Nawigacja

Reforma edukacji


e-dziennik

Ostatnie artykuły

Polecamy

Aktualnie online

-> Gości online: 8

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 332
-> Najnowszy użytkownik: rafalbejtka

Konkurs kuratoryjny z języka polskiego

Z życia uczniów
Z dumą informujemy, że nasi uczniowie:
Nina Czajkowska i Maksymilian Borysiak
zakwalifikowali się do wojewódzkiego etapu Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego organizowanego przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.
GRATULUJEMY i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Konkurs Kolęd i Pastorałek

Z życia uczniówW środę 24.01 w SP 38 odbył się Instrumentalny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Bartek Chełmiński z klasy 7g zajął w nim drugie miejsce! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Biblioteka szkolna nieczynna do 9 lutego

AktualnościW związku z pracami remontowymi w dniach 2-9 lutego 2018 r. biblioteka szkolna będzie nieczynna. Terminy zwrotu wszystkich wypożyczonych książek zostały przedłużone do dnia 2 marca 2018 roku.

Uczniowie i Rodzice wspierali Astorię - jest zwycięstwo!

SportW minioną sobotę, 27.01.2018 r. Uczniowie oraz ich Rodzice ze Szkoły Podstawowej nr 63 z Oddziałami Sportowymi w Bydgoszczy na zaproszenie KK Astorii Bydgoszcz kibicowali Enea Astorii Bydgoszcz podczas meczu 1 Ligi Mężczyzn z KK Warszawa. Bydgoszczanie odnieśli pewne zwycięstwo 96:55! Kolejny mecz w Bydgoszczy Enea Astoria rozegra w środę (31.01.2018 r.) o godzinie 18:30 ze Spójnią Stargard.

W sobotę UCZNIOWIE zabierają RODZICÓW na Astę

SportSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi otrzymała kolejne zaproszenie od KK Astorii Bydgoszcz na pierwszoligowy koszykarski pojedynek! Tym razem na mecz zabierzemy nie tylko dzieci, ale również rodziców naszych uczniów! W sobotę (27.01.2018 r.) ENEA Astoria Bydgoszcz zmierzy się z KK Warszawa - początek spotkania o godzinie 17:00.

UWAGA! Dzieci, które zostaną przekazane pod opiekę nauczycieli muszą posiadać zgodę (należy ją zdać do p. Marty Murawskiej-Gierszewskiej lub przekazać nauczycielom WF), natomiast dzieci, które zabiorą na mecz rodziców nie muszą przekazywać zgody. Istnieje możliwość dojechania na halę ARTEGO Arena we własnym zakresie - wstęp na mecz będzie bezpłatny - należy oczekiwać na grupę, która przyjedzie autokarem około 16:30. Powrót około godziny 19:15.

Pamiętaj, ubiór obowiązkowy kibica CZARNO-CZERWONY (barwy klubu).

Pobierz zgodę - TUTAJ

ZOBACZ JAK BAWILIŚMY SIĘ NA WCZEŚNIEJSZYCH MECZACH "ASTY"

Share your knowledge

Prace uczniówOdbyła się trzecia edycja Konkursu Międzyszkolnego ‘Share your knowledge’. Tym razem uczniowie musieli zaprojektować stronę w kolorowym czasopiśmie z wywiadem słynnej postaci z kraju anglojęzycznego. I tak wpłynęły do nas wywiady z piosenkarzami, pisarzami, sportowcami. Wszystkie prace oryginalne i ciekawe. Nauczyciele j. angielskiego wybrali zwycięzców. Oto oni:
I miejsce- Kinga Koprowska, Hanna Kapela i Sara Charczenko
II miejsce – Wiktoria Palacz
III miejsce- Filip Olejniczak, Wiktor Bryda
Wyróżnienie – Mateusz Marczewski
Wszystkim uczniom dziękujemy za udział.
Przypominamy również o zbliżającym się szkolnym Konkursie Głośnego Czytania w j.angielskim i niemieckim. Szczegóły u nauczycieli języków obcych.

Liga szachowa

Emocje i dogrywka w sobotnim meczu Enea Astorii!

