Enea Astoria Bydgoszcz zwycięża przy naszym wsparciu!

SportW sobotę, 04.11.2017 r. grupa ponad 150 uczniów z naszej szkoły na zaproszenie KK Astorii Bydgoszcz pojawiła się na meczu 8. kolejki 1 Ligi Mężczyzn, Enea Astoria Bydgoszcz - Pogoń Prudnik. Koszykarze przy wsparciu naszych uczniów wysoko pokonali ekipę z opolskiego - 101:69. Gratulujemy!

Podobnie jak zawodnicy na parkiecie, tak nasi uczniowie świetnie zaprezentowali na trybunach. Młodzież dzielnie dopingowała Astorię z transparentami przygotowanymi podczas zajęć plastyki oraz z przyśpiewkami, które trenowali na lekcjach muzyki. Duże brawa dla uczniów i już czekamy na kolejne mecze "Asty" w Bydgoszczy!

Po meczu wszyscy spotkali się z drużyną i trenerami na parkiecie, gdzie mogli wykonać pamiątkowe zdjęcia, zebrać autografy, czy porozmawiać z koszykarzami.