SP 63 ponownie najlepsza w Bydgoszczy!

SportW poniedziałek, 11 czerwca w Hali Sportowo-Widowiskowej Łuczniczka odbyła się uroczystość zakończenia XXV Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży - największej imprezy sportowej w mieście. W ciągu całego roku szkolnego reprezentanci naszej szkoły rywalizowali w wielu dyscyplinach sportowych m.in. w pływaniu, piłce ręcznej, w biegach przełajowych, piłce nożnej, koszykówce, tenisie stołowym, unihokeju, czwórboju i trójboju lekkoatletycznym oraz w szachach. W tegorocznych zmaganiach wzięło udział ponad 3000 sportowców. Ostatecznie po raz trzeci I m. zdobyła nasza szkoła przed SP 15 i SP 65! Nagrodę dla wyróżniających się sportowców otrzymała Małgorzata Osińska. Wszystkim naszym sportowcom gratulujemy!