Turnieje szachowe - sukcesy naszych uczniów

W piątek 7 grudnia 2018 roku w MDK nr 2 miejsce miała XXVI Bydgoska Olimpiada Młodzieży. Turniej szachowy w którym braliśmy udział przeznaczony był dla 4 osobowych drużyn szkolnych- roczników: 2003-2005. Uczestniczyło w nim 11 zespołów. Naszą szkołę reprezentowała grupa uczniów w składzie: Aleksandra Barczewska z klasy 8e, oraz chłopcy z 7f: Paweł Mistur, Kacper Kacprzak i Karol Kacprzak. Ich wspaniała gra i postawa na dystansie 7 rund dostarczyła nie tylko wielu emocji, ale także wielkiego sukcesu- pucharowego 1 miejsca!

Drużyna awansowała tym samym do Mistrzostw Wojewódzkich.

GRATULUJEMY, BRAWO!

8 grudnia 2018 roku w MDK nr 2 IGRZYSKA SZACHOWE w ramach XXVI Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży przeznaczone były dla dzieci. Naszą szkołę reprezentowała 4 osobowa drużyna uczniów w składzie: Nina Cieślak- kl.5e, Patryk Wójtowicz- kl.4e,  Artur Pawlikowski- 5d i Oliwier Krzemiński- 6f. Młodzi zawodnicy wspaniale radzili sobie z grą na dystansie 9 rund, ale również ogromnymi emocjami, które rozgrywkom towarzyszyły. Ostatecznie turniej zakończony został sukcesem- zdobyciem jeszcze pucharowego 4 miejsca.

BRAWO, GRATULUJEMY!

To również awans do Mistrzostw Wojewódzkich- w tej kategorii wiekowej.