Nawigacja

Reforma edukacji


e-dziennik

Ostatnie artykuły

Polecamy

Aktualnie online

-> Gości online: 7

-> Użytkowników online: 0

-> Łącznie użytkowników: 332
-> Najnowszy użytkownik: rafalbejtka

Czar Dwóch Kółek

Sport

Wielu uczniów wzięło udział w wieloletniej imprezie kolarskiej "Czar Dwóch Kółek". Wszyscy nasi zawodnicy spisali się na miarę sowich możliwości dobrze, a już sam udział był świetną zabawą i przeżyciem. Największy sukces osiągnęły dziewczyny z klasy 1a Ewa Szulc zdobyła złoto a z klasy 3b Agata Wnuk srebro. Brawa dla wszystkich.

 

 

Lekkoatleci z kolejnymi medalami w "Czwartkach"!

SportZa nami kolejne zawody z cyklu "Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych". Tradycyjnie w zawodach wzięła udział reprezentacja naszej szkoły prowadzona przez panią Agnieszkę Jacewicz-Ciarka. Nasi uczniowie ponownie wywalczyli wiele medali. Gratulujemy!

Osiągnięcia:
- Sławeta Maura - I miejsce w biegu na 300 metrów,
- Teklińska Emilia - I miejsce w biegu na 600 metrów,
- Osińska Małgorzata - III miejsce w biegu na 60 metrów oraz III miejsce w rzucie piłeczką palantową,
- Szymczak Alicja - III miejsce w rzucie piłeczką palantową,
- Topolewski Jan - III miejsce w skoku wzwyż.

Kolejne sukcesy naszych uczniów w lekkoatletyce!

SportW miniony czwartek (10.05.2018 r.) odbyły się kolejne zawody z cyklu "Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych". Tradycyjnie w zawodach wzięła udział reprezentacja naszej szkoły prowadzona przez panią Agnieszkę Jacewicz-Ciarka. Nasi uczniowie ponownie wywalczyli wiele medali, zajmując miejsce na podium w niemal wszystkich konkurencjach. Gratulujemy!

Osiągnięcia:
- Słaboszewski Krystian - I miejsce w skoku w dal oraz I miejsce w biegu na 60 metrów,
- Koczorowski Daniel - I miejsce w rzucie piłeczką palantową,
- Topolewski Jan - II miejsce w skoku wzwyż,
- Sławeta Maura - II miejsce w biegu na 300 metrów (rekord szkoły),
- Osińska Małgorzata - II miejsce w rzucie piłeczką palantową,
- Szymczak Alicja - III miejsce w rzucie piłeczką palantową,
- Teklińska Emilia - I miejsce w skoku wzwyż,
- Kolber Małgorzata - II miejsce w skoku wzywż.

Ania Pietraszewska wicemistrzynią Polski w piłce nożnej!

SportW dniach od 29.04 do 02.05.2018r. odbył się w Warszawie Ogólnopolski Finał Turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku" w piłce nożnej. Uczennica naszej szkoły Ania Pietraszewska z klasy V D (zawodniczka UKS Tęcza Bydgoszcz) zdobyła wicemistrzostwo Polski w kategorii U-12 dziewcząt. Ania strzeliła decydującego gola w meczu półfinałowym i tym samym zapewniła drużynie Tęczy grę o finał na PGE Narodowym. Gratulujemy całej drużynie wicemistrzostwa Polski w kategorii U-12!

Kolejny sukces naszych tenisistów stołowych!

SportW dniu 30.04.2018 r. w Laskowicach odbył się XII Memoriał Andrzeja Grubby w tenisie stołowym. Reprezentacja SP 63 w składzie: Karolina Hołda, Małgorzata Osińska i Kamil Chabowski (wszyscy są uczniami klas V) zwyciężyła w tych zawodach i będzie reprezentować nasze województwo w czerwcowym finale ogólnopolskim! Karolina Hołda została wybrana najlepszą zawodniczką wśród startujących dziewcząt. Gratulujemy!

Nasi uczniowie z medalami w Czwartkach Lekkoatletycznych

SportW czwartek, 26 kwietnia przy deszczowej pogodzie na stadionie bocznym CWZS Zawisza odbyły się kolejne zawody z cyklu Bydgoskich Czwartków Lekkoatletycznych. Reprezentanci naszej szkoły pod opieką pani Agnieszki Jacewicz-Ciarka po raz kolejny stanęli na podium. Dwukrotnie Małgorzata Osińska (rzut piłeczką palantową i bieg na 60 m), Emilia Teklińska (tradycyjnie I m. w skoku wzwyż oraz II w biegu na 600 m), drugie miejsce w rzucie piłeczką palantową wywalczyła Alicja Szymczak, a zawodniczka BKS Bydgoszcz, Maura Sławeta, na trzecim miejscu zakończyła rywalizację w biegu na 300 m. Gratulujemy wszystkim uczestnikom dzisiejszych zawodów!

