Rozstrzygnięto konkurs "I can read in English"

Edukacja wczesnoszkolnaWe wtorek (11.12.2018 r.) wyłoniono zwycięzców Konkursu czytania w j. angielskim dla klas 3 - "I can read in English". W konkursie I miejsce zajęła Weronika Wenderlich, II miejsce zajął Szymon Opaska, natomiast III miejsce uzyskała Maja Dębczyńska. Ponadto wyróżniony został Jakub Senski. Wszyscy laureaci uczęszczają do klasy 3B. Otrzymali oni książeczki z opowiadaniami do czytania w j. angielskim i j. polskim z nagraniami, książeczki z angielskimi legendami, kolorowe długopisy zmazywalne i plakaty. W czasie konkursu dzieci miały do przeczytania fragment bajki "Dziewczynka z zapałkami" w wersji angielskiej. Organizatorami konkursu były Beata Woźniak i Magdalena Wodzyńska-Grabowska.