Strona Szkoły Podstawowej nr 63 w Bydgoszczy

Nasi uczniowie biegali w sztafetach!

SportW piątek reprezentacje naszej szkoły pod okiem panów Filipa Joachimiaka i Damiana Wesołowskiego wzięły udział w rywalizacji sztafet 4x100 metrów na stadionie CWZS Zawisza. W kategorii rocznika 2006 i młodszych chłopcy zajęli 3. miejsce (Wysokiński Piotr, Małkowski Kordian, Przybysz Robert, Faściszewski Michał), natomiast dziewczęta wywalczyły 6. miejsce (Bednarek Maja, Kotłowska Lena, Osińska Małgorzata, Kolber Małgorzata, Paliga Maria, Obrębska Nina, Krzyżówek Natalia). W kategorii roczników 2003 - 2005 chłopcy zajęli 8. miejsce (Dobrzyński Dominik, Kołodziejski Kacper, Weyna Norbert, Sierzputowski Norbert) i na tej samej pozycji sklasyfikowano dziewczęta (Sławeta Maura, Neumann Marta, Szalska Katarzyna, Modniewska Weronika). Wszystkim uczestnikom gratulujemy!