Nawigacja

Reforma edukacji


e-dziennik

Ostatnie artykuły

Polecamy

Aktualnie online

-> Gości online: 4

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 332
-> Najnowszy użytkownik: rafalbejtka

Wioślarski sukces chłopaków z klasy VII d

Gratulujemy Kacprowi Kołodziejskiemu i Darkowi Koperskiemu zajęcia pierwszego miejsca w mistrzostwach Bydgoszczy w czwórce podwójnej ze sternikiem.


Czar Dwóch Kółek

Sport

Wielu uczniów wzięło udział w wieloletniej imprezie kolarskiej "Czar Dwóch Kółek". Wszyscy nasi zawodnicy spisali się na miarę sowich możliwości dobrze, a już sam udział był świetną zabawą i przeżyciem. Największy sukces osiągnęły dziewczyny z klasy 1a Ewa Szulc zdobyła złoto a z klasy 3b Agata Wnuk srebro. Brawa dla wszystkich.

 

 

Kangur Matematyczny 2018

Występ zespołu muzycznego

Z życia uczniów

13.05.18r. nasz szkolny zespół (choć w nieco okrojonym składzie) wraz z towarzystwem zaprzyjaźnionej p.Agnieszki, śpiewał podczas Mszy Św. w parafii Bożego Ciała podczas rocznicy I Komunii Św., którą to przyjmowali także uczniowie naszej szkoły.

Lekkoatleci z kolejnymi medalami w "Czwartkach"!

SportZa nami kolejne zawody z cyklu "Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych". Tradycyjnie w zawodach wzięła udział reprezentacja naszej szkoły prowadzona przez panią Agnieszkę Jacewicz-Ciarka. Nasi uczniowie ponownie wywalczyli wiele medali. Gratulujemy!

Osiągnięcia:
- Sławeta Maura - I miejsce w biegu na 300 metrów,
- Teklińska Emilia - I miejsce w biegu na 600 metrów,
- Osińska Małgorzata - III miejsce w biegu na 60 metrów oraz III miejsce w rzucie piłeczką palantową,
- Szymczak Alicja - III miejsce w rzucie piłeczką palantową,
- Topolewski Jan - III miejsce w skoku wzwyż.

Kolejne sukcesy naszych uczniów w lekkoatletyce!

SportW miniony czwartek (10.05.2018 r.) odbyły się kolejne zawody z cyklu "Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych". Tradycyjnie w zawodach wzięła udział reprezentacja naszej szkoły prowadzona przez panią Agnieszkę Jacewicz-Ciarka. Nasi uczniowie ponownie wywalczyli wiele medali, zajmując miejsce na podium w niemal wszystkich konkurencjach. Gratulujemy!

Osiągnięcia:
- Słaboszewski Krystian - I miejsce w skoku w dal oraz I miejsce w biegu na 60 metrów,
- Koczorowski Daniel - I miejsce w rzucie piłeczką palantową,
- Topolewski Jan - II miejsce w skoku wzwyż,
- Sławeta Maura - II miejsce w biegu na 300 metrów (rekord szkoły),
- Osińska Małgorzata - II miejsce w rzucie piłeczką palantową,
- Szymczak Alicja - III miejsce w rzucie piłeczką palantową,
- Teklińska Emilia - I miejsce w skoku wzwyż,
- Kolber Małgorzata - II miejsce w skoku wzywż.

Ania Pietraszewska wicemistrzynią Polski w piłce nożnej!

SportW dniach od 29.04 do 02.05.2018r. odbył się w Warszawie Ogólnopolski Finał Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w piłce nożnej. Uczennica naszej szkoły Ania Pietraszewska z klasy V D (zawodniczka UKS Tęcza Bydgoszcz) zdobyła wicemistrzostwo Polski w kategorii U-12 dziewcząt. Ania strzeliła decydującego gola w meczu półfinałowym i tym samym zapewniła drużynie Tęczy grę o finał na PGE Narodowym. Gratulujemy całej drużynie wicemistrzostwa Polski w kategorii U-12!

Kolejny sukces naszych tenisistów stołowych!

SportW dniu 30.04.2018 r. w Laskowicach odbył się XII Memoriał Andrzeja Grubby w tenisie stołowym. Reprezentacja SP 63 w składzie: Karolina Hołda, Małgorzata Osińska i Kamil Chabowski (wszyscy są uczniami klas V) zwyciężyła w tych zawodach i będzie reprezentować nasze województwo w czerwcowym finale ogólnopolskim! Karolina Hołda została wybrana najlepszą zawodniczką wśród startujących dziewcząt. Gratulujemy!

