Za nami Dzień Koszykarza w SP 63!

Wtorek (31.10.2017 r.) w Szkole Podstawowej nr 63 z Oddziałami Sportowymi został okrzyknięty "Dniem Koszykarza". Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele w szkole pojawili się w strojach z elementami koszykówki. Główną atrakcją tego dnia była wizyta koszykarzy występujących w barwach pierwszoligowej Enea Astorii Bydgoszcz. Odwiedzili nas Paweł Śpica, Łukasz Frąckiewicz, Mateusz Fatz, Jakub Kondraciuk oraz koordynator ds. grup młodzieżowych, Grzegorz Skiba.

Zawodnicy przeprowadzili z naszymi uczniami różne ćwiczenia, zagrali pokazowy mecz z nauczycielami 2x2, a także 4x4. Wspaniała atmosfera stworzona przez naszych uczniów oraz przybyłych gości na pewno na długo zapadnie w pamięci.

Przypominamy, że w sobotę (04.11.2017 r.) organizowany jest wyjazd na mecz 1 Ligi Mężczyzn, ENEA Astoria Bydgoszcz - Pogoń Prudnik, który odbędzie się w hali Artego Arena przy ul. Toruńskiej 59. Każdy chętny i odważny może wpisać się na listę wyjazdową u pani Marty Murawskiej-Gierszewskiej, u pana Piotra Szczepańczyka oraz u pani Małgorzaty Gawareckiej. Przejazd autokarem SP63 - Artego Arena - SP63 jest całkowicie bezpłatny. Zgodę należy dostarczyć do wyżej wymienionych nauczycieli.

Zbiórka w sobotę 04.11.2017 r. o godzinie 17:15 pod SP 63, powrót około godziny 20:15.

Pamiętaj, ubiór obowiązkowy kibica CZARNO-CZERWONY (barwy klubu).

Pobierz zgodę - TUTAJ

Więcej o akcji Mała Liga Kibicowania - TUTAJ.