Klasy 1-3

Losowa Fotka

Nie masz jeszcze konta?

Nie możesz się zalogować?

-> Najnowszy użytkownik: lala001

Jan Paweł II - prezentacja

Z życia uczniów

8 kwietnia, na niespełna trzy tygodnie przed kanonizacją, uczniowie klasy 6F pod opieką Pani Bożeny Linki, przypomnieli kolegom i koleżankom z klas IV-VI postać wielkiego Polaka, papieża Jana Pawła II.

Pojawiły się multimedialne wspomnienia z dzieciństwa Karola Wojtyły, najważniejsze momenty pontyfikatu papieża Polaka, a także cytaty, które pamiętamy do dziś. Dziękujemy.

UWAGA KOMUNIKAT

Rodziców dzieci uczestniczących w „Drzwiach otwartych” w dn. 26 marca 2014r. w pawilonie informujemy, że na kartkach, które otrzymały dzieci wkradł się błąd w dacie warsztatów. Przepraszamy W tym roku szkolnym nie będzie już spotkania dla kandydatów na uczniów przyszłych klas pierwszych.

Sprawdzian szóstoklasisty 2014

Z życia uczniów

We wtorek 1 kwietnia uczniowie klas szóstych zmagali się z zadaniami sprawdzającymi ich wiedzę i umiejętności. Nie na żarty przez 60 minut rozwiązywali zadania z języka polskiego i matematyki. Wyniki sprawdzianu poznamy w czerwcu.

Drzwi Otwarte

W dniu 26 marca br. odbyły się Drzwi Otwarte dla przyszłych uczniów naszej szkoły. Dzieci miały okazję do wykonania różnorodnych zadań - matematycznych, grafomotorycznych, plastycznych, ruchowych oraz wziąć udział w zabawach w języku angielskim i z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Rodzice w tym czasie mogli zasięgnąć rady logopedy, psychologa i pedagoga szkolnego.

Dzień aktywności sportowo-rodzinnej

Piątek 28 marca był Dniem Aktywności Sportowej spędzanej razem z rodziną W związku w ten Dzień odbył się na naszym orliku miniTurniej piłki nożnej w którym wzięli udział Uczniowie, Rodzice oraz Nauczyciele (Piotr Ciesielski i Rafał Wróblewski). Turniej był aktywną formą wypoczynku rodziców oraz uczniów. Wszyscy uczestnicy miniTurnieju podkreślali duże zalety organizacji takich imprez- aktywność fizyczna, integracja rodzinna oraz poczucie zdrowej rywalizacji. Wszyscy stwierdziliśmy, iż następne spotkanie musi być wcześniej niż za rok.

Głosowanie on line

Edukacja wczesnoszkolna
Zapraszam do głosowania on line na plakat zachęcający do ochrony lasów. Głosowanie będzie otwarte  w dniach 29 marca - 4 kwietnia br.
Można wybrać 3 prace, lecz zagłosować tylko raz! Kliknij, aby zobaczyć wszystkie prace.

Głosowanie zakończone - gratulacje dla Julki i Wiktorii!

Sukces Zuzi Gabrych

Z życia uczniów
Zuzanna Gabrych, uczennica klasy VI e uzyskała tytuł laureatki Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. W związku z tym osiągnięciem przysługuje jej wiele uprawnień, m.in. celująca ocena roczna klasyfikacyjna z języka polskiego oraz zwolnienie ze Sprawdzianu klas szóstych i tym samym uzyskanie najwyższego wyniku.
24.03.2014 roku w Bydgoszczy Zuzia wraz z opiekunem- panią Magdą Morawską, uczestniczyły w uroczystej gali dla laureatów konkursów przedmiotowych. Uczennica otrzymała z rąk Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty- pani Anny Łukaszewskiej, zaświadczenie i pamiątkową statuetkę.

GRATULUJEMY SUKCESU!
Images: bs.jpg

Wesoła wiosna

Z życia uczniów

Wraz z nadejściem astronomicznej wiosny Samorząd Uczniowski zaproponował swoim kolegom i koleżankom akcję "Wesoła wiosna". Osoby ubrane w wiosenne kolory lub posiadające wiosenne atrybuty były zwolnione tego dnia z odpowiedzi ustnej.

Kangur matematyczny 2014

Z życia uczniów

20 marca odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs "Kangur matematyczny". Uczniowie w kategoriach: Żaczek (kl.2), Maluch (kl.3,4) i Beniamin (kl.5,6) przez 75 minut zmagali się z zadaniami sprawdzającymi ich sprawność matematyczną. Mamy nadzieję, że wraz z wynikami otrzymamy informację o sukcesach naszych uczniów.

Wyniki konkursu Komputerowy świat fantazji

I miejsce:

praca nr 9  - Aneta Sosnowska klasa 3f,
praca nr 4 - Jakub Raubic klasa 2c,
praca nr 6 - Kamil Chabowski 1d,
praca nr 5 - Wiktor Bryda klasa 1f

II miejsce:
praca nr 28 - Julka Kinal klasa 3a,
praca nr 14 - Julka Smulska klasa 2h,
praca nr 44 Bartłomiej Górka klasa 3b

III miejsce:
praca nr 39  - Kinga Kupczyk klasa 3f,
praca nr 34 - Zuzanna Jurkiewicz klasa 3a,
praca nr 13 - Janek Smulski klasa 3g

Wyróżnienia:
praca nr 27 - Ania Mikielska klasa 3a,
praca nr 3 - Wiktoria Schulz 2d

Dziękujemy wszystkim za nadesłane prace oraz gratulujemy zwycięzcom!

Aby zobaczyć wszystkie prace zgłoszone na konkurs kliknij tutaj.

Zielony poniedziałek

Z życia uczniów

W związku z dniem św. Patryka - patrona Irlandii zazieleniło się na szkolnych korytarzach. Do zabawy włączyli się uczniowie i nauczyciele ubierając się tego dnia w różne odcienie zieleni.