Strona Szkoły Podstawowej nr 63 w Bydgoszczy

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 329
-> Najnowszy użytkownik: rafalbejtka

Raport ze Sportowych Aren

Sport

W ostatnim czasie wielu naszych uczniów reprezentowało barwy naszej szkoły w licznych zawodach i rozgrywkach.


Oto krótki raport:

  • 7 i 11 miejsce wśród szkół podstawowych to wyniki naszych sztafet w biegu 4x100m w zawodach zorganizowanych przy okazji inauguracji sportowego roku szkolnego 2012/2013


  • Niezbyt udane rozgrywki piłki nożnej dziewcząt i chłopców. Nasi reprezentanci z trenerem Rafałem Wróblewskim zakończyli walkę w Mistrzostwach Miasta Bydgoszczy w piłce nożnej na fazie grupowej rozgrywek.


  • 4 miejsce chłopców i 6 miejsce dziewcząt to wyniki reprezentacji naszej szkoły, którymi opiekował się pan Wojciech Zarek w Mistrzostwach Miasta Bydgoszczy Szkół Podstawowych w unihokeju.


  • W sobotę 27.10.2012 w Brodnicy odbyły się zawody pływackie „Nadzieje Olimpijskie” dla zawodników z roczników od 2001 do 2005. Ponad 50-osobowa reprezentacja naszej szkoły z klas 2a,3a,4a,5a wywalczyła 29 medali w konkurencjach indywidualnych i 3 medale w sztafecie. Więcej informacji na stronie klubuwww.mks.u2.pl


  • Dnia 27 października odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Warszawie 'Od Młodzika do Olimpijczyka' reprezentowane przez dwóch zawodników z naszego klubu: Jakub Olszewski i Jakub Serbinowski. Zawodnicy z dumą reprezentowali swój klub i warto było: Jakub Olszewski zdobył 2 złote medale na dystansie 50m grzbietem i 100m zmiennym. W ogólnym rankingu medalowym, za dwa złote medale Jakuba  MKS SP 63 Bydgoszcz zajął trzecie miejsce na 32 kluby startujące w tych zawodach.

 

  • Nasi nauczyciele również bardzo aktywnie biorą udział w różnych rozgrywkach oraz zawodach. 14.10.2012 r. odbył się bieg uliczny Dąbrowa Chełm.- Ostromecko (7,5km) w którym udział wzięli nauczyciele wf: Marcin Targowski, Michał Bielec, Maciej Dobrzyński oraz nasz vice dyrektor Przemysław Kotłowski. Sam udział w zawodach i ukończenie biegu można traktować jako sukces, ale z dziennikarskiego obowiązku podam, iż najlepsze 54 miejsce uzyskał.....Pan Przemysław Kotłowski.

Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.01
11,363,185 Unikalnych wizyt