Strona Szkoły Podstawowej nr 63 w Bydgoszczy

Brązowe medale koszykarek w Nidzicy!

SportW miniony weekend koszykarki z naszej szkoły rywalizowały w VI Ogólnopolskim Turnieju Koszykówki Copernik Cup o Puchar Burmistrza Nidzicy. Turniej rozgrywano w dwóch kategoriach wiekowych - Młodziczki młodsze (rocznik 2006), w którym wystąpiły dwie drużyny współpracującego z naszą szkołą klubu MUKS "MUKS" Bydgoszcz. W barwach obu drużyn wygrały uczennice naszej szkoły. W MUKS WSG SUPRAVIS I Bydgoszcz (11. miejsce) występowały Michalina Mielcarek, Agata Teklińska i Julia Witkowska (6B), natomiast w MUKS WSG SUPRAVIS II Bydgoszcz (12. miejsce - grały jako rok młodsze) grały Zuzanna Rogalska (5B), Nina Obrębska (5C) i Jagoda Modniewska (5B). Lepiej zaprezentowały się Zuchy (rocznik 2008), które wywalczyły brązowe medale z bilansem 3 wygranych i 2 przegranych. W tym zespole występowały uczennice klas 5B i 5C - Lena Kotłowska, Łucja Tatarzyn, Maria Paliga, Martyna Utczinska, Izabela Filipiuk, Amelia Janicka oraz Zuzanna Janicka. Do pierwszej piątki turnieju organizatorzy wybrali Marysię Paligę. Gratulujemy!