Strona Szkoły Podstawowej nr 63 w Bydgoszczy

Koszykarki grały w Zambrowie!

SportW dniach 25-27 maja 2018 roku koszykarski z klas IV-VI naszej szkoły rywalizowały z zespołami z całego kraju w podlaskim Zambrowie w ogólnopolskim turnieju ORKAN CUP. Nasze uczennice występowały w trzech różnych zespołach - MUKS SP 63 Bydgoszcz (V miejsce), MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz (XIII miejsce) i MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz (XV miejsce). Indywidualne wyróżnienia otrzymały Nikola Pelikan (5b) oraz Julia Witkowska (5b). Gratulujemy!

Naszą szkołę reprezentowały: 6c: Teklińska Emilia, 5b: Drzycimska Patrycja, Frygier Aleksandra, Jaskólska Aleksandra, Mąka Aleksandra, Mielcarek Michalina, Pelikan Nikola, Rochowiak Jagoda, Szefler Anna, Szwajca Maria, Teklińska Agata, Witkowska Julia, 4b: Modniewska Jagoda, Rogalska Zuzanna, 4c: Kanigowska Wiktoria, Płocharczyk Sabina.