Nawigacja

Reforma edukacji


e-dziennik

Ostatnie artykuły

Polecamy

Aktualnie online

-> Gości online: 2

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 332
-> Najnowszy użytkownik: rafalbejtka

Śniadanie daje moc!

Sukcesy pływaków

Sport Nasi uczniowie wystartowali w XXI Mistrzostwa Inowrocławia w Pływaniu. Zdobyli łącznie 45 medali i zajęli 2 miejsce w klasyfikacji medalowej.

Dzień tolerancji

Z życia uczniów16 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Za sprawą Samorządu Uczniowskiego podczas przerw promowane były wartości uniwersalne i szacunek wobec drugiego człowieka. Uczniowie na znak włączenia się do akcji ubrali się na biało oraz pomalowali twarze. Można było także sprawdzić swoją wiedzę, uczestnicząc w przygotowanym na tę okazję quizie.

Tenis stołowy

SportDnia 14.11.2017r w MDK nr 2 odbyły się Indywidualne Zawody Tenisa Stołowego chłopców w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Rywalizowało 33 chłopców ze szkół podstawowych w Bydgoszczy. Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Chabowski z kl Vc i Oskar Goede z kl Vb. Kamil stanął na najwyższym stopniu podium - zajął I miejsce.


Natomiast 15.11.2017r w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży rywalizowały dziewczęta. Wystartowały 22 zawodniczki. Naszą szkołę reprezentowały: Małgorzata Osińska z kl Vd i Karolina Hołda z kl Ve. Dwie dziewczyny wykazały bardzo wysoki poziom swoich umiejętności spotykając się w meczu finałowym. Po zaciętej walce Karolina zdobyła I miejsce a Małgosia II miejsce.

Konkurs Piosenki Patriotycznej

Z życia uczniów7 listopada odbył się Miejski Konkurs Piosenki Patriotycznej w Pałacu Młodzieży, organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7. Z radością informujemy, że Maja Bednarek z kl.5e zajęła II miejsce! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Sukces Naszych Pływaków

SportDrużynowe Mistrzostwa Miasta Bydgoszczy Szkół Podstawowych. Dziewczęta 1 miejsce i Chłopcy 2 miejsce. Gratulujemy!!!

Drama Queens 'Crazy Gang' &' Crazy Pets'

Z życia uczniówKoło teatralne 'Drama queens' przygotowało kolejną premierę. Tym razem uczniowie ​​przedstawili krótkie scenki w j. angielskim w oparciu o komiksy 'Crazy Gang' i ' Crazy Pets'. Zapraszamy do oglądania.

Wielkie emocje i świetny doping na meczu ENEA Astorii!

SportW minioną niedzielę, 12.11.2017 r. niemal 200 uczniów z naszej szkoły ponownie na zaproszenie KK Astorii Bydgoszcz pojawiło się na meczu 1 Ligi Mężczyzn, Enea Astoria Bydgoszcz - Biofarm Basket Poznań. Koszykarze przy wsparciu naszych uczniów odnieśli kolejne zwycięstwo, tym razem 69:68. Zawodnicy zgotowali wielkie emocje na parkiecie, a nasi uczniowie odpłacili się fantastycznym dopingiem. Gratulujemy!

Akademia 11. listopada

Z życia uczniówW piątek 10. listopada wszyscy uczniowie z klas IV - VII uczestniczyli w akademii przygotowanej z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Obchodząc 99. rocznicę odzyskania niepodległości sięgnęliśmy pamięcią do najważniejszych dat i postaci z historii.

Światowe Dni Origami

Edukacja wczesnoszkolnaW dniach od 24 października do 11 listopada każdego roku odbywają się Światowe Dni Origami. Dzieci ze Świetlicowego Koła Origami w Pawilonie SP 63 chętnie składają kolorowe papierki, kwadraty i koła. Składając ducha i klasycznego żurawia uczciliśmy święto origamistów całego świata.

