Strona Szkoły Podstawowej nr 63 w Bydgoszczy

Aktualnie online

-> Gości online: 1

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 329
-> Najnowszy użytkownik: rafalbejtka

Czwartki lekkoatletyczne

Sport

Za nami Finał Miejski XXIII Edycji Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych.

Złoty medal w skoku wzwyż zdobyła wielokrotnie wyróżniana uczestniczka wszystkich "czwartków" i mistrzyni Bydgoszczy w trójboju,Emilia Teklińska. Emilka po raz kolejny przeskoczyła wysokość 1.15  wyrównując rekord szkoły.

W rzucie piłeczką palantową ponownie świetny wynik osiągnęła Małgosia Osińska, dokładając do złota w Mistrzostwach Bydgoszczy w trójboju, srebro w Finale Miejskim Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych.

W niezwykle silnie obsadzonym skoku w dal drugie miejsce zdobyła, wyrównując swój własny rekord szkoły, Ola Belt z wynikiem 4,44.

Medale uczestnikom zawodów wręczała mistrzyni Europy i v- ce mistrzyni świata w sztafecie 4x 400, Pani Iga Baumgart. Na zdjęciu poniżej Pani Iga, która jest wychowanką BKS Bydgoszcz z naszymi mistrzyniami w trójboju, uczęszczającymi na zajęcia lekkoatletyczne do BKS, Marysią Szwajca i Emilką Teklińską.

 

Za nami kolejny Czwartek lekkoatletyczny. I tym razem nasi zawodnicy  nie zawiedli. Tradycyjnie już na podium stanęły Maura Sławeta oraz Małgosia Osińska. Jaś Topolewski tym razem zajął trzecie miejsce w skoku wzwyż.

 

 

Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.01
11,361,456 Unikalnych wizyt