Obchody 3 maja

Z życia uczniówW ramach obchodów Święta Konstytucji 3 Maja, szkolny Zespół Wokalny przygotował nagranie piosenki "Ostatni mazur", które można posłuchać na portalu YT

Konkurs recytatorski w języku angielskim

Z życia uczniów
WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO Z J. ANGIELSKIEGO:
KLASY 4:
1. Anna Skurzyńska kl. 4e,
2. Maja Rydyńska kl. 4a,
3. Alicja Jacek kl. 4 e,
Wyróżnienie: Maksymilian Sukowski kl. 4 b
KLASY 5:
1. Wiktoria Palacz i Wiktor Bryda kl. 5f,
2. Maria Szwajca kl. 5 b,
3. Pola Andrzejewska kl. 5 e
KLASY 6:
1. Hanna Pokrywka kl. 6b
2. Julia Jarek i Martyna Kleśny kl. 6e,
3. Oliwia Majewska kl. 6b
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Nauczyciele języka angielskiego.

Nasi uczniowie z medalami w Czwartkach Lekkoatletycznych

SportW czwartek, 26 kwietnia przy deszczowej pogodzie na stadionie bocznym CWZS Zawisza odbyły się kolejne zawody z cyklu Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych. Reprezentanci naszej szkoły pod opieką pani Agnieszki Jacewicz-Ciarka po raz kolejny stanęli na podium. Dwukrotnie Małgorzata Osińska (rzut piłeczką palantową i bieg na 60 m), Emilia Teklińska (tradycyjnie I m. w skoku wzwyż oraz II w biegu na 600 m), drugie miejsce w rzucie piłeczką palantową wywalczyła Alicja Szymczak, a zawodniczka BKS Bydgoszcz, Maura Sławeta, na trzecim miejscu zakończyła rywalizację w biegu na 300 m. Gratulujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszych zawodów!

WIELKA ZBIÓRKA DLA IGNASIA

Image and video hosting by TinyPic

SP63 w Rozgrywkach DEICHMANN

SportUCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY BIORĄ UDZIAŁ W TEGOROCZNYCH ROZGRYWKACH DEICHMANN REPREZENTUJĄC NASZĄ SZKOŁĘ. CHŁOPCY GRAJĄ SWOJE MECZE NA PRZEŁOMIE KWIETNIA I MAJA W SOBOTY I NIEDZIELĘ. WYSTAWIONE MAMY DWIE EKIPY W KATEGORII U- 9 HOLANDIA ORAZ CHORWACJA PO DWÓCH RUNDACH HOLANDIA ZAJMUJE PIERWSZE MIEJSCE W TABELI, NIE PRZEGRYWAJĄC DO TEJ PORY ANI JEDNEGO MECZU. SKŁAD: TOMEK S, MIKOŁAJ Z, WIKTOR B, MIKOŁAJ P, MICHAŁ K, KACPER Ł, SZYMON S, ANTEK NATOMIAST DRUŻYNA CHORWACJI DZIELNIE WALCZY. SKŁAD: KUBA R, EMIL , ARTUR, KRYSPIN, OSKAR, HUBERT, BARTEK, KONRAD,PATRYK GRAMY I WALCZYMY DALEJ.

Klasy pływackie ćwiczą udzielanie pomocy!

Z życia uczniówW naszej szkole odbywają się zajęcia z pierwszej pomocy prowadzone przez wykwalifikowanych w tym kierunku ratowników ze straży pożarnej. W spotkaniach tych biorą udział uczniowie z klas sportowych pływackich (V A, VI A, VII A). Dotychczasowe zajęcia podzielone były na dwie części: teoretyczną, na której można było się dowiedzieć jak udzielić pomocy osobie nieprzytomnej oraz gdzie wzywać pomoc. Na części praktycznej dzieci mogły ćwiczyć na manekinach utrzymywanie akcji serca oraz na sobie rodzaje opatrunków. Przed uczestnikami jeszcze jedno spotkanie na basenie, gdzie uczniowie ćwiczyć będą holowanie osób w wodzie.

Nasi pływacy walczyli w Raciborzu!

SportW dniach 14-15 kwietnia 2018 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Szkół Sportowych w Pływaniu. Nasza szkoła została sklasyfikowana na 17. miejscu w zawodach, które odbyły się w Raciborzu. Gratulujemy!Wygenerowano w sekund: 0.02
7,682,289 Unikalnych wizyt