-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 329
-> Najnowszy użytkownik: rafalbejtka

Kolejne sukcesy naszych lekkoatletów

SportKolejny "Lekkoatletyczny Czwartek" za nami. Mimo niskiej temperatury nasi lekkoatleci nie zawiedli. Tradycyjnie I miejsce zajęła Emilia Teklińska w skoku wzwyż oraz w biegu na 300 metrów po wyrównanej walce z naszą byłą uczennicą Anią Pietraszewską. Po raz pierwszy na najwyższym stopniu podium stanął Bartosz Tekliński, który debiutując w skoku wzwyż przeskoczył wysokość 1,05. Również złoto w skoku wzwyż wywalczyła uczennica klasy koszykarskiej Weronika Szymańska. Drugie miejsce w skoku wzwyż zajęły Natalia Runge oraz Nicoletta Jastrzembska. Na trzeciej pozycji zakończyły rywalizację Wiktoria Edel w skoku wzwyż oraz utalentowana zawodniczka BKS-u Bydgoszcz, Maja Krzymińska w biegu na 300 metrów. Na wyróżnienie zasługują również starty Eweliny Walkowskiej oraz debiutującej na zawodach lekkoatletycznych najmłodszej zawodniczki, Wiktorii Modelskiej. Gratulujemy!