Piłkarze naszej szkoły - Turniej w Monachium

Nasi uczniowie należący do Akademii Piłkarskiej AP Brda wrócili z  2 dniowego Międzynarodowego Turnieju Piłkarskiego w Monachium. Kilka miesięcy przygotowań oraz wyczekiwań stało się faktem. Długa nocna podróż z 1 na 2 czerwca i późniejsze zwiedzanie stadionu Allianz Arena Bayernu Monachium to był tylko początek emocji. 3 i 4 czerwiec to zmagania boiskowe w kategoriach U-11 i U13.

W Turnieju nasze drużyny spotykały się z drużynami z Danii, Węgier, Austrii, Francji, Niemiec, Szwajcarii itp. Zespoły zajęły odpowiednio U-13 4 miejsce oraz U-11 5 miejsce, natomiast możliwość konfrontacji z zespołami z innych krajów była ogromnym przeżyciem i doświadczeniem na przyszłość.

Uczniowie drużyny U-13 ( K.Chabowski, M.Piątek, D.Koczorowski, I.Kowalski, K.Konecki, H.Chruścicki, J.Przybylski, M.Borysiak, K.Kowalski, N.Wiśniewski, K.Klepczyński, P.Mistur, D.Dobrzyński, T.Stróżyk) Drużyna U-11 (A.Ciarkowski, J.Ciesielski, F.Chabowski, B.Nowak, G.Powała, K.Małkowski, O.Kęskrawiec, K.Nowak, F.Przybyła, J.Fojutowski, B.Telkiński).

P.S. Podziękowanie dla Rodziców Dzieci, którzy dzielnie dopingowali nasze pociechy. Nieoficjalnie nasi rodzice zajęli 1 miejsce w kategorii "Najlepsi kibice" Dziękujemy