Nawigacja

Reforma edukacji


e-dziennik

Ostatnie artykuły

Polecamy

Aktualnie online

-> Gości online: 2

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 330
-> Najnowszy użytkownik: rafalbejtka

Konkursy przyrodnicze

Konkurs przyrodniczy dla klas I „Cztery pory roku”,  którego celem było rozwijanie zainteresowań przyrodniczych oraz kształtowanie postaw proekologicznych (16.05.12). Zdjęcia.Konkurs „Z ekologią za pan brat” dla klas III, którego celem było kształtowanie postaw proekologicznych (30.05.12). Zdjęcia. 

Miejska Olimpiada Matematyczna dla uczniów klas trzecich

5 czerwca w Szkole Podstawowej nr 67 przy ul. Kromera  (Fordon) odbyło się uroczyste zakończenie Miejskiej Olimpiady Matematycznej dla uczniów klas trzecich.

Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów. Sześciu z nich zostało finalistami tego konkursu. Największy sukces odniósł Oliver Grabski z klasy 3a zajmując ex aequo z dwójką trzecioklasistów z innych bydgoskich szkół pierwsze miejsce.

Gratulujemy Oliverowi i pozostałym wspaniałym matematykom!

Sukces Drużyny Piłkarskiej

Sport

Duży sukces osiągnęła drużyna naszych piłkarzy podczas Turnieju o Puchar Prezydenta. Drużyna prowadzona przez Pana Rafała Wróblewskiego zajęła 2 miejsce. Reprezentacja szkoły grała w następującym składzie: Adrian Sobczak, Szymon Rudnicki, Jakub Krzynowek, Damian Kuskowski, Kamil Kukiełczyński, Łukasz Chruścicki, Patryk Socha, Dominik Gołata, Kamil Kraska, Dawid Florek

 

 Ceremonia rozdania nagród eTwinning 2012 w Poznaniu

Projekt "Indoor gardening" laureatem ogólnopolskich konkursów eTwinning w roku szkolnym 2012.


„Nasz projekt eTwinning” to konkurs ogólnopolski na przygotowanie i przeprowadzenie projektu w ramach Programu eTwinning.


Strona projektu: http://indoorgardeningproject.blogspot.com/

 

 

 

http://www.etwinning.pl/aktualnosci/ceramonia-rozdania-nagrod-etwinning-2012-w-poznaniu

http://www.etwinning.pl/aktualnosci/laureaci-konkursow-etwinning-2012

http://www.kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl/main.php?page=2817

Marzenia sześciolatków

28 maja br. w siedzibie Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy, Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty Pani Anna Łukaszewska przyjęła delegację „sześciolatków” – uczniów klasy 1 ze Szkoły Podstawowej nr 63 w Bydgoszczy. Uczniowie wraz z towarzyszącymi im nauczycielami, w imieniu dyrekcji i uczniów – „sześciolatków”, złożyli na ręce Pani Kurator zaproszenie na przedstawienie pt. „Marzenia sześciolatków”, przygotowane w związku z Rokiem Janusza Korczaka i Rokiem Praw Dziecka. Spotkanie  odbędzie się 11 czerwca 2012 r., o godzinie 11.00, w bibliotece szkolnej.


http://www.kuratorium.bydgoszcz.uw.gov.pl/main.php?page=2808

Świat iluzji

Dziś uczniowie naszej szkoły przenieśli się do świata iluzji. Świata, w którym, jak pisze na swojej stronie Benny Khermayer, to co niemożliwe staje się możliwe ( http://www.iluzja.pl/).

Iluzja "CYK-CAK QUBUS"


Nabór do klas

Aktualności


Do dnia 10 maja 2013 rodzice składają w sekretariacie szkoły: - wniosek o przyjęcie dziecka do klasy sportowej (do odbioru w sekretariacie) - pisemną zgodę rodziców o braku przeciwwskazań do udziału w teście sprawnościowym.
Wszystkich chętnych zapraszamy 11 maja 2013 o godz. 7:45 na testy (SP 63 - przy dużej sali)

Test w sali gimnastycznej 8:00 – 10:00 strój sportowy gimnastyczny – koszulka spodenki obuwie sportowe - bieg na odcinku 50m, skok w dal z miejsca, zwis na drążku na ramionach ugiętych, bieg wahadłowy 4x10m, skłon tułowia w przód,
Test w basenie 10:00 – 12:00 strój do pływania - strój lub kąpielówki, czepek, klapki - leżenie na piersiach, leżenie na grzbiecie, wydech powietrza do wody przy ścianie, wydech powietrza do wody przy linie basenowej, skok na nogi z brzegu pływalni.


Po testach nastąpi podział wg uzyskanych punktów, od 1 miejsca do 22 – dzieci zakwalifikowane do klasy sportowej (11 dziewczynek i 11 chłopców), od 23 miejsca do 44 – dzieci zakwalifikowane do klasy usportowionej, od 45 – rezerwaNabór do czwartej klasy sportowej koszykarskiej Uczniów klas trzecich, kandydatów zapraszamy ze strojem sportowym na zajęcia: Dziewczynki w środy od 15:25 do 16:10 Chłopców w czwartki od 15:20 do 16:10

Pasowanie na Czytelnika szkolnej biblioteki

Dzisiaj, tj. 16.04.12 w ramach zajęć odbyło się pasowanie na czytelnika naszej szkolnej biblioteki. 

