Nawigacja

Reforma edukacji


e-dziennik

Ostatnie artykuły

Polecamy

Aktualnie online

-> Gości online: 7

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 332
-> Najnowszy użytkownik: rafalbejtka

SP 63 wzięła udział w SportGeneracji!

SportW poniedziałek, 21 maja 2018 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w VI edycji Ogólnopolskiego cyklu akcji SportGeneracja. W tym roku w zawodach wystartowało ponad 30 szkół. Prawie 1000 dzieci rywalizowało w biegach na 30 m, 30 m przez płotki, 200 m oraz w sztafecie. Wśród zwycięzców poszczególnych konkurencji znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Małgorzata Osińska oraz Filip Kowalski.

Wydarzenia muzyczne

Z życia uczniów

 

20.05.18r. przy zaprzyjaźnionej parafii Bożego Ciała odbył się majówkowy festyn. Oprócz różnych piknikowych atrakcji, zebrana publika mogła posłuchać także uczennic naszej szkoły - Kingi Jonczyńskiej z kl.6 oraz Mai Bednarek z kl.5. Gratulujemy pięknego występu!
19.05.18r. odbył się w naszej szkole konkurs piosenki "Śpiewać każdy może...". Uczestników oceniało profesjonalne jury, a w szranki stawali uczniowie klas 5, 6 i 7. Poziom był wysoki, jednak nie każdy mógł zmieścić się na podium... I miejsce - Adam Aly, kl.7 II miejsce - Antonina Stranz, kl.5 III miejsce - Maja Bednarek, kl.5 wyróżnienie - Wojciech Tomaszewski, kl.5 Gratulujemy!
W ostatnim czasie odbyła się także dyskoteka szkolna organizowana przez Samorząd Uczniowski. Zabawa odbyła się pod hasłem "Disco z pola". W rytmie rodzimych przebojów spragnieni rozrywki tancerze przez dwie godziny praktycznie nie schodzili z parkietu.

Wioślarski sukces chłopaków z klasy VII d

Gratulujemy Kacprowi Kołodziejskiemu i Darkowi Koperskiemu zajęcia pierwszego miejsca w mistrzostwach Bydgoszczy w czwórce podwójnej ze sternikiem.


Czar Dwóch Kółek

Sport

Wielu uczniów wzięło udział w wieloletniej imprezie kolarskiej "Czar Dwóch Kółek". Wszyscy nasi zawodnicy spisali się na miarę sowich możliwości dobrze, a już sam udział był świetną zabawą i przeżyciem. Największy sukces osiągnęły dziewczyny z klasy 1a Ewa Szulc zdobyła złoto a z klasy 3b Agata Wnuk srebro. Brawa dla wszystkich.

 

 

Kangur Matematyczny 2018

Występ zespołu muzycznego

Z życia uczniów

13.05.18r. nasz szkolny zespół (choć w nieco okrojonym składzie) wraz z towarzystwem zaprzyjaźnionej p.Agnieszki, śpiewał podczas Mszy Św. w parafii Bożego Ciała podczas rocznicy I Komunii Św., którą to przyjmowali także uczniowie naszej szkoły.

Lekkoatleci z kolejnymi medalami w "Czwartkach"!

SportZa nami kolejne zawody z cyklu "Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych". Tradycyjnie w zawodach wzięła udział reprezentacja naszej szkoły prowadzona przez panią Agnieszkę Jacewicz-Ciarka. Nasi uczniowie ponownie wywalczyli wiele medali. Gratulujemy!

Osiągnięcia:
- Sławeta Maura - I miejsce w biegu na 300 metrów,
- Teklińska Emilia - I miejsce w biegu na 600 metrów,
- Osińska Małgorzata - III miejsce w biegu na 60 metrów oraz III miejsce w rzucie piłeczką palantową,
- Szymczak Alicja - III miejsce w rzucie piłeczką palantową,
- Topolewski Jan - III miejsce w skoku wzwyż.

Kolejne sukcesy naszych uczniów w lekkoatletyce!

SportW miniony czwartek (10.05.2018 r.) odbyły się kolejne zawody z cyklu "Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych". Tradycyjnie w zawodach wzięła udział reprezentacja naszej szkoły prowadzona przez panią Agnieszkę Jacewicz-Ciarka. Nasi uczniowie ponownie wywalczyli wiele medali, zajmując miejsce na podium w niemal wszystkich konkurencjach. Gratulujemy!

Osiągnięcia:
- Słaboszewski Krystian - I miejsce w skoku w dal oraz I miejsce w biegu na 60 metrów,
- Koczorowski Daniel - I miejsce w rzucie piłeczką palantową,
- Topolewski Jan - II miejsce w skoku wzwyż,
- Sławeta Maura - II miejsce w biegu na 300 metrów (rekord szkoły),
- Osińska Małgorzata - II miejsce w rzucie piłeczką palantową,
- Szymczak Alicja - III miejsce w rzucie piłeczką palantową,
- Teklińska Emilia - I miejsce w skoku wzwyż,
- Kolber Małgorzata - II miejsce w skoku wzywż.