SP63 w Rozgrywkach DEICHMANN

SportUCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY BIORĄ UDZIAŁ W TEGOROCZNYCH ROZGRYWKACH DEICHMANN REPREZENTUJĄC NASZĄ SZKOŁĘ. CHŁOPCY GRAJĄ SWOJE MECZE NA PRZEŁOMIE KWIETNIA I MAJA W SOBOTY I NIEDZIELĘ. WYSTAWIONE MAMY DWIE EKIPY W KATEGORII U- 9 HOLANDIA ORAZ CHORWACJA PO DWÓCH RUNDACH HOLANDIA ZAJMUJE PIERWSZE MIEJSCE W TABELI, NIE PRZEGRYWAJĄC DO TEJ PORY ANI JEDNEGO MECZU. SKŁAD: TOMEK S, MIKOŁAJ Z, WIKTOR B, MIKOŁAJ P, MICHAŁ K, KACPER Ł, SZYMON S, ANTEK NATOMIAST DRUŻYNA CHORWACJI DZIELNIE WALCZY. SKŁAD: KUBA R, EMIL , ARTUR, KRYSPIN, OSKAR, HUBERT, BARTEK, KONRAD,PATRYK GRAMY I WALCZYMY DALEJ.

Nasi pływacy walczyli w Raciborzu!

SportW dniach 14-15 kwietnia 2018 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w Mistrzostwach Szkół Sportowych w Pływaniu. Nasza szkoła została sklasyfikowana na 17. miejscu w zawodach, które odbyły się w Raciborzu. Gratulujemy!Anna Pietraszewska w piłkarskim finale Pucharu Tymbarku!

SportW poniedziałek (09.04.2018 r.) na boisku Wdy Świecie odbyły się Finały Wojewódzkie o Puchar TYMBARKU w piłce nożnej. Uczennica naszej szkoły Anna Pietraszewska z klasy 5D (zawodniczka UKS TĘCZA Bydgoszcz) zdobyła ze swoim zespołem Mistrzostwo Województwa w kategorii U-13. Zespół tym samym zakwalifikował się do Finału Krajowego, który odbędzie się w Warszawie. Serdecznie gratulujemy i życzymy wygranych w Finale o Puchar Tymbarku!

Grand Prix Polski Żaków i Żaczek w tenisie stołowym

SportW dniach 6-8 kwietnia 2018 r. w Mławie na Mazowszu rozegrano ostatnie, trzecie zawody z cyklu Grand Prix Polski Żaków i Żaczek w tenisie stołowym. Po raz trzeci w tym sezonie, turniej zakończył się ogromnym sukcesem uczennicy naszej szkoły Karoliny Hołda z klasy 5e (zawodniczki MKS EMDEK Bydgoszcz), która zajęła 3 miejsce, w gronie 64 najlepszych zawodniczek w Polsce (Żaczki - roczniki 2007 i młodsze).
Poprzednie dwa turnieje w Lidzbarku Warmińskim i w Łaziskach Górnych Karolina zakończyła na drugim miejscu. Dzięki trzeciemu podium Karolina jest aktualnie czwarta w Polsce (wg rankingu po trzech turniejach) i pozostaje w gronie głównych faworytek do zdobycia medalu Indywidualnych Mistrzostw Polski Żaczek w tenisie stołowym, które odbędą się na początku czerwca 2018r. w Kraśniku niedaleko Lublina.
Serdecznie gratulujemy i już trzymamy kciuki za Mistrzostwa Polski.

Nasi uczniowie biegali w Dolinie Śmierci

SportWe wtorek w bydgoskiej Dolinie Śmierci odbyły się Drużynowe Biegi Przełajowe w ramach Bydgoskiej Olimpiady Młodzieży. Wyścigi podzielone były na 4 kategorie - dziewczęta rocznik 2007 i młodsze (600 metrów), chłopcy rocznik 2007 i młodsi (800 metrów), dziewczęta rocznik 2005-2006 (800 metrów) i chłopcy rocznik 2005-2006 (1000 metrów). Chłopcy dwukrotnie zajęli 5. miejsce. Gratulujemy!

Czar 2 kółek - zgłoszenia

SportJuż niedługo odbędą się pierwsze eliminacje zawodów rowerowych "Czar 2 kółek". Uczniowie zainteresowani udziałem w zawodach powinni wypełnione i podpisane zgody dostarczyć do sekretariatu szkoły najpóźniej do 19.04.2018 r.

Regulamin i wzór zgody do pobrania poniżej. Zgody dostępne także w sekretariacie szkoły.
Regulamin - TUTAJ

Pobierz zgodę - TUTAJ

Pływacy wrócili z medalami z Inowrocławia!

SportKolejne udane zawody za zawodnikami MKS SP63 Bydgoszcz! Tym razem pływacy z naszej szkoły wywalczyli wiele medali w VIII Grand Prix Kujaw w Sprincie. Impreza odbyła się w Inowrocławiu. Gratulujemy!

Mistrzostwo naszych piłkarek na Hali

Sport

Ogromny sukces odniosły pod wodzą trenera Macieja Maćkowskiego nasza piłkarki zdobywając Mistrzostwo Szkół Podstawowych w Piłce Nożnej na Hali.

MKS SP63 najlepszy w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w kategorii 12 i 13 lat

SportMKS SP63 Bydgoszcz okazał się najlepszy w Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w kategorii 12 i 13 lat, które odbyły się na pływalni Bryza przy naszej szkole! Maria Janecka i Kinga Koprowska zdobyły puchary dla najlepszych zawodniczek zawodów w swoich rocznikach. Wielu zawodników, uczniów naszej szkoły wywalczyło mnóstwo medali. Wielkie gratulacje dla wszystkich!

Wygenerowano w sekund: 0.02
7,682,195 Unikalnych wizyt