Rok Janusza Korczaka i Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci

W poniedziałek 2 IV w naszej bibliotece odbyło się spotkanie uczniów z panią Elżbietą Krzyżanowską (Radna Województwa, Przewodnicząca Komisji Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Członek Komisji Edukacji, Nauki, Sportu i Turystyki), która z okazji obchodów Roku Janusza Korczaka i Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci czytała im fragmenty książki "Król Maciuś Pierwszy".

Wszystkie zdjęcia.

 

Zapisy Pierwszoklasistów

AktualnościOGŁOSZENIE Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 63 w Bydgoszczy przy ulicy S. Goszczyńskiego 3 ogłasza zapisy dzieci z rocznika 2005 (obowiązkowo) oraz z rocznika 2006 (w przypadku gdy rodzic podejmie taką decyzję) do klasy pierwszej w roku szkolnym 2012/2013 Rodziców dzieci prosi się o dokonanie zapisu w sekretariacie szkoły w dniach od 1 do 29 lutego 2012 r. Prosimy o zabranie skróconego aktu urodzenia dziecka.

Sukces naszej uczennicy Magdaleny Geściak

Aktualności

Magdalena Geściak  z kl. 6c zdobyła główną nagrodę w konkursie plastycznym "Rodzic na zastępstwo. Miłośc na zawsze" zorganizowanym przez Samorząd Wojewwództwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

Radek Śmidoda z kl.6e zdobył w tym konkursie wyróżnienie.

 

Praca Magdy zostanie wykorzystana w produkcji plakatu kampanii, który będzie dystrybuowany w całym woj. kujawsko-pomorskim.

 

Opiekunem  prac Magdy i Radka jest Pani Bożena Linka.

 

GRATULUJEMY!!!

 

Jasełka 2011

Aktualności

W dniu 10 grudnia uczniowie z kl: 6c, 6e oraz 4d wraz z Panią Bożeną Linka wystawili jasełka oparte na wierszach ks. Jana Twardowskiego "Uwierz w Boże Narodzenie". Zobacz zdjęcia w naszej galerii zdjęć. ZAPRASZAMY

TYDZIEŃ WOLONTARIATU

Aktualności

TYDZIEŃ WOLONTARIATU


Siódmego grudnia 2011r. w ramach Tygodnia Wolontariatu zorganizowano w naszej szkole szereg imprez, których głównym celem była zbiórka pieniędzy na rzecz dzieci z potrzebujących rodzin.


Przeprowadzono m.in.

  • kiermasz stroików świątecznych przygotowanych przez uczniów z klas IV-VI,
  • kiermasz kart świątecznych przygotowanych przez wychowawców świetlicy oraz uczniów z klas IV-VI,
  • sprzedaż ciasta upieczonego przez dzieci z naszej szkoły i ich rodziców.

Odbyło się również spotkanie autorów prac literackich (opowiadań, wierszy) przygotowanych na konkurs pt. „MOJE SPOTKANIE Z ANIOŁEM”. Uczniowie z klasy, która zebrała najwięcej darów rozegrali mecz piłki siatkowej z nauczycielami.


Nadal trwa zbiórka nowych książek dla dzieci w wieku 7-12 lat do paczek świątecznych przygotowywanych dla dzieci z ubogich rodzin (dary zanosimy do biblioteki szkolnej).

 


Wszystkim osobom zaangażowanym w naszą akcję serdecznie dziękujemy.

 


KONKURS NA KOSZULKI

Aktualności

KONKURS NA PROJEKT KOSZULKI „KIBICUJĘ FAIR PLAY”


Piątego grudnia 2011r. zakończył się konkurs na projekt koszulki promującej kibicowanie fair play organizowany w ramach „Szkoły bez przemocy”.


Z naszej szkoły wysłano 4 projekty, które przygotowali:

1) Agnieszka Zajączkowska 5a

2) Kuba Kulpiński-Smolarski 5a

3) Laura Nowak 5a

4) Dominika Wyczałkowska 4f


Osobom, które wzięły udział dziękujemy.


Zwycięskie logo i nagrodzone projekty można oglądać na stronie:

www.szkolabezprzemocy.pl

Uroczysta Inauguracja Roku AKADEMII PRZYSZŁOŚCI w auli Copernicanum

23 listopada 2011 w Sali koncertowej Copernicanum Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy odbyła się Inauguracja roku Akademii Przyszłości. Było coś dla każdego, dla chłopców - żużlowcy; dla dziewczynek zatańczył zespół Ewy Pawłowskiej; a dla starszych - zaśpiewał chór akademicki. Uczniowie Akademii otrzymali ich Indeksy Sukcesów, do których wpisywane będą osiągane przez cały rok szkolny sukcesy.
Więcej informacji na stronie Akademii Przyszłości.

Zdjęcia z uroczystości.

Wygenerowano w sekund: 0.02
9,443,032 Unikalnych wizyt