Nawigacja

Reforma edukacji


e-dziennik

Ostatnie artykuły

Polecamy

Aktualnie online

-> Gości online: 6

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 332
-> Najnowszy użytkownik: rafalbejtka

DRZWI OTWARTE

Image and video hosting by TinyPic

Serce przyjaźni

Z życia uczniówJeden czerwony element stroju wystarczył, aby dołączyć do zabawy walentynkowej "Serce przyjaźni" zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. Świadomie lub nieświadomie w zabawie wzięło udział wielu uczniów i nauczycieli, którzy spowodowali, że kolor czerwony tego dnia zdominował szkolne korytarze. Dziękujemy za udział w zabawie.

Fabryka smaku

Z życia uczniów8.02.2018 o godzinie 9.30 ruszyła Fabryka Smaku. Było to możliwe dzięki stuprocentowemu zaangażowaniu rodziców i dzieci z klasy VF. Rodzice dostarczyli smaczne, pachnące, cudnie wyglądające słodkości. Uczniowie polecali i sprzedawali te wspaniałe ciasteczka. Starali się z całych sił, żeby wszystko szło sprawnie i każdy był zadowolony. Oczywiście mogli liczyć na mamy, które osobiście wsparły Fabrykę Smaku. Wiele pozytywnej energii, wielkie zaangażowanie i mnóstwo pysznych ciasteczek. To niesamowite.

Dzień w masce / Dyskoteka dla Ignasia

Z życia uczniówKońcówka karnawału to doskonały czas na zabawę. Za sprawą Samorządu Uczniowskiego, obchodzony podczas lekcji i przerw, "Dzień w masce" stał się wstępem do popołudniowej dyskoteki. W rytmie znanych i lubianych piosenek bawili się wspólnie uczniowie klas IV - VII. Barwne maski oraz kolorowe przebrania pomogły poczuć klimat karnawałowej zabawy, podczas której wybrano króla i królową balu.

II Grand Prix Polski Żaków i Żaczek w tenisie stołowym

SportW dniach 2 - 4 lutego 2018 r. w Łaziskach Górnych na Śląsku rozegrano zawody II Grand Prix Polski Żaków i Żaczek w tenisie stołowym. W zawodach brało udział 64 najlepszych zawodników i 64 najlepsze zawodniczki w Polsce (roczniki 2007-2008). Po raz drugi bardzo duży sukces osiągnęła uczennica naszej szkoły Karolina Hołda z klasy 5e (zawodniczka MKS EMDEK Bydgoszcz), która zajęła 2 miejsce, doznając porażki dopiero w finale turnieju z zawodniczką z Grodziska Mazowieckiego. To kolejne czołowe miejsce wśród najlepszych tenisistek stołowych w Polsce (wcześniej była druga w I Grand Prix Polski w Lidzbarku Warmińskim w listopadzie 2017 r.). Aktualnie Karolina jest trzecią rakietą w Polsce w swojej kategorii wiekowej (w rankingu notowanych jest około 300 zawodniczek). Serdecznie gratulujemy kolejnego sukcesu.

"Człowiek, miasto, maszyna"

Prace uczniówUprzejmie informujemy, że w ramach X Powiatowego Przeglądu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej, organizowany jest powiatowy konkurs pod hasłem:
"Człowiek, miasto, maszyna"

w kategoriach: poezja, fotografia, muzyka, plastyka. Zapraszamy

UWAGA - W informacji o konkursie w kategorii poezja został przez pomyłkę podany niepoprawny e-mail (z polskim znakiem "ł"). Prawidłowy to: czlowiek@mikstura.com.pl.

Konkurs kuratoryjny z języka polskiego

Z życia uczniów
Z dumą informujemy, że nasi uczniowie:
Nina Czajkowska i Maksymilian Borysiak
zakwalifikowali się do wojewódzkiego etapu Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego organizowanego przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.
GRATULUJEMY i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Konkurs Kolęd i Pastorałek

Z życia uczniówW środę 24.01 w SP 38 odbył się Instrumentalny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Bartek Chełmiński z klasy 7g zajął w nim drugie miejsce! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Biblioteka szkolna nieczynna do 9 lutego

AktualnościW związku z pracami remontowymi w dniach 2-9 lutego 2018 r. biblioteka szkolna będzie nieczynna. Terminy zwrotu wszystkich wypożyczonych książek zostały przedłużone do dnia 2 marca 2018 roku.

