Strona Szkoły Podstawowej nr 63 w Bydgoszczy

Perfekcyjny "Marsz na orientację"

Dnia 22.05.2104 r. odbył się "Marsz na orientację po południowej części Bydgoszczy" organizowany przez SP61 w ramach Bydgoskich Grantów Oświatowych. Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie klasy 4B (Marcel Siwiak, Filip Adamczak, Paweł Ciudziński, Patryk Tarasiak, Xawier Klawikowski oraz Mikołaj Rochowiak). Opiekunem grupy był Marek Kowalski. Do rywalizacji stanęły reprezentacje szkół nr: 61,62 oraz 41. Zadaniem każdej drużyny było dotarcie do kilkunastu punktów zaznaczonych na mapie, znajdujących się na osiedlach Szwederowo, Górzyskowo oraz Błonie. Do każdego z tych miejsc należało dopasować fotografie i odpowiedzieć na pytania związane z daną lokalizacją. Nasza reprezentacja bezbłędnie wypełniła Kartę odpowiedzi, a ponadto pokonała trasę w najkrótszym czasie (1:40 przy 30 stopniowym upale). W nagrodę uczniowie otrzymali ufundowane przez  organizatorów plecaki.

GRATULUJEMY!!!