Nasze uczennice z medalami w Czwartkach Lekkoatletycznych!

W czwartek, 28 września 2017 r. rozpoczęła się jesienna edycja "Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych". Organizatorami imprezy są: Budowlany Klub Sportowy Bydgoszcz, Stowarzyszenie "Sport Dzieci i Młodzieży" oraz Urząd Miasta w Bydgoszczy. Gościem honorowym zawodów była Iga Baumgart, zawodniczka Budowlanego Klubu Sportowego Bydgoszcz, tegoroczna złota medalistka halowych mistrzostw Europy oraz brązowa medalistka czempionatu globu na stadionie w sztafecie 4x400 metrów.

Przed zawodami Iga Baumgart przeprowadziła pokazową rozgrzewkę z młodymi sportowcami. Lekkoatleci z naszej szkoły kilkukrotnie stanęli na podium:
- pierwsze miejsce w skoku wzwyż oraz w biegu na dystansie 600 m zajęła Emilia Teklińska (rocznik 2006)
- drugie miejsce w skoku wzwyż zajęła Natalia Runge (rocznik 2006)
- trzecie miejsce w skoku wzwyż zajęła Maura Sławeta (rocznik 2005)
- trzecie miejsce w rzucie piłeczką palantową zajęła Alicja Szymczak (rocznik 2005)