-> Łącznie użytkowników: 329
-> Najnowszy użytkownik: rafalbejtka

Mistrzostwa Bydgoszczy - piłka nożna dziewcząt

Sport
W piątek, 03.03.2017 r., reprezentacja naszej szkoły w halowej piłce nożnej wzięła udział w drugiej rundzie rywalizacji w Mistrzostwach Bydgoszczy w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 48 na Błoniu. Na początek podejmowaliśmy SP 13. Pewne zwycięstwo w stosunku 11:0 przedłużyło nasze szanse na awans do finału.
Po zwycięstwie SP nr 12 nad SP nr 37, cel był tylko jeden - wygrać z gospodarzem, SP nr 48 (gospodynie wygrały wszystkie mecze bez straty bramki, strzelając w trzech meczach 23 gole!). Po niezwykle zaciętym pojedynku do przerwy remisowaliśmy 1:1. Niestety po przerwie po prostym błędzie straciliśmy drugą bramkę i nie udało się wykorzystać dogodnych sytuacji, tym samym przegraliśmy 1:2. Cieszy fakt, że jako jedyni byliśmy w stani rywalizować z najsilniejszą drużyną z Błonia.
Rywalizację w grupie zakończyliśmy tym samym na 3. miejscu.
W reprezentacji SP nr 63 wystąpiły: Białakowska Martyna (6E), Belt Aleksandra (5F), Czerwińska Maja (5A), Gralak Martyna (5F), Grzegórska Maja (4F), Kruszczyńska Nadia (5E), Pietraszewska Anna (4D), Runge Natalia (5C), Paulina Papke (4A) oraz Sławeta Maura (5F).

W piątek, 24.02.2017 r., reprezentacja naszej szkoły w halowej piłce nożnej wzięła udział w pierwszej rundzie rywalizacji w Mistrzostwach Bydgoszczy w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 48 na Błoniu. Nasze zawodniczki w dwóch meczach zdobyły 3 punkty - najpierw przegrały minimalnie z faworytem - SP nr 12 w stosunku 1:2, a następnie pokonały SP nr 37 - 1:0. 3 marca nasze uczennice podejmą SP nr 13 oraz SP nr 48. Stawką jest awans do finału miejskiego, w którym udział wezmą po 2 najlepsze drużyny z trzech grup.