Wystawa latawców

Z życia uczniówW związku ze zbliżającym się końcem jesieni, chcieliśmy pożegnać ją w oryginalny sposób. Nawiązując do pięknych jesiennych barw, uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali niespodziankę - wystawę kolorowych latawców. Prace te wykonali uczniowie klas szóstych, pod opieką pana Mirosława Przymusa. Wystawę można zobaczyć na holu II piętra. Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wykonali latawce i chętnie je zaprezentowali swoim koleżankom i kolegom.
Serdeczne podziękowania należy złożyć na ręce Pani Marty Murawskiej- Gierszewskiej za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia, a dyrekcji szkoły za zgodę i udostępnienie miejsca na wystawę prac uczniów. Dziękujemy także wszystkim pozostałym nauczycielom i pracownikom szkoły za cierpliwość i zrozumienie przy realizacji tego zadania.
Mamy nadzieję, że ten pomysł Wam się spodoba i przygotujecie podobne prace w przyszłym roku szkolnym.

Pozdrawiamy: Marta Murawska-Gierszewska i Mirosław Przymus