Nawigacja

e-dziennik

TEST

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie artykuły

Polecamy

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 330
-> Najnowszy użytkownik: lala001

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

w czwartek 1 września 2016 r.

na boisku szkolnym:


godz. 8:00 - klasy VI

godz. 8:30 - klasy III

godz. 9:00 - klasy V

godz. 9:30 - klasy II

godz. 10:00 - klasy IV

godz. 10:30 - klasy I oraz 0


Jeżeli będzie padał deszcz, zapraszamy na hol w budynku głównym.


Dyrekcja SP 63Zapisy do świetlicy szkolnej


Rodzice dzieci mających uczęszczać do świetlicy szkolnej proszeni są o wypełnienie i dostarczenie poniższego druku:

Druk do pobrania

At the Airport - Drama queens

Z życia uczniów

W wakacyjnej atmosferze zapraszamy do obejrzenia przedstawienia "A Day at the Airport" przygotowanego przez koło teatralne Drama queens.

-->>Film<<--

Zakończenie roku szkolnego

Z życia uczniów

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016 już za nami. W sali gimnastycznej zebrali się uczniowie, nauczyciele i rodzice, którzy po obejrzeniu i wysłuchaniu programu artystycznego uczestniczyli w rozdaniu świadectw wyróżnionym uczniom. Z rąk Dyrektora Szkoły, razem z gratulacjami, odebrali je uczniowie, ktorzy osiągneli najlepsze wyniki w nauce. Gratulujemy sukcesów i wszystkim życzymy udanych wakacji.

Rozdanie nagród

Z życia uczniów

23 czerwca miłe chwile przeżywali uczniowie, których trud i zaangażowanie w zmagania konkursowe zostały nagrodzone. Z rąk Pani Wicedyrektor oraz nauczycieli do laureatów powędrowały nagrody, dyplomy oraz słowa uznania, a zgromadzeni uczniowie każdy sukces nagradzali brawami. Jeszcze raz gratulujemy.

Zabawa klas VI

Z życia uczniów

W ostatnią środę roku szkolnego, popołudniową porą spotkali się wychowawcy oraz uczniowie klas VI aby razem spędzić czas oraz bawić się w tanecznym rytmie. Spotkania w salach oraz wspólna zabawa na parkiecie przebiegły w radosnej atmosferze, mimo świadomości, że to ostatnie chwile w takim gronie. Dziękujemy za udaną zabawę.

Podsumowanie BOM

Sport

16 czerwca w Zespole Szkół nr 10 odbyła się uroczystość zakończenia XXIII Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Uczniowie naszej szkoły w sportowej rywalizacji zajęli I miejsce za co odebrali pamiątkową statuetkę oraz nagrodę. Gratulujemy wszystkim zawodnikom i trenerom, którzy  przyczynili się do tegorocznego sukcesu.

Dobre rady na wakacje

Z życia uczniów

W środę 15 czerwca odbyły się warsztaty plastyczne, na których uczniowie klas drugich przygotowali plakaty ostrzegające kolegów i koleżanki przed różnymi niebezpieczeństwami w czasie wakacji. Mamy nadzieję, że dobre rady pozwolą spędzić nadchodzące wakacje wesoło i bezpiecznie, czego wszystkim uczniom naszej szkoły serdecznie życzymy!

Testamenty wilków morskich i syrenie śpiewy

Z życia uczniów

"Ahoj, żeglarze" - takim zawołaniem rozpoczęła się uroczysta  gala wręczenia nagród laureatom VIII Przeglądu Twórczości Dziecięcej pt. "Testamenty wilków morskich i syrenie śpiewy". Oranżeria Pałacu w Lubostroniu przeistoczyła się na ten czas w okręt, który powiódł wszystkich na spotkanie ze sztuką: z literaturą, plastyką, muzyką i filmem.

Wśród gości honorowych znaleźli się pani Elżbieta Wiewióra - Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu w Bydgoszczy, Radni Miasta Bydgoszczy pan Tomasz Puławski i pan Janusz Czwojda, oraz wieloletni przyjaciele Szkoły Podstawowej nr 63 pan Bogusław Deja - Przewodniczący Rady Osiedla Szwederowo wraz z żoną.

Uroczyste przecięcie czerwonej wstęgi przez panią Elżbietę Wiewiórę i jej przemówienie rozpoczęło galę. Wręczanie nagród umilały pieśni żeglarskie w wykonaniu zespołu "Własny Port" oraz deklamowanie wierszy wyróżnionych w konkursie przez uczniów SP63. Wszystkie utwory znalazły swoje miejsce w tomiku - kolejnym - który stał się uwieńczeniem projektu artystycznego. Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem i projekcją filmu niemego, powstałego podczas warsztatów teatralnych, którego autorem był młody i utalentowany Mateusz Ciemniecki.

Wszystkim syrenom i wilkom morskim jeszcze raz serdecznie gratulujemy twórczego działania. Pozostawiliście po sobie kolejne małe dzieło. Dziękujemy i czekamy na Was w przyszłym roku, niech MUZA Was nie opuszcza!

-->>Film<<--  -->>Zdjęcia<<--

Dzień Dziecka - dzień sportu

Z życia uczniów

1. czerwca, jak co roku w Dzień Dziecka został zorganizowany w naszej szkole Dzień Sportu. Zmagania sportowe odbywały się równocześnie na sali gimnastycznej, boisku i basenie. Przygotowane konkurencje wyzwoliły wiele adrenaliny oraz dostarczyły radości uczestniczącym w nich uczniom. Poza rywalizacją indywidualną odbyły się zawody drużynowe w przeciąganiu liny oraz sztafeta, który wyłoniły najbardziej usportowioną klasę.

