Sukcesy naszych szachistów

Duży sukces odnieśli szachiści naszej szkoły w Mistrzostwach Miasta Bydgoszczy Szkół Podstawowych zajmując 3 miejsce. Zawody odbyły się w MDK nr 2. Szkołę reprezentowali: Karolina Dembińska, Kacper Wnuk, Dawid Doberstein i Wojciech Mikołajczak. Opiekunem był Rafał Wróblewski.

Spotkanie z koszykarzami Astorii Bydgoszcz

W czwartek 24 kwietnia w sali gimnastycznej Sp 63 odbyło się spotkanie naszych uczniów z koszykarzami Astorii. Spotkanie odbyło się w formie pokazowego treningu koszykarzy wraz z uczennicami klasy koszykarskiej 6G. Trening prowadził sam trener drużyny seniorów Astorii Bydgoszcz pan Maciej Borkowski. Po treningu przybyli koszykarze cierpliwie rozdawali wszystkim chętnym (a takich nie brakowało) autografy oraz pozowali do zdjęć. Swoją obecności zaszczycili nas: Przemysław Gierszewski, Dorian Szyttenholm, Sebastian Laydych, Krzysztof Kowalski oraz Paweł Lewandowski. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia w Galerii foto.

Dziewczyny klas V Mistrzyniami Bydgoszczy w halowej piłce nożnej.

Dziewczyny kals V zdobyły Mistrzostwo Bydgoszczy w halowej piłce nożnej. W rozgrywkach uczestniczyło 11 najlepszych dróżyn z naszego miasta. Reprezentacja naszej szkoły nie odniosła żadnej porażki. Dziewczyny strzeliły 24 bramki tracąc zaledwie 7. Mistrzynie Bydgoszczy wystapiły w składzie: Włosińska Maria, Chmielarczyk Natalia, Zawada Wiktoria, Krysztofiak Monika, Grzela Klaudia, Koźlińska Anna, Przeracka Monika, Burchardt Dominika, Klimbej Agata, manys Daria, trenerem Michał Bielec.

Piłkarze SP63 MISTRZAMI BYDGOSZCZY

Ogromny sukces osiągnęła reprezentacja naszych piłkarzy zdobywając Mistrzostwo Bydgoszczy tym samym awansując do dalszego etapu rozgrywek. W finale nasza szkoła pokonała m.in. Zawiszę UKS SP 15 Bydgoszcz 3:0. . Skład zwycięskiej drużyny: Jakub Bożek, Dominik Włodarczyk, Filip Hulisz, Paweł Maraś, Daniel Cieślak, Patryk Zaworski, Igor Drożyński, Mateusz Sokołowski, Dawid Wyrwas, Mikołaj Milecki (wszyscy 6G) oraz Patryk Kocikowski i Filip Ciara (obaj 6H). Trenerem drużyny i zarazem "ojcem" tego sukcesu jest mgr Marcin Targowski - GRATULUJEMY!!!

MKS "FLESZ 63-CENTRUM" MISTRZEM POLSKI w KAT. MŁODZICZKA ST - ur 1993 r.

W turnieju wystąpiły 4 drużyny reprezentujące województwa łódzkie, mazowieckie i kujawsko - pomorskiego. W finałowym turnieju rozegranym w dniach od 1 do 3 czerwca 2007 roku drużyna MKS FLESZ 63 CENTRUM BYDGOSZCZ wygrała wszystkie spotkania zapewniając sobie zaszczytny tytuł MISTRZA POLSKI na rok 2007. W zwycięskim zespole występowały 2 uczennice kl.6B (Magdalena Górna i Klaudia Ceglarek) oraz wiele naszych absolwentek.Autorami sukcesu są: Małgorzata Cichosz oraz Edward Malinowski - GRATULUJEMY

2 miejsce w finale Turnieju Sprawna Klasa

OGROMNY SUKCES OSIĄGNĘŁA NASZA SZKOŁA W FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU "SPRAWNA KLASA". W FINALE ODBYWAJĄCYM SIĘ W BYDGOSKIEJ HALI "ŁUCZNICZKA" NASZA SZKOŁA WYWALCZYŁA 2 MIEJSCE CO JEST OGROMNYM OSIĄGNIĘCIEM. ZWYCIĘŻYŁA SZKOŁA PODSTAWOWA Z WROCŁAWIA, TRZECIE MIEJSCE ZAJĘŁA SZKOŁA PODSTAWOWA Z SANOKA, A CZWARTE SZKOŁA PODSTAWOWA ZE SZCZECINA.
GRATULUJEMY TRENEROM I ZAWODNIKOM!!!!!!!

Spotkanie z piłkarzami Zawiszy

W czwartek 27.04.2006 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z II-ligowymi piłkarzami bydgoskiego Zawiszy. Impreza miała na celu promowanie sportu oraz zdrowego trybu życia wśród dzieci. Spotkanie trwało 2 godz. lekcyjne. Pierwsza godzina to pokazowy trening uczniów naszej szkoły wspólnie z piłkarzami Zawiszy, a druga to spotkanie sportowców z młodymi kibicami.

Edukacja wczesnoszkolna