Nawigacja

Klasy 1-3

Losowa Fotka

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Ostatnie artykuły

Polecamy

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 330
-> Najnowszy użytkownik: lala001

Lekcja logopedyczna w klasie Ia

Edukacja wczesnoszkolna

Zajęcia przeprowadziły panie studentki w porozumieniu z logopedą szkolnym. Dzieci bardzo chętnie gimnastykowały swoją buzię /język, usta/, dmuchały na papierową zabawkę, z zaciekawieniem oglądały w lusterku swoje śmieszne minki i uśmiechy.  Przekonały się, że ucząc się coraz ładniejszej wymowy, można się także wesoło bawić.

Informacje ze świetlicy

Edukacja wczesnoszkolna

Świetlica Zespołu Szkół nr 25 Mistrzostwa Sportowego z ul. Czartoryskiego 18 zaprosiła nas we wrześniu do udziału w konkursie międzyszkolnym pt. "Projekt znaczka pocztowego". Spośród wielu nadesłanych prac nagrodzona została GABRYSIA LESZCZYŃSKA z klasy 1i - zajęła III miejsce!

W konkursie uczestniczyli wychowankowie świetlicy z Małej Szkoły:

Jagoda Kitkowska, Żygowska Wiktoria, Januszewska Zuzia, Gałęza Ania, Strzelińska Dagmara, Ziółkowska Amelka, Jaworski Fabian, Michalska Maja, Łukomska Laura, Pietrzak Emila, Jakubczyk Emila, Julia Malicka i Ślęzak Julia.W związku z Międzynarodowym Dniem Postaci z Bajek obchodzonym 5 listopada Świetlica Szkolna Szkoły Podstawowej nr 31 w Bydgoszczy zaprosiła nas do udziału w plastycznym konkursie międzyświetlicowym pt. "Ulubiona postać bajkowa".

Nagrodzone zostały prace:

I miejsce TARLECKA WERONIKA z 3d,

II miejsce FRAJTAG MAŁGOSIA z 2h,

III miejsce ŻYGOWSKA WIKTORIA Z 2H.

Wyróżniona została praca JANUSZEWSKIEJ ZUZI z 2f oraz TRYTEJ JULII z 2h.

Dzieci ze świetlicy w Małej Szkole bardzo chętnie zaangażowały się w i przygotowały swoje prace w proponowanym temacie: Malicka Julia, Tatarzyn Łucja, Pietrzak Emilka, Ostrowska Helena, Zwierzchowska Magda, Krzymińska Maja, Sowiński Tomek, Modniewska Jagoda, Górka Michalina, Kornet Hania, Jakubczyk Emilka.
Serdecznie dziękujemy organizatorom, a dzieciom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Wystawa pokonkursowa

Dzień zdrowego śniadania

Edukacja wczesnoszkolna

Już od pięciu lat nasza szkoła obchodzi Dzień "Śniadanie Daje Moc" wspólnie ze szkołami z całej Polski. W bieżącym roku szkolnym  śniadaniowe święto obchodziło aż 20 klas: 0a, 1a, 1c, 1d, 1e, 1f, 1g, 1h, 1i, 2b, 2c, 2d, 2e, 2f, 2g, 3a, 3b, 3c, 3d, 3e. Akcja była okazją by przez samodzielne przygotowanie posiłku poznać zasady zdrowego odżywiania i kształtować właściwe nawyki żywieniowe. Przyniesione produkty zamieniły się w pyszne kanapki, które były smaczne i zdrowe.

-->>galeria zdjęć<<--

Narodowe Święto Niepodległości

Z życia uczniów

W naszej szkole jak co roku z okazji Narodowego Święta Niepodległości odbył się uroczysty apel, podczas którego świętowaliśmy wyjątkowy dla wszystkich Polaków dzień, jakim jest 11 listopada.

