Nawigacja

Reforma edukacji


e-dziennik

Ostatnie artykuły

Polecamy

Aktualnie online

-> Gości online: 6

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 332
-> Najnowszy użytkownik: rafalbejtka

Klasy pływackie ćwiczą udzielanie pomocy!

Z życia uczniówW naszej szkole odbywają się zajęcia z pierwszej pomocy prowadzone przez wykwalifikowanych w tym kierunku ratowników ze straży pożarnej. W spotkaniach tych biorą udział uczniowie z klas sportowych pływackich (V A, VI A, VII A). Dotychczasowe zajęcia podzielone były na dwie części: teoretyczną, na której można było się dowiedzieć jak udzielić pomocy osobie nieprzytomnej oraz gdzie wzywać pomoc. Na części praktycznej dzieci mogły ćwiczyć na manekinach utrzymywanie akcji serca oraz na sobie rodzaje opatrunków. Przed uczestnikami jeszcze jedno spotkanie na basenie, gdzie uczniowie ćwiczyć będą holowanie osób w wodzie.

Nasi pływacy walczyli w Raciborzu!

SportW dniach 14-15 kwietnia 2018 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Szkół Sportowych w Pływaniu. Nasza szkoła została sklasyfikowana na 17. miejscu w zawodach, które odbyły się w Raciborzu. Gratulujemy!WIELKA ZBIÓRKA DLA IGNASIA

W dniach 16- 20 kwietnia na terenie naszej szkoły odbędzie się Wielka Zbiórka, podczas której będziemy zbierać fundusze na zakup pionizatora dla Ignasia. Zachęcamy do udziału w akcji.

Image and video hosting by TinyPic

Image and video hosting by TinyPic

Gramy o remont łazienki

Aktualności
GRAMY O REMONT ŁAZIENKI
Ruszyła edycja programu „Wzorowa Łazienka”
Jesteśmy jedyną Szkołą w Bydgoszczy biorącą udział w konkursie, mamy 149 rywali….ale warto!
ABY ZAGŁOSOWAĆ WEJDŹ NA STRONĘ
www.wzorowalazienka.pl

SZCZEGÓŁOWY OPIS AKCJI

Anna Pietraszewska w piłkarskim finale Pucharu Tymbarku!

SportW poniedziałek (09.04.2018 r.) na boisku Wdy Świecie odbyły się Finały Wojewódzkie o Puchar TYMBARKU w piłce nożnej. Uczennica naszej szkoły Anna Pietraszewska z klasy 5D (zawodniczka UKS TĘCZA Bydgoszcz) zdobyła ze swoim zespołem Mistrzostwo Województwa w kategorii U-13. Zespół tym samym zakwalifikował się do Finału Krajowego, który odbędzie się w Warszawie. Serdecznie gratulujemy i życzymy wygranych w Finale o Puchar Tymbarku!

Grand Prix Polski Żaków i Żaczek w tenisie stołowym

SportW dniach 6-8 kwietnia 2018 r. w Mławie na Mazowszu rozegrano ostatnie, trzecie zawody z cyklu Grand Prix Polski Żaków i Żaczek w tenisie stołowym. Po raz trzeci w tym sezonie, turniej zakończył się ogromnym sukcesem uczennicy naszej szkoły Karoliny Hołda z klasy 5e (zawodniczki MKS EMDEK Bydgoszcz), która zajęła 3 miejsce, w gronie 64 najlepszych zawodniczek w Polsce (Żaczki - roczniki 2007 i młodsze).
Poprzednie dwa turnieje w Lidzbarku Warmińskim i w Łaziskach Górnych Karolina zakończyła na drugim miejscu. Dzięki trzeciemu podium Karolina jest aktualnie czwarta w Polsce (wg rankingu po trzech turniejach) i pozostaje w gronie głównych faworytek do zdobycia medalu Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaczek w tenisie stołowym, które odbędą się na początku czerwca 2018r. w Kraśniku niedaleko Lublina.
Serdecznie gratulujemy i już trzymamy kciuki za Mistrzostwa Polski.

Nasi uczniowie biegali w Dolinie Śmierci

SportWe wtorek w bydgoskiej Dolinie Śmierci odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Wyścigi podzielone były na 4 kategorie - dziewczęta rocznik 2007 i młodsze (600 metrów), chłopcy rocznik 2007 i młodsi (800 metrów), dziewczęta rocznik 2005-2006 (800 metrów) i chłopcy rocznik 2005-2006 (1000 metrów). Chłopcy dwukrotnie zajęli 5. miejsce. Gratulujemy!

