Nasi uczniowie poznali ofertę szkół średnich technicznych

Z życia uczniówW środę (29.11.2017 r.) w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy odbyły się Dni Kariery "Zawód-Praca-Sukces". W wydarzeniu udział wzięli uczniowie naszej szkoły z klas 7F i 7G pod opieką pana Damiana Wesołowskiego. Uczniowie brali udział w turnieju na temat zawodów, a także przybliżono im oferty edukacyjne szkół średnich technicznych. W konkursie plastycznym "Mój wymarzony zawód" trzecie miejsce zajął Mateusz Ejankowski, który otrzymał bon podarunkowy w wysokości 100,00 zł oraz pamiątkowy dyplom.

W wydarzeniu udział wzięli: Wiktoria Lech, Maja Look, Nina Czajkowska, Paulina Nowak, Arkadia Świątek, Kinga Kupczyk, Bartosz Palicki, Igor Chabowski oraz Kacper Barkowski.