Bezpieczeństwo oczami dziecka / Mali ratownicy

Z życia uczniów
1 czerwca 2017 r. na Kartodromie przy ul. Fordońskiej uczestniczyliśmy w festynie pt. "Bezpieczny uśmiech dziecka" podczas którego nagrodzono dzieci za konkurs  plastyczny pt. "Bezpieczeństwo oczami dziecka". Zuzanna Januszewska stanęła na 3 miejscu podium a obok niej wyróżnione w konkursie Zuzanna Mazur i Jagoda Modniewska.
31.05.2017 r. odbył się V Międzyszkolny Konkurs udzielania pomocy przedmedycznej w kl. I-III "Mali Ratownicy" w Zespole Szkół nr 36. Dzieci ze świetlicy SP63 uczestniczyły jako drużyna w części teoretycznej ( rozwiązanie testu ) oraz praktycznej, dostosowanych do poziomu opracowanych treści i umiejętności uczniów. Naszą szkołę reprezentowali Zuzanna Januszewska, Helena Ostrowska oraz Olaf Januszewski.