SportW minioną sobotę, 20.01.2018 r. ponad 50 uczniów z naszej szkoły ponownie na zaproszenie KK Astorii Bydgoszcz pojawiło się na meczu 1 Ligi Mężczyzn, Enea Astoria Bydgoszcz - Zetkama Doral-Nysa Kłodzko. Emocji nie brakowało, a bydgoszczanie niestety przegrali po dogrywce 89:90. Kolejne spotkanie Enea Astoria rozegra w sobotę (27.01.2018 r.) z KK Warszawa.

Występ zespołu wokalnego / Konkurs kolęd

Z życia uczniówW niedzielę 21.01.18r. kolejny raz nasz szkolny zespół wokalny miał okazję śpiewać na Mszy Świętej w parafii Bożego Ciała. Razem z nim na skrzypcach zagrała Pola Andrzejewska z klasy 5e.


18.01.18r. odbył się w naszej szkole wokalny konkurs kolęd pt.: "Dziś się narodził Zbawiciel". Jury przyznało następujące nagrody:
- wyróżnienie: Wiktoria Jankowska, kl.4b
- III miejsce: Amelia Kowalska, kl.6g
- II miejsce: Kinga Jonczyńska, kl.6g
- I miejsce: Maja Bednarek, kl.5e
Gratulujemy!

1% dla Ignasia

PAMIĘTAJMY O INGASIU!

Image and video hosting by TinyPic

W sobotę jedziemy na Astę!

SportSzkoła Podstawowa nr 63 z Oddziałami Sportowymi otrzymała kolejne zaproszenie od KK Astorii Bydgoszcz na pierwszoligowy pojedynek! Tym razem nasi uczniowie mogą wybrać się na spotkanie ENEA Astoria Bydgoszcz - Zetkama Doral Nysa Kłodzko, które odbędzie się w hali Artego Arena przy ul. Toruńskiej 59. Każdy chętny i odważny może wpisać się na listę wyjazdową u pani Marty Murawskiej-Gierszewskiej, u pana Piotra Szczepańczyka oraz u pani Małgorzaty Gawareckiej. Przejazd autokarem SP63 - Artego Arena - SP63 jest całkowicie bezpłatny. Zgodę należy dostarczyć do wyżej wymienionych nauczycieli.

Zbiórka w sobotę 20.01.2018 r. o godzinie 16:15 pod SP 63, powrót około godziny 19:15.

Pamiętaj, ubiór obowiązkowy kibica CZARNO-CZERWONY (barwy klubu).

Pobierz zgodę - TUTAJ

ZOBACZ JAK BAWILIŚMY SIĘ NA WCZEŚNIEJSZYCH MECZACH "ASTY"

Oprawa muzyczna Mszy Św.

Z życia uczniówW niedzielę 14.01.18r. dwie uczennice naszej szkoły - Maja Bednarek oraz Kinga Jonczyńska miały okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne jako solistki przy oprawie muzycznej Mszy Św. w naszej zaprzyjaźnionej parafii Bożego Ciała.

Tenis stołowy - BOM

SportDnia 10.01.2018r w MDK nr 2 odbyły się Drużynowe Zawody Tenisa Stołowego chłopców w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. W zawodach tych rywalizowało 18 bydgoskich szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Kamil Chabowski z kl Vc i Piotr Maciejewski z kl VIb, którzy zajęli I miejsce.

Dzień później, 11.01.2018r w MDK nr 2 odbyły się Drużynowe Zawody Tenisa Stołowego dziewcząt w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. W zawodach wystartowało 14 drużyn dziewcząt ze szkół podstawowych w Bydgoszczy. Naszą szkołę reprezentowały: Małgorzata Osińska z kl Vd i Karolina Hołda z kl Ve. Dziewczęta zaprezentowały bardzo wysoki poziom swoich umiejętności wygrywając wszystkie mecze i tym samym wywalczyły I miejsce.

Szkolny zespół wokalny na Mszy św.

Z życia uczniówW niedzielę, 7.01.2018, szkolny zespół wokalny uświetnił swoim śpiewem Mszę św. w parafii Bożego Ciała.

Dzień w koronie

Z życia uczniówW piątek, w przeddzień Święta Trzech Króli na szkolnych korytarzach dominowały koronowane głowy. W ten sposób, wkładając na głowę atrybut władzy królewskiej - koronę, przypomnieliśmy sobie o zbliżającej się uroczystości.
Wygenerowano w sekund: 0.02
7,682,194 Unikalnych wizyt