Koszykarki i koszykarze spotkali się z fizjoterapeutką

W czwartek (21.06.2018 r.), tuż przed zakończeniem roku szkolnego nasze najmłodsze koszykarki i koszykarze poszerzali swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii, odżywiania i teorii treningu. Naszą szkołę odwiedziła pani Oktawia Skaza, która pomaga profesjonalnym sportowcom, m.in. koszykarkom Artego Bydgoszcz i koszykarzom Astorii Bydgoszcz pracując dla MedycynaDlaSportu.pl. Dzieci trenujące koszykówkę w klasach IV B, IV C, V B i VI C miały okazję dowiedzieć się o najczęstszych urazach, zapobieganiu im, właściwym odżywianiu i dbaniu o własne ciało, a także jak właściwie przygotowywać się do wysiłku fizycznego.

Dziękujemy pani Oktawii za przybycie i liczymy na kolejne spotkania bogate w nową wiedzę dla naszych młodych sportowców!