Strona Szkoły Podstawowej nr 63 w Bydgoszczy

Tenis stołowy - BOM

SportDnia 10.01.2018r w MDK nr 2 odbyły się Drużynowe Zawody Tenisa Stołowego chłopców w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. W zawodach tych rywalizowało 18 bydgoskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Chabowski z kl Vc i Piotr Maciejewski z kl VIb, którzy zajęli I miejsce.

Dzień później, 11.01.2018r w MDK nr 2 odbyły się Drużynowe Zawody Tenisa Stołowego dziewcząt w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. W zawodach wystartowało 14 drużyn dziewcząt ze szkół podstawowych w Bydgoszczy. Naszą szkołę reprezentowały: Małgorzata Osińska z kl Vd i Karolina Hołda z kl Ve. Dziewczęta zaprezentowały bardzo wysoki poziom swoich umiejętności wygrywając wszystkie mecze i tym samym wywalczyły I miejsce.