdobywając 357 punktów i 13 medali. GRATULUJEMY

Dorobek medalowy reprezentacji SP 63 Bydgoszcz – 11 medali indywidualnych i 2 w sztafecie:

6 złotych medali:

200m klasyczny RUDNICKI, Gilbert  2:44.48

100m dowolny  TRAMBOWICZ, Zuzanna  1:02.34

200m dowolny  TRAMBOWICZ, Zuzanna  2:16.56

100m grzbietowy  LEWICKA, Natalia  1:08.67

200m grzbietowy  LEWICKA, Natalia  2:27.09

100m motylkowy  TRAMBOWICZ, Zuzanna  1:08.22

4 srebrne medale:

50m dowolny  MACEWICZ, Dominik  28.10

100m klasyczny  RUDNICKI, Gilbert 02 1:17.21

100m motylkowy  RUDNICKI, Gilbert 02 1:07.70

50m dowolny  TRAMBOWICZ, Zuzanna 02 28.97

1 brązowy medal:

200m zmienny  DZIERKACZ, Kaja 02 2:39.82

oraz 2 srebrne medale za

Sztafetę mieszaną 8 x 100m zmienny SP 63 Bydgoszcz 10:02.82

Top model

Z życia uczniów

Wraz z nadejściem wiosny Samorząd Uczniowski zaprosił kolegów i koleżanki do zabawy Top Model. Odważni modele i modelki mogli zaprezentować siebie oraz przygotowane stylizacje przed jury oraz licznie zgromadzoną w czasie przerwy publicznością, która kroczących po wybiegu nagradzała oklaskami. Dziękujemy za wspólną zabawę.

Dzień kolorowej skarpetki

Z życia uczniów

W piątek uczniowie i nauczyciele na znak solidarności z osobami z zespołem Downa założyli kolorowe skarpetki nie do pary. Tym gestem, zwracając na siebie uwagę, sygnalizowali problemy ludzi, którzy różnią się od nich tylko jednym dodatkowym, niepasującym chromosomem.

Dzień z matematyką

Z życia uczniów

19 marca w naszej szkole królowała matematyka. Uczniowie z klas II-VI zmierzyli się z zadaniami Międzynarodowego konkursu "Kangur matematyczny", a na przerwach każdy mógł spróbować przejść labirynt, rozwiązać łamigłówkę liczbową lub rebus. Duże zainteresowanie wzbudziły także, przygotowane specjalnie na ten dzień, prace plastyczne "Koło zwierzaki" oraz pokonkursowa wystawa fotografii "Geometria w życiu codziennym".

Uroki zimy

Edukacja wczesnoszkolna

W miesiącu lutym 2015 r. dzieci z naszej świetlicy wzięły udział  w międzyświetlicowym konkursie plastycznym pt. „Zimowy Krajobraz”. Organizatorem  konkursu była wychowawczyni świetlicy Szkoły Podstawowej nr 31 w Zespole Szkół nr 10 w Bydgoszczy- pani Hanna Kanadys. Celem konkursu było budzenie zainteresowań otaczającym światem, uwrażliwienie na piękno zimowej przyrody oraz rozwijanie twórczej aktywności i wyobraźni dziecka. Zdjęcia.

Wśród wielu przesłanych prac przygotowanych różnymi technikami plastycznymi przez wychowanków świetlicy w Małej Szkole szczególnie wyróżnieni dyplomami i nagrodzeni upominkami są:

 

I miejsce Weronika Tarlecka z klasy 2d

II miejsce Nadia Ładzińska z klasy 2e

III miejsce Martyna Jendykiewicz z klasy 1e

Wyróżnienie Gaja Wesół z klasy 2d i Małgosia Rataj z klasy 2e

 

Organizatorom dziękujemy a nagrodzonym dzieciom gratulujemy!

Wychowawcy świetlicy

Hanna Bogulska, Agnieszka Wołowska i Małgorzata Zduńska

Treningi piłki nożnej na orliku wznowione

Sport

Wznowione zostają zajęcia piłki nożnej dla chętnych uczniów klas I-III na Orliku:

Klasy 3 - Poniedziałek 15.30

Klasy 2 - Środa 15.30

Klasy 1 - Czwartek 15.15 (Bardzo chętnie mile widziani chłopcy z rocznika 2008)

Grupy mogą liczyć do 20 osób.

Głosujemy na Naszą Szkołę!!!!

Sport

Gazeta Pomorska ogłosiła Konkurs na Najsympatyczniejszą szkołę, która brała udział w turnieju Biały Miś 2015! Głosowanie rozpoczyna się 13 marca, a kończy się 22 marca.

Dla szkoły, która zdobędzie najwięcej głosów jest nagroda!

Zachęcamy wszystkich uczniów do głosowania na Naszą Szkołę.

Poniżej kliknij na Link

JESTEŚMY THE BEST.

Konkursy matematyczne

Wygenerowano w sekund: 0.09
5,149,861 Unikalnych wizyt