W sobotę UCZNIOWIE zabierają RODZICÓW na Astę

SportSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi otrzymała kolejne zaproszenie od KK Astorii Bydgoszcz na pierwszoligowy koszykarski pojedynek! Tym razem na mecz zabierzemy nie tylko dzieci, ale również rodziców naszych uczniów! W sobotę (27.01.2018 r.) ENEA Astoria Bydgoszcz zmierzy się z KK Warszawa - początek spotkania o godzinie 17:00.

UWAGA! Dzieci, które zostaną przekazane pod opiekę nauczycieli muszą posiadać zgodę (należy ją zdać do p. Marty Murawskiej-Gierszewskiej lub przekazać nauczycielom WF), natomiast dzieci, które zabiorą na mecz rodziców nie muszą przekazywać zgody. Istnieje możliwość dojechania na halę ARTEGO Arena we własnym zakresie - wstęp na mecz będzie bezpłatny - należy oczekiwać na grupę, która przyjedzie autokarem około 16:30. Powrót około godziny 19:15.

Pamiętaj, ubiór obowiązkowy kibica CZARNO-CZERWONY (barwy klubu).

Pobierz zgodę - TUTAJ

ZOBACZ JAK BAWILIŚMY SIĘ NA WCZEŚNIEJSZYCH MECZACH "ASTY"