Uczniowie i Rodzice wspierali Astorię - jest zwycięstwo!

SportW minioną sobotę, 27.01.2018 r. Uczniowie oraz ich Rodzice ze Szkoły Podstawowej nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy na zaproszenie KK Astorii Bydgoszcz kibicowali Enea Astorii Bydgoszcz podczas meczu 1 Ligi Mężczyzn z KK Warszawa. Bydgoszczanie odnieśli pewne zwycięstwo 96:55! Kolejny mecz w Bydgoszczy Enea Astoria rozegra w środę (31.01.2018 r.) o godzinie 18:30 ze Spójnią Stargard.

W sobotę UCZNIOWIE zabierają RODZICÓW na Astę

SportSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi otrzymała kolejne zaproszenie od KK Astorii Bydgoszcz na pierwszoligowy koszykarski pojedynek! Tym razem na mecz zabierzemy nie tylko dzieci, ale również rodziców naszych uczniów! W sobotę (27.01.2018 r.) ENEA Astoria Bydgoszcz zmierzy się z KK Warszawa - początek spotkania o godzinie 17:00.

UWAGA! Dzieci, które zostaną przekazane pod opiekę nauczycieli muszą posiadać zgodę (należy ją zdać do p. Marty Murawskiej-Gierszewskiej lub przekazać nauczycielom WF), natomiast dzieci, które zabiorą na mecz rodziców nie muszą przekazywać zgody. Istnieje możliwość dojechania na halę ARTEGO Arena we własnym zakresie - wstęp na mecz będzie bezpłatny - należy oczekiwać na grupę, która przyjedzie autokarem około 16:30. Powrót około godziny 19:15.

Pamiętaj, ubiór obowiązkowy kibica CZARNO-CZERWONY (barwy klubu).

Pobierz zgodę - TUTAJ

ZOBACZ JAK BAWILIŚMY SIĘ NA WCZEŚNIEJSZYCH MECZACH "ASTY"

Share your knowledge

Prace uczniówOdbyła się trzecia edycja Konkursu Międzyszkolnego ‘Share your knowledge’. Tym razem uczniowie musieli zaprojektować stronę w kolorowym czasopiśmie z wywiadem słynnej postaci z kraju anglojęzycznego. I tak wpłynęły do nas wywiady z piosenkarzami, pisarzami, sportowcami. Wszystkie prace oryginalne i ciekawe. Nauczyciele j. angielskiego wybrali zwycięzców. Oto oni:
I miejsce- Kinga Koprowska, Hanna Kapela i Sara Charczenko
II miejsce – Wiktoria Palacz
III miejsce- Filip Olejniczak, Wiktor Bryda
Wyróżnienie – Mateusz Marczewski
Wszystkim uczniom dziękujemy za udział.
Przypominamy również o zbliżającym się szkolnym Konkursie Głośnego Czytania w j.angielskim i niemieckim. Szczegóły u nauczycieli języków obcych.

Liga szachowa

Emocje i dogrywka w sobotnim meczu Enea Astorii!

SportW minioną sobotę, 20.01.2018 r. ponad 50 uczniów z naszej szkoły ponownie na zaproszenie KK Astorii Bydgoszcz pojawiło się na meczu 1 Ligi Mężczyzn, Enea Astoria Bydgoszcz - Zetkama Doral-Nysa Kłodzko. Emocji nie brakowało, a bydgoszczanie niestety przegrali po dogrywce 89:90. Kolejne spotkanie Enea Astoria rozegra w sobotę (27.01.2018 r.) z KK Warszawa.

Występ zespołu wokalnego / Konkurs kolęd

Z życia uczniówW niedzielę 21.01.18r. kolejny raz nasz szkolny zespół wokalny miał okazję śpiewać na Mszy Świętej w parafii Bożego Ciała. Razem z nim na skrzypcach zagrała Pola Andrzejewska z klasy 5e.


18.01.18r. odbył się w naszej szkole wokalny konkurs kolęd pt.: "Dziś się narodził Zbawiciel". Jury przyznało następujące nagrody:
- wyróżnienie: Wiktoria Jankowska, kl.4b
- III miejsce: Amelia Kowalska, kl.6g
- II miejsce: Kinga Jonczyńska, kl.6g
- I miejsce: Maja Bednarek, kl.5e
Gratulujemy!
Wygenerowano w sekund: 0.08
7,378,133 Unikalnych wizyt