2 miejsce w finale Turnieju Sprawna Klasa

OGROMNY SUKCES OSIĄGNĘŁA NASZA SZKOŁA W FINALE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU "SPRAWNA KLASA". W FINALE ODBYWAJĄCYM SIĘ W BYDGOSKIEJ HALI "ŁUCZNICZKA" NASZA SZKOŁA WYWALCZYŁA 2 MIEJSCE CO JEST OGROMNYM OSIĄGNIĘCIEM. ZWYCIĘŻYŁA SZKOŁA PODSTAWOWA Z WROCŁAWIA, TRZECIE MIEJSCE ZAJĘŁA SZKOŁA PODSTAWOWA Z SANOKA, A CZWARTE SZKOŁA PODSTAWOWA ZE SZCZECINA.
GRATULUJEMY TRENEROM I ZAWODNIKOM!!!!!!!

Spotkanie z piłkarzami Zawiszy

W czwartek 27.04.2006 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie z II-ligowymi piłkarzami bydgoskiego Zawiszy. Impreza miała na celu promowanie sportu oraz zdrowego trybu życia wśród dzieci. Spotkanie trwało 2 godz. lekcyjne. Pierwsza godzina to pokazowy trening uczniów naszej szkoły wspólnie z piłkarzami Zawiszy, a druga to spotkanie sportowców z młodymi kibicami.

Edukacja wczesnoszkolna