Ania Pietraszewska wicemistrzynią Polski w piłce nożnej!

SportW dniach od 29.04 do 02.05.2018r. odbył się w Warszawie Ogólnopolski Finał Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w piłce nożnej. Uczennica naszej szkoły Ania Pietraszewska z klasy V D (zawodniczka UKS Tęcza Bydgoszcz) zdobyła wicemistrzostwo Polski w kategorii U-12 dziewcząt. Ania strzeliła decydującego gola w meczu półfinałowym i tym samym zapewniła drużynie Tęczy grę o finał na PGE Narodowym. Gratulujemy całej drużynie wicemistrzostwa Polski w kategorii U-12!

Kolejny sukces naszych tenisistów stołowych!

SportW dniu 30.04.2018 r. w Laskowicach odbył się XII Memoriał Andrzeja Grubby w tenisie stołowym. Reprezentacja SP 63 w składzie: Karolina Hołda, Małgorzata Osińska i Kamil Chabowski (wszyscy są uczniami klas V) zwyciężyła w tych zawodach i będzie reprezentować nasze województwo w czerwcowym finale ogólnopolskim! Karolina Hołda została wybrana najlepszą zawodniczką wśród startujących dziewcząt. Gratulujemy!

Obchody 3 maja

Z życia uczniówW ramach obchodów Święta Konstytucji 3 Maja, szkolny Zespół Wokalny przygotował nagranie piosenki "Ostatni mazur", które można posłuchać na portalu YT

Konkurs recytatorski w języku angielskim

Z życia uczniów
WYNIKI KONKURSU RECYTATORSKIEGO Z J. ANGIELSKIEGO:
KLASY 4:
1. Anna Skurzyńska kl. 4e,
2. Maja Rydyńska kl. 4a,
3. Alicja Jacek kl. 4 e,
Wyróżnienie: Maksymilian Sukowski kl. 4 b
KLASY 5:
1. Wiktoria Palacz i Wiktor Bryda kl. 5f,
2. Maria Szwajca kl. 5 b,
3. Pola Andrzejewska kl. 5 e
KLASY 6:
1. Hanna Pokrywka kl. 6b
2. Julia Jarek i Martyna Kleśny kl. 6e,
3. Oliwia Majewska kl. 6b
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział. Nauczyciele języka angielskiego.

Nasi uczniowie z medalami w Czwartkach Lekkoatletycznych

SportW czwartek, 26 kwietnia przy deszczowej pogodzie na stadionie bocznym CWZS Zawisza odbyły się kolejne zawody z cyklu Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych. Reprezentanci naszej szkoły pod opieką pani Agnieszki Jacewicz-Ciarka po raz kolejny stanęli na podium. Dwukrotnie Małgorzata Osińska (rzut piłeczką palantową i bieg na 60 m), Emilia Teklińska (tradycyjnie I m. w skoku wzwyż oraz II w biegu na 600 m), drugie miejsce w rzucie piłeczką palantową wywalczyła Alicja Szymczak, a zawodniczka BKS Bydgoszcz, Maura Sławeta, na trzecim miejscu zakończyła rywalizację w biegu na 300 m. Gratulujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszych zawodów!

WIELKA ZBIÓRKA DLA IGNASIA

Image and video hosting by TinyPic

SP63 w Rozgrywkach DEICHMANN

SportUCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY BIORĄ UDZIAŁ W TEGOROCZNYCH ROZGRYWKACH DEICHMANN REPREZENTUJĄC NASZĄ SZKOŁĘ. CHŁOPCY GRAJĄ SWOJE MECZE NA PRZEŁOMIE KWIETNIA I MAJA W SOBOTY I NIEDZIELĘ. WYSTAWIONE MAMY DWIE EKIPY W KATEGORII U- 9 HOLANDIA ORAZ CHORWACJA PO DWÓCH RUNDACH HOLANDIA ZAJMUJE PIERWSZE MIEJSCE W TABELI, NIE PRZEGRYWAJĄC DO TEJ PORY ANI JEDNEGO MECZU. SKŁAD: TOMEK S, MIKOŁAJ Z, WIKTOR B, MIKOŁAJ P, MICHAŁ K, KACPER Ł, SZYMON S, ANTEK NATOMIAST DRUŻYNA CHORWACJI DZIELNIE WALCZY. SKŁAD: KUBA R, EMIL , ARTUR, KRYSPIN, OSKAR, HUBERT, BARTEK, KONRAD,PATRYK GRAMY I WALCZYMY DALEJ.

Wygenerowano w sekund: 0.02
7,942,217 Unikalnych wizyt