-> Łącznie użytkowników: 329
-> Najnowszy użytkownik: rafalbejtka

Srebro naszych najmłodszych piłkarzy

Sport

Nasi piłkarze nie zwalniają tempa w środę 6 kwietnia na boiskach Unii w Janikowie odbył się największy piłkarski Turniej Tymbark Cup.

Już sam udział w Finale jest sukcesem a dotarcie do Wielkiego Finału naszych najmłodszych piłkarzy można nazwać "Dużą niespodzianką".

W Finale startowało 7 najepszych drużyn podzielonych na 2 grupy. W grupie pokonaliśmy Szkołę z Rypina 3-0 (3 bramki Adasia Ciarkowskiego) oraz doznaliśmy jednej porażki. Wystarczyło to do wejścia do półfinału w którym pokonaliśmy po emocjonującym pojedynku 1-0 SP 12 Włocławek po bramce Jasia Ciesielskiego. W półfinale świetnie bronił Olaf Kęskrawiec, który został wybrany najlepszym bramkarzem Turnieju. W Finale ulegliśmy już "Golowi" Brodnica 0-6, w którym widać było zmęczenie naszych maluchów oraz wyższość przeciwnika. Srebrny medal jest ogromnym sukcesem, który pokazuje wysoki potencjał piłkarski naszej szkoły. Chłopcy zostawiając pot na boisku przywieźli do Bydgoszczy okazały Puchar oraz wiele nagród rzeczowych, które pozostawią w ich pamięci te miłe chwile. Reprezentacja SP63: Adam Ciarkowski, Jaś Ciesielski, Olaf Kęskrawiec, Filip Lasecki, Maks Sukowski, Mikołaj Zdziebło oraz Bartek Tekliński trenerem jest Piotr Ciesielski. GRATULACJE!!