Czar 2 kółek - zgłoszenia

SportJuż niedługo odbędą się pierwsze eliminacje zawodów rowerowych "Czar 2 kółek". Uczniowie zainteresowani udziałem w zawodach powinni wypełnione i podpisane zgody dostarczyć do sekretariatu szkoły najpóźniej do 19.04.2018 r.

Regulamin i wzór zgody do pobrania poniżej. Zgody dostępne także w sekretariacie szkoły.
Regulamin - TUTAJ

Pobierz zgodę - TUTAJ

Kiermasz Słodkości

Z życia uczniów28 marca odbył się w naszej szkole Wielkanocny Kiermasz Słodkości. Można było kupić wypieki uczniów takie jak babeczki, ciasta czy drożdżówki. Całkowity dochód został przeznaczony na leczenie Ignasia - syna jednej z nauczycielek.

Nasi uczniowie awansowali do finałów konkursów matematycznych

Z życia uczniówMiło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły awansowali do finałów kilku konkursów matematycznych.

W etapie wojewódzkim konkursu przedmiotowego z matematyki dla uczniów szkół podstawowych (21. kwietnia) wystąpią:

Nina Czajkowska, Kinga Kupczyk, Oskar Grabski, Szymon Zacny


W finale Międzyszkolnych zawodów o miano Matematycznego Orła (11. kwietnia) reprezentować szkołę będą:

Karolina Hołda i Jakub Jacek


Z decydującymi o zwycięstwie zadaniami w finale Miejskiego Konkursu Matematycznego "As 5 klas" (25. kwietnia) zmierzą się:

Alicja Stachowiak i Jakub Jacek


Także czwartoklasiści dotarli do finału Miejskiego Konkursu "Potyczki matematyczne"(25. kwietnia). Wystąpią w nim:

Artur Pawlikowski, Hubert Krajnik oraz Jakub Deliński


Życzymy owocnych przygotowań oraz powodzenia w finałowych zmaganiach konkursowych.

XIV Prezentacje muzyczne

Z życia uczniówW piątek 23 marca w MDK nr 1 odbyły się XIV PREZENTACJE MUZYCZNE. Na zdjęciu poniżej radosna gromadka w składzie: Łucja Tatarzyn - 4h, Maja Bednarek - 5e, Kinga Jonczyńska - 6g i Patryk Wójtowicz - 3b. Uczestnicy, piosenkami wykonanymi w języku polskim, muzycznie powitali wiosnę!

Pływacy wrócili z medalami z Inowrocławia!

SportKolejne udane zawody za zawodnikami MKS SP63 Bydgoszcz! Tym razem pływacy z naszej szkoły wywalczyli wiele medali w VIII Grand Prix Kujaw w Sprincie. Impreza odbyła się w Inowrocławiu. Gratulujemy!

Mistrzostwo naszych piłkarek na Hali

Sport

Ogromny sukces odniosły pod wodzą trenera Macieja Maćkowskiego nasza piłkarki zdobywając Mistrzostwo Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej na Hali.

MKS SP63 najlepszy w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w kategorii 12 i 13 lat

SportMKS SP63 Bydgoszcz okazał się najlepszy w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w kategorii 12 i 13 lat, które odbyły się na pływalni Bryza przy naszej szkole! Maria Janecka i Kinga Koprowska zdobyły puchary dla najlepszych zawodniczek zawodów w swoich rocznikach. Wielu zawodników, uczniów naszej szkoły wywalczyło mnóstwo medali. Wielkie gratulacje dla wszystkich!

Akcja charytatywna "Skarpeta II"

Z życia uczniówDrodzy uczniowie i rodzice,
Ruszyła II edycja akcji charytatywnej 'Skarpeta'. Tym razem zbieramy większe rozmiary skarpet dla mieszkańców domu pomocy społecznej 'Słoneczko' (damskie od 37, męskie od 39). Jesteśmy po zebraniu informacyjnym przewodniczących klas, którzy przekazali szczegóły akcji pozostałym uczniom. Zapraszam do aktywnego udziału w akcji.

Katarzyna Woźniakowska


Wygenerowano w sekund: 0.02
7,942,267 Unikalnych wizyt