Strona Szkoły Podstawowej nr 63 w Bydgoszczy

Rozgrywki koszykówki chłopców

W niedzielę (11.03.2018 r.) nasi uczniowie rozegrali w Toruniu swoje pierwsze mecze koszykarskie w ramach wojewódzkiej ligi Zuchów (do lat 11). Podopieczni trenera Marka Kowalskiego w debiucie przegrali z zespołem Domino Inowrocław 55: 10, ale w drugim meczu odnieśli swoje pierwsze zwycięstwo z drużyną Twardych Pierników Toruń. Po zaciętej grze i doskonale rozegranej 4 kwarcie chłopcy zwyciężyli 24:16. W obu meczach udział wzięli uczniowie klas IV a, b i c: Bakalarz Franek, Bilicki Kuba, Ciemny Maks, Klucznik Karol, Kowalski Filip, Lica Miłosz, Szwesta Filip, Sukowski Maks, Bodzioch Szymon, Frygier Tymek, Karpiński Kuba, Sul Szymon, Szember Dominik, Świetlik Daniel, Tokarski Marcin. Gratulacje!!! Kolejne mecze 22 marca w naszej szkole.