Podsumowanie Mistrzostw Bydgoszczy w tenisie stołowym

SportW środę (07.11.2018 r.) w MDK nr 2 odbyły się Drużynowe Zawody Tenisa Stołowego chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocznik 2003 - 2005) Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. W zawodach tych rywalizowało 14 bydgoskich szkół podstawowych i gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowali: Szymon Zacny (8A) i Piotr Maciejewski (7B), którzy zajęli 7. miejsce

We wtorek (20.11.2018 r.) w MDK nr 2 odbyły się Drużynowe Zawody Tenisa Stołowego chłopców w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2006 i młodsi) XXVI Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. W zawodach tych rywalizowało 15 bydgoskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Chabowski (6C) i Mateusz Hołda (2B), którzy zajęli 4. miejsce.

W środę (21.11.2018 r.) w MDK nr 2 odbyły się Drużynowe Zawody Tenisa Stołowego dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2006 i młodsi) XXVI Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. W zawodach tych startowało 9 drużyn dziewcząt ze szkół podstawowych w Bydgoszczy. Naszą szkołę reprezentowały: Małgorzata Osińska (6D) i Karolina Hołda (6E). Dziewczęta wykazały bardzo wysoki poziom swoich umiejętności wygrywając wszystkie mecze i tym samym wywalczyły 1. miejsce.

Wszystkim reprezentantom szkoły serdecznie gratulujemy!