Samorząd uczniowski dzień wcześniej zaprosił do akcji "Dzień białej koszuli", do której włączyli się uczniowie i nauczyciele chcący w ten symboliczny sposób, poprzez ubranie białej koszuli, przypomnieć odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku. Dziękujemy.

Dzień nieba

Z życia uczniów

Piątek 30. października był w naszej szkole dniem nieba. Akcja zorganizowana przez nauczycielki religii zjednoczyła tego dnia wielu uczniów, którzy integrowali się poprzez wyróżniający ich niebieski kolor ubrania. Dziękujemy.

Ogromny sukces naszych piłkarzy!!

Sport

DNIA 29.10.2015 NASZA SZKOŁA ZAGRAŁA W ELIMINACJACH DO TURNIEJU Z "PODWÓRKA NA STADION" O PUCHAR TYMBARKU.
POKONALIŚMY WSZYSTKIE SZKOŁY (W WIĘKSZOŚCI KLASY PIŁKARSKIE TAKICH KLUBÓW JAK: POLONIA BYDGOSZCZ,CHEMIK BYDGOSZCZ,I CZTERY DRUŻYNY ZAWISZY BYDGOSZCZ). CAŁA DRUŻYNA ZASŁUGUJE NA OGROMNE BRAWA ZA WOLĘ WALKI!!!! TERAZ NAS CZEKA FINAŁ WOJEWÓDZKI, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ W ŚWIECIU, A WIELKI FINAŁ W WARSZAWIE NA STADIONIE NARODOWYM, WIĘC JEST O CO WALCZYĆ.
NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI: HUBERT CHRUŚCICKI, KACPER CHABOWSKI, NIKODEM WIŚNIEWSKI, SEBASTIAN LEWANDOWSKI, MACIEJ BAKUNIAK,PIOTR WNUK,MATEUSZ EJANKOWSKI, PATRYK NOWICKI. TRENEREM DRUŻYNY BYŁ RAFAŁ WRÓBLEWSKI.

WIELKIE BRAWA DLA WAS!!!! GRAMY I WALCZYMY DO SAMEGO KOŃCA!!!!

PRZYPOMINAMY NA 3 KATEGORIE WIEKOWE ELIMNACJI TYMBARKU W 2 WYGRAŁA NASZA SZKOŁA. TO MÓWI O SILE NASZEJ SZKOŁY

Sukces najmłodszych piłkarzy w Tymbarku

Sport

Drugi raz z rzędu nasi najmłodsi piłkarze awansowali do Finału Wojewódzkiego Tymbark Cup (rocznik 2008 i 2009). Drużyna naszej szkoły musiała rozegrać 2 mecze w których osiągnęła wyniki 2:2 oraz 8:0 co pozwoliło jej zająć 1 miejsce i awansować do przyszłorocznych finałów. Łupem bramkowym podzielili się Adam Ciarkowski - 7 bramek i Jan Ciesielski - 3 bramki. Drużynę reprezentowali: Filip Lasecki, Maks Sukowski- 2A, Jan Ciesielski, Adam Ciarkowski-2B, Filip Fojutowski- 1A, Dawid Linka- 1F, Bartek Tekliński- 1B oraz Szymon Smolarek-1. Trenerem jest Piotr Ciesielski.

Żywa lekcja przyrody

Z życia uczniów

We wtorek i w środę uczniowie naszej szkoły wzięli udział w żywej lekcji przyrody. Z bliska zobaczyli przedstawicieli m.in. pajęczaków, gadów, owadów i skorupiaków. Wiadomości i ciekawostki ze świata fauny przekazane podczas spotkania na długo zostaną w pamięci.

"Dzień Białego kołnierzyka"

Z życia uczniów

14 października z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbył się Dzień Białego Kołnierzyka. W akcję włączyło się wielu uczniów, a także nauczyciele i pracownicy szkoły. Odświętny strój podkreślił wyjątkowy charakter tego dnia, który jako Dzień Edukacji Narodowej upamiętnia powstanie Komisji Edukacji Narodowej w 1773 r.