Nasi najmłodsi piłkarze Turniej w Solcu

Sport

Nasi najmłodsi piłkarze rocznik 2009 i 2010 uczestniczyli w Turnieju 11.11.2017 r w silnie obsadzonym Turnieju piłki nożnej halowej. Nasza szkoła została podzielona na 2 druzyny jedna rocznik 2009, a druga 2010. Po zaciętej walce i ogromnej determinacji drużyny zajęły odpowiedni 6 i 8 miejsce. Podczas zawodów młodzi piłkarze zostawili serducho na bosiku a rodzice dzielnie ich dopingowali.  Naszą szkołę rezprezentowali uczniowie reprezentujący na co dzień Akademię Piłlkarską Brda działającą przy naszej szkole. Trener: Rafał Wróblewski. Kierownik drużyny: Piotr Ciesielski

 

Kolejne medale naszych karateków!

Sport7 listopada 2017 w hali Integracyjnego Centrum Sportu i Rekreacji w Józefowie odbył się XVIII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa. W zawodach wzięło udział 267 zawodników z 23 klubów kyokushin. Zawodnicy rywalizowali podzieleni na 2 kategorie: początkujący (pasy pomarańczowe) i zaawansowani (pasy od niebieskiego do czarnego). W zawodach udział wzięli uczniowie naszej szkoły:
Filipiuk Izabela - złoto - początkująca
Gralak Martyna - złoto - zaawansowana
Trybuś Oliwia - srebro - zaawansowana
Grabski Oskar - brąz - zaawansowany
Wardalski Kacper - ćwierćfinał - zaawansowany.
GRATULUJEMY!

Grand Prix Polski w tenisie stołowym

SportW dniach 3 - 5 listopada 2017 r. w Lidzbarku Warmińskim rozegrano zawody 1 Grand Prix Polski Żaków i Żaczek w tenisie stołowym. W zawodach tych brało udział najlepszych aktualnie 64 zawodników i 64 zawodniczek w Polsce (roczniki 2007-2008). Bardzo duży sukces osiągnęła uczennica naszej szkoły Karolina Hołda z klasy 5e, na co dzień trenująca w klubie MKS EMDEK Bydgoszcz, która zajęła 2 miejsce. W niedzielnym finale zawodów, po bardzo zaciętym meczu, nieznacznie (2:3) uległa innej reprezentantce naszego województwa, zawodniczce z Chełmna. Serdecznie gratulujemy.

SP nr 63 ponownie będzie wspierała Enea Astorię!

SportSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi otrzymała kolejne zaproszenie od KK Astorii Bydgoszcz na pierwszoligowy pojedynek! Tym razem nasi uczniowie mogą wybrać się na spotkanie ENEA Astoria Bydgoszcz - Biofarm Basket Poznań, które odbędzie się w hali Artego Arena przy ul. Toruńskiej 59. Każdy chętny i odważny może wpisać się na listę wyjazdową u pani Marty Murawskiej-Gierszewskiej, u pana Piotra Szczepańczyka oraz u pani Małgorzaty Gawareckiej. Przejazd autokarem SP63 - Artego Arena - SP63 jest całkowicie bezpłatny. Zgodę należy dostarczyć do wyżej wymienionych nauczycieli.

Zbiórka w niedzielę 12.11.2017 r. o godzinie 16:15 pod SP 63, powrót około godziny 19:15.

Pamiętaj, ubiór obowiązkowy kibica CZARNO-CZERWONY (barwy klubu).

Pobierz zgodę - TUTAJ

ZOBACZ JAK BAWILIŚMY SIĘ NA OSTATNIM MECZU "ASTY"

Konkursy muzyczne

Z życia uczniówW sobotę 4.11.17r. uczennice naszej szkoły brały udział w konkursie poezji śpiewanej "Droga do marzeń" organizowanego przez Pałac Młodzieży w Bydgoszczy. Kinga Jonczyńska z kl.6g zakwalifikowała się do koncertu galowego! Gratulujemy!

We wtorek 31.10.17r. dwie uczennice naszej szkoły uczestniczyły w konkursie piosenki ekologicznej "O czystym powietrzu w rytmach hitów na czasie". Spotkanie w SP 56 zakończyło się ogromnym sukcesem - Maja Bednarek z kl.5e zajęła II miejsce, a Kinga Jonczyńska z kl.6g - I miejsce! Gratulujemy!

Wygenerowano w sekund: 0.07
7,072,475 Unikalnych wizyt