Uczniowie VII klas na trzecim miejscu w trójboju lekkoatletycznym!

SportWe wtorek, 12 grudnia 2017 r. odbył się X Mikołajkowy Mityng Lekkoatletyczny w hali w trójboju klas VI i VII. Reprezentacja naszej szkoły pod opieką Agnieszki Jacewicz-Ciarka oraz Moniki Dereń-Kowalskiej wywalczyła trzecie miejsce! Drużyna rocznika 2004 rywalizowała w składzie: Sebastian Lewandowski, Norbert Weyna, Bartłomiej Górka, Norbert Sierzputowski, Katarzyna Szalska, Weronika Modniewska, Sandra Wesołowska i Martyna Wiśniowska. Indywidualnie bezkonkurencyjny okazał się Sebastian Lewandowski, który z ogromną przewagą zdobył 1. miejsce. W roczniku 2005 najlepszy rezultat uzyskał Krystian Słaboszewski, który zdobył brązowy medal.

Z kolei w rozgrywanych w tym samym dniu VI Mikołajkowych Zawodach w skoku wzwyż złoty medal z wynikiem 145 cm zdobył Jan Topolewski, srebro wywalczyła Maura Sławeta. Świetnie zaprezentował się debiutujący w tej konkurencji Wojciech Staszewski, który pokonał 140 cm. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!