Piłkarze SP63 MISTRZAMI BYDGOSZCZY

Ogromny sukces osiągnęła reprezentacja naszych piłkarzy zdobywając Mistrzostwo Bydgoszczy tym samym awansując do dalszego etapu rozgrywek. W finale nasza szkoła pokonała m.in. Zawiszę UKS SP 15 Bydgoszcz 3:0. . Skład zwycięskiej drużyny: Jakub Bożek, Dominik Włodarczyk, Filip Hulisz, Paweł Maraś, Daniel Cieślak, Patryk Zaworski, Igor Drożyński, Mateusz Sokołowski, Dawid Wyrwas, Mikołaj Milecki (wszyscy 6G) oraz Patryk Kocikowski i Filip Ciara (obaj 6H). Trenerem drużyny i zarazem "ojcem" tego sukcesu jest mgr Marcin Targowski - GRATULUJEMY!!!

MKS "FLESZ 63-CENTRUM" MISTRZEM POLSKI w KAT. MŁODZICZKA ST - ur 1993 r.

W turnieju wystąpiły 4 drużyny reprezentujące województwa łódzkie, mazowieckie i kujawsko - pomorskiego. W finałowym turnieju rozegranym w dniach od 1 do 3 czerwca 2007 roku drużyna MKS FLESZ 63 CENTRUM BYDGOSZCZ wygrała wszystkie spotkania zapewniając sobie zaszczytny tytuł MISTRZA POLSKI na rok 2007. W zwycięskim zespole występowały 2 uczennice kl.6B (Magdalena Górna i Klaudia Ceglarek) oraz wiele naszych absolwentek.Autorami sukcesu są: Małgorzata Cichosz oraz Edward Malinowski - GRATULUJEMY

2 miejsce w finale Turnieju Sprawna Klasa

OGROMNY SUKCES OSIĄGNĘŁA NASZA SZKOŁA W FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU "SPRAWNA KLASA". W FINALE ODBYWAJĄCYM SIĘ W BYDGOSKIEJ HALI "ŁUCZNICZKA" NASZA SZKOŁA WYWALCZYŁA 2 MIEJSCE CO JEST OGROMNYM OSIĄGNIĘCIEM. ZWYCIĘŻYŁA SZKOŁA PODSTAWOWA Z WROCŁAWIA, TRZECIE MIEJSCE ZAJĘŁA SZKOŁA PODSTAWOWA Z SANOKA, A CZWARTE SZKOŁA PODSTAWOWA ZE SZCZECINA.
GRATULUJEMY TRENEROM I ZAWODNIKOM!!!!!!!

Spotkanie z piłkarzami Zawiszy

W czwartek 27.04.2006 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z II-ligowymi piłkarzami bydgoskiego Zawiszy. Impreza miała na celu promowanie sportu oraz zdrowego trybu życia wśród dzieci. Spotkanie trwało 2 godz. lekcyjne. Pierwsza godzina to pokazowy trening uczniów naszej szkoły wspólnie z piłkarzami Zawiszy, a druga to spotkanie sportowców z młodymi kibicami.

Edukacja wczesnoszkolna