Konkurs "Master of English" rozstrzygnięty!

Edukacja wczesnoszkolnaWe wtorek, 27 listopada 2018 r. nastąpiło rozstrzygnięcie Konkursu z języka angielskiego "Master of English". I miejsce zajął Szymon Opaska z klasy 3b, II miejsce należało do Filipa Kalinowskiego z tej samej klasy, III miejsce zdobyło dwoje dzieci: Amelka Dobiała z klasy 2b i Ola Freyter z klasy 2c. Ponadto wyróżnione zostały prace dziewczynek: Blanki Puławskiej i Mai Dębczyńskiej z klasy 3 b. Konkurs odbył się w formie testu. Wszystkie nagrodzone prace były na wysokim poziomie. Dzieci wykazały się dużą wiedzą dotyczącą j.angielskiego. Laureaci otrzymali ciekawe nagrody związane z językiem angielskim, kolorowe książki, teczki i zeszyty z flagą brytyjską. Organizatorkami konkursu były Beata Woźniak i Magdalena Grabowska-Wodzyńska.