Człowiek, miasto, maszyna

Prace uczniów9 czerwca 2018 r. w Fabryce Obrabiarek do Drewna w Bydgoszczy odbyła się gala X Powiatowego Przeglądu Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej pt. "Człowiek, Miasto, Maszyna" . Projekt został w tym, jubileuszowym, roku objęty honorowymi patronatami Prezydenta Miasta Bydgoszczy i Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. Realizacja przedsięwzięcia była finansowana przez Bydgoskie Granty Oświatowe i Radę Osiedla Szwederowo. Na imprezie gościliśmy dostojnych gości:pana Jana Szopińskiego-Wiceprzewodniczącego Rady Miasta Bydgoszczy, pana Janusza Czwojdę -Radnego Miasta Bydgoszczy, panią Elżbietę Wiewiórę- Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu w Bydgoszczy oraz pana Andrzeja Walkowiaka- prezesa Fabryki Obrabiarek do Drewna w Bydgoszczy.
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy młodym twórcom. Do zobaczenia w przyszłym roku.

-->Zapraszamy do galerii zdjęć<--