Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków i Żaczek

W dniach 17 - 18 czerwca 2017 r. w Krakowie odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Żaków i Żaczek w tenisie stołowym. W zawodach tych brało udział najlepszych 64 zawodników i 64 zawodniczek w Polsce w tej kategorii wiekowej (roczniki 2006-2007), w tym debiutująca w imprezie takiej rangi trójka uczniów naszej szkoły: Karolina Hołda z 4e, Małgorzata Osińska z 4d oraz Kamil Chabowski z 4c. Wszyscy na co dzień trenują w klubie MKS EMDEK Bydgoszcz. Ogromną niespodziankę sprawiła Karolina Hołda (rocznik 2007), która wywalczyła tytuł II wicemistrzyni i brązowy medal Mistrzostw Polski w grze podwójnej (wspólnie z Zuzanną Dąbrzał z Inowrocławia) oraz zajęła bardzo wysokie 5 miejsce w grze pojedynczej, przegrywając tylko z późniejszą zwyciężczynią  Mistrzostw Polski. Również bardzo dobrze wypadło dwóch pozostałych uczniów naszej szkoły. W grze pojedynczej Małgorzata Osińska zajęła miejsce 33, a Kamil Chabowski miejsce 13. Całej trójce serdecznie gratulujemy.