Strona Szkoły Podstawowej nr 63 w Bydgoszczy

Tenis stołowy

Początek marca obfitował w rozgrywki tenisa stołowego.

Dnia 3.03.2017r w Inowrocławiu odbył się XIX Kujawsko -Pomorski Półfinał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym dziewcząt. W zawodach tych szkołę reprezentowały: Karolina Hołda i Małgorzata Osińska. Drużyna dziewcząt zdobyła II miejsce i tym samym wywalczyła sobie wejście do finału, który odbędzie się 22.03.2017r w Inowrocławiu.

07.03.2017r w Bydgoszczy rozegrano Indywidualne Zawody w Tenisie Stołowym chłopców w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Szkołę reprezentowali: Kamil Chabowski i Oskar Goede. W zawodach tych brało udział 41 zawodników. Kamil Chabowski zdobył II miejsce i tytuł Wicemistrza Miasta Bydgoszczy.

08.03.2017r w Bydgoszczy w Indywidualnych Zawodach w Tenisie Stołowym dziewcząt w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży wystartowały Karolina Hołda i Małgorzata Osińska. W zawodach tych brało udział 35 zawodniczek. Karolina Hołda zdobyła I miejsce i tytuł Mistrza Miasta Bydgoszczy a Małgorzata Osińska wywalczyła III miejsce w Bydgoszczy. Gratulujemy.