Strona Szkoły Podstawowej nr 63 w Bydgoszczy

Zapraszamy na czwartki lekkoatletyczne! Są pierwsze medale!

SportW czwartek (20.09.2018 r.) na stadionie CWZS Zawisza rozpoczęła się jesienna runda XXV edycji ogólnopolskiej imprezy dla młodzych sportowców - "Lekkoatletyczne czwartki". W zawodach tradycyjnie udział wzięli uczniowie naszej szkoły, którzy wywalczyli 6 medali! Reprezentacja po raz kolejny startuje pod okiem pani Agnieszki Jacewicz-Ciarka. Wszystkich chętnych do udziału w zawodach zapraszamy do nauczycieli wychowania fizycznego.

Złote medale wywalczyły Małgorzata Osińska (rzut piłeczką palantową) i Natalia Runge (skok wzwyż). Srebro zawisło na szyjach Mai Krzymińskiej (bieg na 300 metrów) oraz Wiktorii Edel (skok wzwyż), natomiast brązowe "krążki" zdobyli Małgorzata Osińska (bieg na 60 metrów) oraz Maksymilian Sukowski (bieg na 300 metrów). Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!