--> Galeria zdjęć <--

Dyskoteka szkolna

Z życia uczniów

25. maja odbyła się ostatnia w tym roku szkolnym, zorganizowana przez Samorząd Uczniowski dyskoteka dla uczniów klas IV-VI. Gorące muzyczne hity zachęcały bawiących się do tańca pełnego ekspresji i trudno stwierdzić, czy wyższa temperatura panowała za oknem czy na parkiecie. Dziękujemy za wspólną zabawę.

W świecie mitów

Z życia uczniów

W tym roku po raz kolejny uczniowie naszej szkoły mierzyli się z bogami olimpijskimi.

W  XVI edycji miejskiego konkursu mitologicznego pt. „W świecie mitów” organizowanego przez SP 14 aż troje śmiałków okazało się godnymi nosić wieniec laurowy. Byli to:

 

Nina Czajkowska – I miejsce

Jakub Ziółkowski – II miejsce

Helena Ledzińska  – IV miejsce

Należy dodać, że nagrodzona trójka to uczniowie klasy V f. Aż trudno pomyśleć, jak olimpijski bój będzie wyglądał w klasie VI :) Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Mistrzostwa w szachach drużynowych

Z życia uczniów

Drużyna w składzie: Katarzyna Barczewska, Igor Jankowski, Karol Kacprzak, Kacper Kacprzak pod opieką mamy, Pani Anny Kacprzak reprezentowała naszą szkołę i województwo w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół Podstawowych w szachach drużynowych. Nasi uczniowie zajęli 4 miejsce, tuż za podium. Gratulujemy

Kangur matematyczny 2016

Bydgoski Festiwal Nauki

Z życia uczniów

Bydgoski Festiwal Nauki, odbywający się w dniach 18-21 maja, był dla uczniów okazją, by kolejny raz, jak mówi hasło przewodnie festiwalu, "złapać bakcyla nauki". Uczniowie naszej szkoły wraz z wychowawcami udali się w akademickie progi, aby wysłuchać wykładów, wziąć udział w warsztatach i skorzystać z przygotowanych atrakcji. Poza szkolnymi ławkami poznali piękno różnych dziedzin nauki i mieli okazję dotknąć jej fascynującego świata.

Sukcesy tancerek

Z życia uczniów

6 i 7 maja Zespół Taneczny ECHO trenujący pod dachem naszej szkoły wziął udział w European Championships & World Dance Cup 2016 World Artistic Dance Federation. W zawodach łącznie brało udział ok. 1300 tancerzy z 14 krajów. ECHO stanęło na podium aż 22 razy. 
Sukcesy wywalczone przez tanecznie uzdolnionych uczniów i absolwentów naszej szkoły:

ZŁOTO - 1 miejsce Wiktoria Topolewska (klasa 5) duet contemporary balet juveniles, solo urban pop juveniles

ZŁOTO - 1 miejsce trio contemporary balet youth&adult Wiktoria Krausa, Natalia Rycharska, Julia Prekop (absolwentki)
ZŁOTO - 1 miejsce Zuzanna Stranz (klasa 1) duet jazz dance mini kids, duet artistic dance show mini kids, trio jazz dance mini kids, trio urban pop mini kids 
ZŁOTO - 1 miejsce grupa ECHO showcases artistic dance show juniors 
klasa 6: Kasia Skowrońska, Wiktoria Szajna, Paulina Serwińska, klasa 5: Zosia Kowalska, Nina Czajkowska, Wiktoria Topolewska
absolwentki: Pola Kaniewska, Ewa Walczak, Natalia Rycharska, Julia Prekop, Magda Kulczyńska, Wiktoria Goszczak
ZŁOTO - 1 miejsce Wiktoria Krausa i Natalia Rycharska (absolwentki) duet artistic dance show youth&adult 
SREBRO - 2 miejsce trio contemporary balet juniors Wiktoria Szajna (klasa 6), Magda Kulczyńska (absolwentka)
SREBRO - 2 miejsce trio urban pop juveniles Tosia Stranz (klasa 3)
SREBRO - 2 miejsce trio urban pop juniors Katarzyna Skowrońska (klasa 6), Wiktoria Szajna (klasa 6), Magda Kulczyńska (absolwentka)
SREBRO - 2 miejsce trio urban pop youth&adult Wiktoria Krausa, Natalia Rycharska, Julia Prekop (absolwentki)
SREBRO - 2 miejsce Wiktoria Topolewska (klasa 5) duet urban pop juveniles 
BRĄZ - 3 miejsce grupa ECHO Kids large teams artistic dance show juveniles
klasa 2: Ewelina Radecka, klasa 3: Tosia Stranz, Marcelina Rycharska, Zosia Kaźmierska, klasa 4: Ola Ciesielska, Gabrysia Lewandowska, Oliwia Majewska, Julia Jarek
BRĄZ - grupa ECHO Kids small teams artistic dance show juveniles
klasa 3: Tosia Stranz, Marcelina Rycharska,
BRĄZ - 3 miejsce - grupa ECHO small teams artistic dance show juveniles
klasa 6: Wiktoria Szajna, absolwentki: Magda Kulczyńska, Julia Prekop, Natalia Rycharska
BRĄZ - 3 miejsce - trio jazz dance juveniles Marcelina Rycharska (klasa 3)

Wygenerowano w sekund: 0.06
5,737,725 Unikalnych wizyt