Strona Szkoły Podstawowej nr 63 w Bydgoszczy

Spotkanie z piłkarzami Zawiszy

W czwartek 27.04.06 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z II-ligowymi piłkarzami bydgoskiego Zawiszy. Impreza miała na celu promowanie sportu oraz zdrowego trybu życia wśród dzieci. Spotkanie trwało 2 godz. lekcyjne. Pierwsza godzina to pokazowy trening uczniów naszej szkoły wspólnie z piłkarzami Zawiszy, a druga to spotkanie sportowców z młodymi kibicami.

Podczas tego spotkania piłkarze odpowiadali na różne pytania zadawane przez naszych uczniów. W przerwie chętni mogli zdobyć cenne autografy a po zakończeniu piłkarze osobiście rozdali dzieciom słodkie łakocie. Cenną pamiątką dla szkoły będzie piłka z autografami piłkarzy, która została podarowana z rąk menadżera ds organizacyjnych Zawiszy S.A. Jarosława Kowalkowskiego. Na spotkaniu obecni byli przedstawiciele lokalnych mediów (TVP3, Gazeta Pomorska oraz Radio GRA).

Uczestnikami spotkania byli czterej piłkarze Zawiszy Bydgoszcz S.A.: Benjamin Imeh - napastnik, Marcin Tarnowski - napastnik, Łukasz Tupalski - obrońca, Tomasz Bekas - pomocnik.

ORGANIZATORZY: CIESIELSKI PIOTR, KOWALSKI MAREK