Drzwi otwarte - 14.11.2018 r.

AktualnościSzanowni Państwo, informujemy, że w środę (14.11.2018 r.) odbędą się kolejne w tym roku szkolnym drzwi otwarte. Nauczyciele będą do Państwa dyspozycji w godzinach 17:30 - 19:00.

"Shareyourknowledge"

AktualnościDrodzy uczniowie,
Serdecznie zapraszamy Was do wzięcia udziału w Międzyszkolnym Konkursie plastyczno-językowympoświęconym kulturze ‘Shareyourknowledge’.
W listopadzie odbędzie się IV edycja tego konkursu ‘The song I love…’. Szczegółowe informacje ->> czytaj więcej.

Konkursie 'English Master of Words 2018'

AktualnościDrodzy uczniowie klas VI - VIII,
zapraszamy do wzięcia udziału w Konkursie 'English Master of Words 2018'. Przeczytajcie regulamin i jeśli jesteście zainteresowani, zgłoście się do swojego nauczyciela j. angielskiego. REGULAMIN

Nasi uczniowie bili rekord w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji!

AktualnościWe wtorek (16.10.2018 r.) 80 uczniów z naszej szkoły brało udział w biciu rekordu w jednoczesnym wykonywaniu resuscytacji krążeniowo-oddechowej zorganizowanym przez Centrum Symulacji Medycznych Collegium Medicum UMK we współpracy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! W akcji udział wzięli uczniowie klas sportowych o profilu pływanie i koszykówka - 7A (wych. Monika Dereń-Kowalska), 6B (wych. Agnieszka Jacewicz-Ciarka), 5C (wych. Marek Kowalski) i 5B (wych. Rafał Bejtka).

Drzwi otwarte - 09.10.2018 r.

Aktualności

Szanowni Państwo, informujemy, że we wtorek (09.10.2018 r.) odbędą się pierwsze w tym roku szkolnym drzwi otwarte. Nauczyciele będą do Państwa dyspozycji w godzinach 17:30 - 19:00.

Zawody Wioślarskie

Aktualności

Miło nam poinformować, że na międzywojewódzkich zawodach wioślarskich Kacper Kołodziejski z klasy 8D zdobył srebrny medal w dwójce podwójnej, a w konkurencji czwórek ze sternikiem razem z Darkiem Koperskim z klasy 8D wywalczyli srebrny medal. Gratulujemy!!!

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

AktualnościRok szkolny 2018/2019 oficjalnie otwarty. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego oraz minutą ciszy ku przypomnieniu kolejnej rocznicy wybuchu II wojny światowej. Dyrektor szkoły, Pan Przemysław Kotłowski, powitał przybyłych uczniów, nauczycieli i rodziców. Życzył wszystkim wielu sukcesów, sił do realizacji swoich pasji i wytrwałości w realizacji celów w nowym roku szkolnym. Szczególnie serdeczne przyjęliśmy najmłodszych uczniów rozpoczynających naukę w naszej szkole.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018

AktualnościW piątek 22. czerwca uroczyście zakończyliśmy naukę w roku szkolnym 2017/2018. Podczas spotkań na sali gimnastycznej, okraszonych artystycznymi występami uczniów, zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem. Z rąk Dyrektora szkoły otrzymali je uczniowie osiągający najlepsze wyniki w nauce.
W wolnej, wakacyjnej chwili zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.

Laureaci konkursów przyrodniczych

AktualnościLaureaci konkursów przyrodniczych w kończącym się roku szkolnym:

Jakub Szczukowski z klasy V e - I miejsce w Okręgowym Konkursie dla szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych "Mój Las" orazł udział w etapie centralnym tego konkursu, za co otrzymał Dyplom uznania z Warszawy

Małgorzata Osińska z Vd - II miejsce, Szymon Zacny z VII a - III miejsce - laureaci w Miejskim Konkursie "Rozpoznawanie drzew i krzewów"

Zniszczony lub zagubiony podręcznik - co zrobić?

Aktualności

Szanowni Państwo, informujemy, że w przypadku zagubienia podręcznika, znacznego zużycia, wykraczającego poza jego zwykłe używanie bądź jego zniszczenia, rodzice są zobowiązani do wpłaty jego równowartości na konto szkoły (nr konta: 45 1240 6452 1111 0010 4800 9103). W tytule wpłaty należy podać imię i nazwisko dziecka, klasę oraz przedmiot.

Ceny książek oraz szczegółowe informacje dotyczące użytkowania podręczników znajdują się w zakładce PODRĘCZNIKI.

biblioteka_8

Gramy o remont łazienki

GRAMY O REMONT ŁAZIENKI
Ruszyła edycja programu „Wzorowa Łazienka”
Jesteśmy jedyną Szkołą w Bydgoszczy biorącą udział w konkursie, mamy 149 rywali….ale warto!
ABY ZAGŁOSOWAĆ WEJDŹ NA STRONĘ
www.wzorowalazienka.pl

SZCZEGÓŁOWY OPIS AKCJI

Bydgoskie Granty Oświatowe

Aktualności

Miło nam poinformować, że X Powiatowy Przegląd Twórczości Dziecięcej i Młodzieżowej "Człowiek, miasto, maszyna" uzyskał rekomendację komisji i został wsparty finansowo w ramach Bydgoskich Grantów Oświatowych 2018, które przyznawane są dla najlepszych inicjatyw edukacyjnych i kulturalnych wyróżniających się innowacyjnością, nowatorstwem i oryginalnością.

Biblioteka szkolna nieczynna do 9 lutego

AktualnościW związku z pracami remontowymi w dniach 2-9 lutego 2018 r. biblioteka szkolna będzie nieczynna. Terminy zwrotu wszystkich wypożyczonych książek zostały przedłużone do dnia 2 marca 2018 roku.

Będzie nowy parking przy szkole! Dziękujemy!

AktualnościPonad 42 tysiące głosów oddali mieszkańcy w głosowaniu na Bydgoski Budżet Obywatelski. Bydgoszczanie wskazali najważniejsze przedsięwzięcia, które zostaną zrealizowane w przyszłym roku, na ich osiedlach. To co najmniej 33 zadania, na które miasto zagwarantowało blisko 10 mln zł. Wśród wybranych projektów znajduje się parking przy ul. Goszczyńskiego, na który zagłosowało 1418 mieszkańców Szwederowa! Inwestycja uzyskała najwięcej głosów spośród wszystkich zgłoszonych, za co wszystkim głosującym dziękujemy!

Dzień nieba - 2 listopada