Tego dnia popłynęły do nauczycieli i pracowników oświaty serdeczne życzenia i miłe słowa. Samorząd Uczniowski również przygotował niespodziankę,  którą wraz z życzeniami przekazał gronu pedagogicznemu. Dziękujemy.

Żegnamy...

 

Spotkanie z medalistką olimpijską

Sport

W poprzednim tygodniu w naszej szkole odbyło się spotkanie z medalistką olimpijską Beatą Mikołajczyk. Wybitna kajakarka opowiadała o swoich sukcesach oraz o swoim codziennym życiu. Zachęcała naszych uczniów do uprawiania sportu, a w szczególności kajakarstwa. Uczniowie mogli zadawać pytania, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz zdobyć cenny autograf.

Spotkanie z robotyką

Z życia uczniów

We wtorek 6 października uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaznajomić się z tematem robotyki. Poznali rodzaje robotów, sposób ich programowania oraz specyfikę pracy. Uwieńczeniem spotkania był pokaz robotów, które skonstruować i zaprogramować może każdy, także dziecko.

"Dzień muszki"

Z życia uczniów

30 września w naszej szkole zrobiło się elegancko za sprawą zabawy "Dzień muszki". Uczniowie i nauczyciele włączyli się do akcji Samorządu Uczniowskiego przyozdabiając swój codzienny strój muszką. Dziękujemy.

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

Edukacja wczesnoszkolna

Po raz kolejny uczniowie młodszych klas w naszej szkole wzięli udział w konkursie plastycznym. W tym roku powiązany był z „Europejskim  Dniem bez Samochodu”, którego  obchody odbyły się w niedzielę 20 września 2015r. Konkurs przygotowało Stowarzyszenie na rzecz rozwoju transportu publicznego w Bydgoszczy przy współpracy z Wydziałem Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska. Temat konkursu powiązany jest z projektem realizowanym w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowanego z Funduszy Europejskiego Obszaru Gospodarczego: „Wszyscy Jesteśmy Pieszymi”.


Aż 42 dzieci z 9 klas wykonało prace  urozmaiconymi technikami plastycznymi: były makiety, collage, rysunki pastelami, prace z plasteliny itd. przedstawiające wymarzoną drogę dziecka, rysunki przeszkód na jakie natrafia dziecko, piękne otoczenie trasy.

Konkurs ma nam uświadomić jak dzieci widzą swoją drogę do szkoły, czy czują się w czasie tej podróży komfortowo i bezpiecznie?

Czekając na rozstrzygnięcie konkursu w niedzielę na Wyspie Młyńskiej podziwiajmy piękne prace naszych małych artystów.

Lista uczestników: 1A:Szymon Kapłon, Krystian Kowalski, Hania Zagrodnik, Basia Korman, Patrycja Palicka, Basia Wieczorek ; 1B:Wojciech Piasecki, Milena Kapanowska, Natalia Świerczyńska; 1C:Liliana Kaźmierczak, Nikodem Kozłowski, Katarzyna Świtaj, 1D:Elen Avagyan, Marcel Gil, Marta Borczykowska, Mikołaj Lewicki, Wiktoria Kuch; 1E: Jan Ratkowski, Antoni Ratkowski, Franciszek Dworski, Julia Orłowska, Martyna Buraczyk, Blanka Figiel, Emilia Mellin, Luiza Skrzypnik, Amelia Napieralska, Oliwia Napieralska; 1F: Michał Sobolewski, Franciszek Szubarga, Cyprian Przybył, Jakub Jabłoński, Amelka Szmigiero, Jagoda Czajkowska; 1I: Wojciech Bryda, GabrysiaLeszczyńska, Amelia Ziółkowska; 2A: Eliza Jankowska, Zuzanna Wieczorek; 3C: Patrycja Drzycimska, Andrzej Kłos, Hubert Sieg.

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY 2015
Wygenerowano w sekund: 0.09
5,413,520 Unikalnych wizyt