Strona Szkoły Podstawowej nr 63 w Bydgoszczy

Sukcesy naszych sportowców

Dnia 27 września 2016 r. odbyło się uroczyste rozpoczęcie 24. Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Brali w nim udział przedstawiciele większości bydgoskich szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Podczas tej imprezy odbyły się wyścigi sztafet 4 x 100m. Reprezentacja chłopców z naszej szkoły w składzie: Patryk Paradowski z kl.6c, Bartosz Górka, Wojciech Staszewski i Piotr Wnuk (wszyscy kl.6b) zajęła w finale 5 miejsce.

Jeszcze większy sukces odnieśli nasi uczniowie podczas Indywidualnych Mistrzostw Bydgoszczy w biegach przełajowych, które odbyły się 30 września. Spośród 10 naszych reprezentantów: 2. miejsce zajął Marcin Koprowski z kl.6a, a miejsce 6. - Patryk Paradowski z kl.6c. Obaj awansowali do finału wojewódzkiego.

Gratulujemy!!!